Ottelut
C- pojat pelisarja - Lohko B
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
29.7.2018 12:30 | 5. Nurmon yläaste | SMJ 2 | JoKo | 17-7 | näytä |
30.7.2018 09:45 | 5. Nurmon yläaste | EuVe | SMJ 2 | 6-15 | näytä |
30.7.2018 14:15 | 6. Kärki | SMJ 2 | Turku-Pesis | 10-0 | näytä |
30.7.2018 19:45 | 6. Kärki | NaPe | SMJ 2 | 5-6 | näytä |
31.7.2018 09:45 | 5. Nurmon yläaste | HP | SMJ 2 | 4-16 | näytä |
31.7.2018 14:15 | 6. Kärki | KPL 3 | SMJ 2 | 8-15 | näytä |
31.7.2018 18:30 | 5. Nurmon yläaste | Espoo White | SMJ 2 | 9-8 | näytä |
1.8.2018 11:00 | 11. Ilmajoki | SMJ 2 | SiiPe C-pojat | 6-5 | näytä |
2.8.2018 09:45 | 11. Ilmajoki | SMJ 2 | Lippo Sininen | 9-4 | näytä |
2.8.2018 14:45 | 17. Keski-Nurmo | SMJ 2 | KEPE | 7-2 | näytä |
C- pojat pelisarja - Puolivälierä B2-A3
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
2.8.2018 18:30 | 5. Nurmon yläaste | SMJ 2 | Kiri white | 11-4 | näytä |
C- pojat pelisarja - Välierä A1-B2/A3
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
3.8.2018 08:30 | 5. Nurmon yläaste | Tahko 2 | SMJ 2 | 3-2 | näytä |
C- pojat pelisarja - Pronssiottelu
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
3.8.2018 12:30 | 18. Alakylä | SMJ 2 | SiiPe C-pojat | 8-7 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
C- pojat pelisarja - Lohko A | 30.7.2018 13:00 | 6. Kärki | UP-V Cp | Tahko 2 | SMJ 2 |
C- tytöt pelisarja - Lohko C | 31.7.2018 13:00 | 6. Kärki | PETO | Tahko C-tytöt | SMJ 2 |
C- pojat pelisarja - Lohko A | 31.7.2018 15:30 | 6. Kärki | IPV 2 | KäKa 2 | SMJ 2 |
C- tytöt kilpasarja - Lohko F | 1.8.2018 08:30 | 7. Kasperi | Mailattaret | Fera C1 | SMJ 2 |
C- pojat pelisarja - Lohko A | 2.8.2018 08:30 | 11. Ilmajoki | KeKi Blue | SMJ 3 | SMJ 2 |