Ottelut
D- tytöt pelisarja - Lohko D
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
17.7.2018 15:30 | 14 Messukylä 2 | PuPe | VM oranssi | 7-21 | näytä |
18.7.2018 10:30 | 18 Ikuri 1 | SMJ punainen | VM oranssi | 5-8 | näytä |
18.7.2018 15:00 | 21 Lentävänniemi 2 | Tahko 05 | VM oranssi | 7-8 | näytä |
19.7.2018 09:30 | 18 Ikuri 1 | VM oranssi | Pesä Ysit | 5-4 | näytä |
19.7.2018 14:00 | 18 Ikuri 1 | SiKi 04 | VM oranssi | 21-4 | näytä |
19.7.2018 19:00 | 13 Messukylä 1 | VM oranssi | KPK | 5-11 | näytä |
20.7.2018 08:30 | 21 Lentävänniemi 2 | VM oranssi | Pesäkarhut Valkoiset | 11-4 | näytä |
21.7.2018 08:30 | 15 Janka | VM oranssi | Espoo White | 0-18 | näytä |
D- tytöt pelisarja - K) C3-D4
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
21.7.2018 14:00 | 23 Lielahti | AA | VM oranssi | 15-2 | näytä |
D- tytöt pelisarja - K2-L2
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
22.7.2018 09:30 | 13 Messukylä 1 | VM oranssi | ViU | 5-7 | näytä |
D- tytöt pelisarja - Sijat 39-40
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
22.7.2018 14:00 | 13 Messukylä 1 | Simon Kiri 05 | VM oranssi | 14-12 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D- tytöt pelisarja - Lohko D | 17.7.2018 14:30 | 14 Messukylä 2 | SMJ punainen | Espoo White | VM oranssi |
Lohko B | 19.7.2018 10:30 | 18 Ikuri 1 | PattU 05 | ViPa | VM oranssi |
Lohko B | 19.7.2018 15:00 | 18 Ikuri 1 | Pilke/Sisu | ViPa | VM oranssi |
Lohko B | 19.7.2018 20:00 | 13 Messukylä 1 | ViPa | ILU | VM oranssi |
Lohko B | 20.7.2018 09:30 | 21 Lentävänniemi 2 | Pilke/Sisu | Virkiä | VM oranssi |
E2-F2 | 22.7.2018 10:30 | 13 Messukylä 1 | Loimaa | Puhti | VM oranssi |
Sijat 47-48 | 22.7.2018 13:00 | 13 Messukylä 1 | OuHu pesis | OsVa-Lippo | VM oranssi |