Ottelut
D- pojat pelisarja - Lohko H
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
17.7.2018 14:30 | 12 Mäkipuisto | YPA | Kipe06Whites | 0-22 | näytä |
17.7.2018 16:30 | 12 Mäkipuisto | Kipe06Whites | SoJy oranssi | 26-1 | näytä |
18.7.2018 13:00 | 09 Ahvenisjärvi 1 | HP-K 06 | Kipe06Whites | 0-13 | näytä |
18.7.2018 19:00 | 16 Tahmela | Kipe06Whites | YK-V | 14-5 | näytä |
D- pojat pelisarja - Lohko M
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
19.7.2018 09:30 | 05 Kaupin vesitorni | OuHu | Kipe06Whites | 0-12 | näytä |
19.7.2018 14:00 | 04 Kauppi 4 | Kipe06Whites | UP-V 04 | 15-1 | näytä |
19.7.2018 19:00 | 09 Ahvenisjärvi 1 | Roihu | Kipe06Whites | 11-20 | näytä |
D- pojat pelisarja - Lohko S
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2018 10:30 | 09 Ahvenisjärvi 1 | KPL E | Kipe06Whites | 5-7 | näytä |
21.7.2018 09:30 | 04 Kauppi 4 | Kipe06Whites | Espoo White | 8-10 | näytä |
21.7.2018 14:00 | 09 Ahvenisjärvi 1 | SiKi | Kipe06Whites | 7-7 | näytä |
D- pojat pelisarja - S3-R4
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
22.7.2018 08:30 | 09 Ahvenisjärvi 1 | PattU | Kipe06Whites | 7-14 | näytä |
D- pojat pelisarja - Sijat 29-30
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
22.7.2018 13:00 | 04 Kauppi 4 | KPL E | Kipe06Whites | 4-18 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D- pojat pelisarja - Lohko H | 18.7.2018 08:30 | 04 Kauppi 4 | HP-K 06 | SoJy oranssi | Kipe06Whites |
D- pojat pelisarja - Lohko H | 18.7.2018 14:00 | 09 Ahvenisjärvi 1 | SoJy oranssi | YK-V | Kipe06Whites |
Sijat 57-64 | 19.7.2018 10:30 | 05 Kaupin vesitorni | SuRa | YK-V | Kipe06Whites |
Sijat 57-64 | 19.7.2018 15:00 | 04 Kauppi 4 | HuVe | YK-V | Kipe06Whites |
D- pojat kilpasarja - Lohko K | 20.7.2018 08:30 | 09 Ahvenisjärvi 1 | Loimaa | Alajärven Ankkurit 04 | Kipe06Whites |
Lohko S | 21.7.2018 10:30 | 04 Kauppi 4 | SiKi | KPL E | Kipe06Whites |
S1-R2 | 22.7.2018 09:30 | 09 Ahvenisjärvi 1 | HP-K 06 | SiKi | Kipe06Whites |