Ottelut
D- pojat pelisarja - Lohko A
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
17.7.2018 14:30 | 04 Kauppi 4 | Manse PP punainen | Espoo White | 3-17 | näytä |
17.7.2018 16:30 | 04 Kauppi 4 | Lippo jr sininen | Manse PP punainen | 7-7 | näytä |
18.7.2018 13:00 | 06 Sorsapuisto 1 | JoMa | Manse PP punainen | 11-0 | näytä |
18.7.2018 19:00 | 05 Kaupin vesitorni | Manse PP punainen | RP-Ahto | 11-9 | näytä |
D- pojat pelisarja - Lohko O
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
19.7.2018 08:30 | 11 Kuusikkopuisto | Manse PP punainen | PK-P | 2-22 | näytä |
19.7.2018 16:00 | 24 Rantaperkiö | UP-V 05 | Manse PP punainen | 13-6 | näytä |
19.7.2018 20:00 | 24 Rantaperkiö | Manse PP punainen | Köla-05 | 5-11 | näytä |
D- pojat pelisarja - Lohko X
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2018 08:30 | 17 Tipotie | Manse PP 04-05 | Manse PP punainen | 16-3 | näytä |
21.7.2018 08:30 | 12 Mäkipuisto | Manse PP punainen | EuVe | 3-14 | näytä |
21.7.2018 14:00 | 17 Tipotie | Manse PP punainen | SoJy oranssi | 1-8 | näytä |
D- pojat pelisarja - Y3-X4
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
22.7.2018 09:30 | 12 Mäkipuisto | Manse PP punainen | Lippo jr sininen | 5-10 | näytä |
D- pojat pelisarja - Sijat 55-56
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
22.7.2018 14:00 | 12 Mäkipuisto | LMV/KiPe06 | Manse PP punainen | 17-5 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D- pojat pelisarja - Lohko A | 18.7.2018 08:30 | 09 Ahvenisjärvi 1 | JoMa | Lippo jr sininen | Manse PP punainen |
D- pojat pelisarja - Lohko A | 18.7.2018 14:00 | 06 Sorsapuisto 1 | Lippo jr sininen | RP-Ahto | Manse PP punainen |
Lohko O | 19.7.2018 09:30 | 11 Kuusikkopuisto | Köla-05 | UP-V 05 | Manse PP punainen |
D- pojat kilpasarja - Lohko B | 19.7.2018 19:00 | 24 Rantaperkiö | Alajärven Ankkurit 04 | KeKi White | Manse PP punainen |
Lohko X | 21.7.2018 09:30 | 12 Mäkipuisto | SoJy oranssi | Manse PP 04-05 | Manse PP punainen |
Lohko U | 21.7.2018 15:00 | 17 Tipotie | YPJ | KeKi Blue | Manse PP punainen |
W3-V4 | 22.7.2018 08:30 | 12 Mäkipuisto | YK keltaiset | IPV-NAPA | Manse PP punainen |