Ottelut
C- pojat pelisarja - Alkusarja lohko C
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
25.7.2017 09:45 | K2 Kiiminki | KaMa 2 | EuVe | 6-5 | näytä |
25.7.2017 18:30 | K5 Huuhkajapuisto | EuVe | KPL 2 | 9-4 | näytä |
25.7.2017 19:45 | K5 Huuhkajapuisto | PK-P | EuVe | 7-5 | näytä |
26.7.2017 08:30 | K7 Normaalikoulu | KEPE | EuVe | 6-21 | näytä |
26.7.2017 13:00 | K6 Talvikkipuisto | EuVe | ViVe 2 | 6-10 | näytä |
C- pojat pelisarja - Jatkosarja lohko K
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
27.7.2017 08:30 | K26 Haapalehto | SMJ03MUSTA | EuVe | 5-13 | näytä |
27.7.2017 13:00 | K10 Kuivasjärvi | EuVe | ViPa | 5-4 | näytä |
28.7.2017 08:30 | K10 Kuivasjärvi | EuVe | UP-V Cp 02 | 6-1 | näytä |
C- pojat pelisarja - Ristikkäisottelut
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
28.7.2017 14:15 | K7 Normaalikoulu | EuVe | Espoo | 11-4 | näytä |
C- pojat pelisarja - Sijat 17-18
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
29.7.2017 08:30 | K8 Pateniemi | JoKo | EuVe | 5-8 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
C- pojat pelisarja - Alkusarja lohko C | 25.7.2017 11:00 | K2 Kiiminki | KaMa 2 | ViVe 2 | EuVe |
C- pojat pelisarja - Alkusarja lohko C | 26.7.2017 09:45 | K7 Normaalikoulu | KPL 2 | KaMa 2 | EuVe |
C- pojat pelisarja - Alkusarja lohko C | 26.7.2017 14:15 | K6 Talvikkipuisto | KEPE | PK-P | EuVe |
Jatkosarja lohko K | 27.7.2017 09:45 | K26 Haapalehto | UP-V Cp 02 | ViPa | EuVe |
Jatkosarja lohko K | 28.7.2017 09:45 | K10 Kuivasjärvi | ViPa | SMJ03MUSTA | EuVe |
C- tytöt pelisarja - Loppusarja lohko Y | 28.7.2017 15:30 | K7 Normaalikoulu | Espoo 2 | Vimpelin Veto | EuVe |
Sijat 19-20 | 29.7.2017 09:45 | K8 Pateniemi | SMJ03MUSTA | Espoo | EuVe |