Ottelut
D-tytöt pelisarja - Alkulohko A
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
15.7.2019 19:00 | T15 Huuhkajapuisto2 (takakenttä) | Kipa | Pesäkarhut d-valkoiset | 3-10 | näytä |
16.7.2019 10:30 | T16 Oulunsalo Pitkäkangas (KR) | Pesäkarhut d-valkoiset | Lippo sininen | 2-5 | näytä |
16.7.2019 15:00 | T15 Huuhkajapuisto2 (takakenttä) | IK-06 | Pesäkarhut d-valkoiset | 5-6 | näytä |
16.7.2019 19:00 | T16 Oulunsalo Pitkäkangas (KR) | Pesäkarhut d-valkoiset | Nipe d-tytöt | 7-11 | näytä |
D-tytöt pelisarja - Jatkolohko N
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
17.7.2019 10:30 | T19 Talvikkipuisto (KR) | Virkiä valkoinen | Pesäkarhut d-valkoiset | 8-5 | näytä |
17.7.2019 15:00 | T17 Normaalikoulu2 (KR) | Pesäkarhut d-valkoiset | SoJy | 8-9 | näytä |
17.7.2019 20:00 | T16 Oulunsalo Pitkäkangas (KR) | ViPa Dt | Pesäkarhut d-valkoiset | 9-4 | näytä |
D-tytöt pelisarja - Loppulohko Z
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
18.7.2019 10:30 | T20 Metsokangas (KR) | Nipe d-tytöt | Pesäkarhut d-valkoiset | 14-4 | näytä |
18.7.2019 15:00 | T20 Metsokangas (KR) | Pesäkarhut d-valkoiset | Ik05 | 4-14 | näytä |
19.7.2019 13:30 | T15 Huuhkajapuisto2 (takakenttä) | PuPe | Pesäkarhut d-valkoiset | 2-5 | näytä |
D-tytöt pelisarja - Sijoitus 51-52
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
20.7.2019 10:30 | T14 Oulunsalo KK Kenttä | Virkiä valkoinen | Pesäkarhut d-valkoiset | 17-14 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
D-tytöt pelisarja - Alkulohko A | 16.7.2019 14:00 | T15 Huuhkajapuisto2 (takakenttä) | Lippo sininen | Kipa | Pesäkarhut d-valkoiset |
D-tytöt pelisarja - Alkulohko A | 16.7.2019 20:00 | T16 Oulunsalo Pitkäkangas (KR) | Kipa | IK-06 | Pesäkarhut d-valkoiset |
Jatkolohko N | 17.7.2019 14:00 | T17 Normaalikoulu2 (KR) | ViPa Dt | Virkiä valkoinen | Pesäkarhut d-valkoiset |
Jatkolohko N | 17.7.2019 19:00 | T16 Oulunsalo Pitkäkangas (KR) | SoJy | Virkiä valkoinen | Pesäkarhut d-valkoiset |
Loppulohko X | 18.7.2019 09:30 | T20 Metsokangas (KR) | Espoon Pesis D-tytöt | Peto06 | Pesäkarhut d-valkoiset |
Loppulohko X | 18.7.2019 14:00 | T20 Metsokangas (KR) | SoJy | Espoon Pesis D-tytöt | Pesäkarhut d-valkoiset |
D-tytöt kilpasarja - Sijoitus 17-18 | 20.7.2019 09:30 | T14 Oulunsalo KK Kenttä | JoMa punainen | AA | Pesäkarhut d-valkoiset |