Ottelut
E-tytöt pelisarja - E
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
1.7.2019 14:30 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | RuoPi E-tytöt | AA | 6-10 | näytä |
1.7.2019 20:00 | KENTTÄ 16 | Tackla A | SiiPe Keltaiset | AA | 5-12 | näytä |
2.7.2019 13:00 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | AA | Pattu E07 tytöt | 9-10 | näytä |
2.7.2019 18:00 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | Sievin sisu | AA | 4-12 | näytä |
3.7.2019 09:30 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | AA | KöLa -07 | 9-4 | näytä |
3.7.2019 14:30 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | AA | LaJy E2 | 8-7 | näytä |
E-tytöt pelisarja - H
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
4.7.2019 10:30 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | APV E-tytöt | AA | 1-6 | näytä |
4.7.2019 15:00 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | Jana ET | AA | 7-4 | näytä |
5.7.2019 09:30 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | AA | NJ | 10-9 | näytä |
5.7.2019 15:00 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | AA | ViPa ET | 11-11 | näytä |
E-tytöt pelisarja - sijoituspelit
Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Tulos | Pöytäkirja |
---|---|---|---|---|---|
6.7.2019 10:30 | KENTTÄ 15 | Tapion kenttä | Ouhu | AA | ||
6.7.2019 10:30 | KENTTÄ 15 | Tapion kenttä | Ouhu | AA | 6-8 | näytä |
Järjestelyvuorot
Lohko | Pelipäivämäärä | Kenttä | Kotijoukkue | Vierasjoukkue | Järjestelijä |
---|---|---|---|---|---|
E-tytöt pelisarja - E | 2.7.2019 14:00 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | KöLa -07 | RuoPi E-tytöt | AA |
E-tytöt pelisarja - E | 3.7.2019 10:30 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | LaJy E2 | Pattu E07 tytöt | AA |
E-tytöt pelisarja - E | 3.7.2019 15:30 | KENTTÄ 23 | Laaksolahti A | Pattu E07 tytöt | SiiPe Keltaiset | AA |
H | 4.7.2019 09:30 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | Jana ET | ViPa ET | AA |
M | 4.7.2019 16:00 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | Roihu White | HP oranssit | AA |
H | 5.7.2019 10:30 | KENTTÄ 13 | Tapiolan urheilupuisto B | ViPa ET | APV E-tytöt | AA |