Ottelut
C- pojat pelisarja - Alkusarja lohko B
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
24.7.2017 15:30 | K8 Pateniemi | Pyry | Hyvinkää 3 | 8-1 | näytä |
24.7.2017 18:30 | K8 Pateniemi | UP-V Cp 02 | Hyvinkää 3 | 7-1 | näytä |
25.7.2017 14:15 | K8 Pateniemi | Hyvinkää 3 | Roihu | 4-3 | näytä |
26.7.2017 08:30 | K8 Pateniemi | Hyvinkää 3 | KoU-C | 1-14 | näytä |
26.7.2017 13:00 | K23 Kellon tekonurmi | Hyvinkää 3 | TyTe | 11-36 | näytä |
C- pojat pelisarja - Jatkosarja lohko J
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
26.7.2017 18:30 | K2 Kiiminki | JoKo | Hyvinkää 3 | 21-3 | näytä |
27.7.2017 08:30 | K2 Kiiminki | Hyvinkää 3 | Espoo | 6-16 | näytä |
27.7.2017 15:30 | K2 Kiiminki | Hyvinkää 3 | Manse PP | 5-3 | näytä |
28.7.2017 08:30 | K2 Kiiminki | KEPE | Hyvinkää 3 | 10-13 | näytä |
C- pojat pelisarja - Ristikkäisottelut
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
28.7.2017 13:00 | K8 Pateniemi | Hyvinkää 3 | ViPa | 8-10 | näytä |
C- pojat pelisarja - Sijat 23-25
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
29.7.2017 08:30 | K9 Ritaharju | Hyvinkää 3 | KEPE | 21-14 | näytä |
29.7.2017 11:00 | K9 Ritaharju | UP-V Cp 02 | Hyvinkää 3 | 3-7 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
C- pojat pelisarja - Alkusarja lohko B | 24.7.2017 14:15 | K8 Pateniemi | TyTe | Roihu | Hyvinkää 3 |
C- pojat pelisarja - Alkusarja lohko B | 25.7.2017 13:00 | K8 Pateniemi | TyTe | KoU-C | Hyvinkää 3 |
C- pojat pelisarja - Alkusarja lohko B | 26.7.2017 14:15 | K23 Kellon tekonurmi | Pyry | UP-V Cp 02 | Hyvinkää 3 |
Jatkosarja lohko J | 27.7.2017 14:15 | K2 Kiiminki | Manse PP | JoKo | Hyvinkää 3 |
Sijat 23-25 | 29.7.2017 09:45 | K9 Ritaharju | KEPE | UP-V Cp 02 | Hyvinkää 3 |