Ottelut
E- tytöt pelisarja - G-lohko
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
9.7.2017 19:30 | 15. Tenetti | SiKi keltainen | PeTo 06 | 10-7 | näytä |
10.7.2017 09:30 | 20. Naapurinvaara | KeKi Blue | SiKi keltainen | 16-16 | näytä |
10.7.2017 13:00 | 4. Salmela 3 | Fera 2 | SiKi keltainen | 5-8 | näytä |
10.7.2017 20:00 | 10. Mustola 1 | SiKi keltainen | LP-juniorit | 9-9 | näytä |
E- tytöt pelisarja - L-lohko
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
11.7.2017 10:30 | 11. Mustola 2 | SiKi keltainen | Mailajuniorit | 7-18 | näytä |
11.7.2017 14:00 | 3. Salmela 2 | SiKi keltainen | KPK | 14-9 | näytä |
11.7.2017 20:00 | 21. Pohjavaara | Virkiä 05 | SiKi keltainen | 7-10 | näytä |
E- tytöt pelisarja - Q-lohko
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
12.7.2017 09:30 | 20. Naapurinvaara | SiKi keltainen | Pesäkarhut 06 | 9-10 | näytä |
12.7.2017 13:00 | 13. Mustola 4 | ViU | SiKi keltainen | 4-3 | näytä |
13.7.2017 08:30 | 14. Mustola 5 | LP-juniorit | SiKi keltainen | 10-11 | näytä |
E- tytöt pelisarja - Sijat 27-28
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
14.7.2017 11:30 | 14. Mustola 5 | Mailajuniorit | SiKi keltainen | 6-10 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
E- tytöt pelisarja - G-lohko | 10.7.2017 08:30 | 20. Naapurinvaara | LP-juniorit | Fera 2 | SiKi keltainen |
E- tytöt kilpasarja - A-lohko | 10.7.2017 14:00 | 4. Salmela 3 | Fera 3 | Pesäkarhut 05 | SiKi keltainen |
E- tytöt kilpasarja - A-lohko | 11.7.2017 09:30 | 11. Mustola 2 | PattU 05 | HP | SiKi keltainen |
E- tytöt kilpasarja - A-lohko | 11.7.2017 13:00 | 3. Salmela 2 | Manse PP | Fera 3 | SiKi keltainen |
Q-lohko | 12.7.2017 08:30 | 20. Naapurinvaara | ViU | LP-juniorit | SiKi keltainen |