Ottelut
E- pojat pelisarja - Lohko F
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
8.7.2018 14:30 | 10. Koria, Pioneeripuisto | MansePP E07 pojat | SiiPe | 14-13 | näytä |
9.7.2018 08:30 | 8. Kaunisnurmi | SMJ 07 punainen | MansePP E07 pojat | 8-7 | näytä |
9.7.2018 13:00 | 7. Nevantie | MansePP E07 pojat | LMV | 9-6 | näytä |
10.7.2018 09:30 | 6. Sarkola | LaJy E-pojat | MansePP E07 pojat | 12-2 | näytä |
E- pojat pelisarja - Lohko K
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
10.7.2018 15:00 | 9. Valkeala | HalTo | MansePP E07 pojat | 12-6 | näytä |
10.7.2018 19:00 | 6. Sarkola | MansePP E07 pojat | YPJ | 4-16 | näytä |
11.7.2018 08:30 | 9. Valkeala | MansePP E07 pojat | IiU E-Pojat | 17-5 | näytä |
E- pojat pelisarja - Lohko U
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
11.7.2018 15:00 | 3. Lehtomäki | MansePP E07 pojat | LP | 17-0 | näytä |
12.7.2018 08:30 | 2. Sumulaakso | KPL Lököt | MansePP E07 pojat | 9-10 | näytä |
12.7.2018 14:00 | 9. Valkeala | PattU E06-pojat | MansePP E07 pojat | 11-7 | näytä |
E- pojat pelisarja - Sijat 11-12
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
13.7.2018 10:30 | 5. Sarkola | MansePP E07 pojat | PattU E07-pojat | 12-8 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
E- pojat pelisarja - Lohko H | 8.7.2018 15:30 | 10. Koria, Pioneeripuisto | Tahko | HML Paukku Ep | MansePP E07 pojat |
E- pojat kilpasarja - Lohko G | 10.7.2018 18:00 | 6. Sarkola | HP | Manse E06 | MansePP E07 pojat |
Lohko J | 11.7.2018 09:30 | 9. Valkeala | PattU E07-pojat | Kou E-Pojat | MansePP E07 pojat |
Lohko V | 12.7.2018 09:30 | 2. Sumulaakso | IiU E-Pojat | AA 07 | MansePP E07 pojat |
Lohko W | 12.7.2018 15:00 | 9. Valkeala | Tahko | JoMa pun | MansePP E07 pojat |