Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

King Meal - kevätturnaus - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
G-juniorit9 / 8 + 4
E-tytöt kilpasarja4 / 12 + 3
E-tytöt pelisarja4 / 12 + 3
F-tytöt7 / 8 + 3
F-pojat8 / 8 + 3
E-pojat kilpasarja4 / 12 + 3
E-pojat pelisarja8 / 12 + 3
D-tytöt kilpasarja5 / 12 + 3
D-tytöt pelisarja7 / 12 + 3
D-pojat kilpasarja4 / 8 + 3
D-pojat pelisarja3 / 8 + 3
SarjaAlueSeuraJoukkueLajittele nousevastiLähetysaikaTila
G-junioritLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ valkoiset7.4.2022 10:01Maksettu
G-junioritLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ punaiset7.4.2022 09:58Maksettu
G-junioritLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ musta6.4.2022 09:00Maksettu
G-junioritLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ Ketut24.2.2022 19:52Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ e-pojat20.2.2022 19:06Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ 103.4.2022 13:14Maksettu
F-tytötLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ 7.4.2022 10:04Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYK E-pojat2.3.2022 20:30Maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYK6.3.2022 12:21Maksettu
F-pojatPohjoinen alueVeteli PesisVePe7.4.2022 08:35Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueVeteli PesisVePe7.4.2022 08:39Maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueVeteli PesisVePe7.4.2022 08:41Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVähänkyrön ViestiVäVi E juniorit31.3.2022 08:03Maksettu
G-junioritPohjoinen alueKannuksen UraUra G-juniorit22.2.2022 18:34Maksettu
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra E-tytöt4.4.2022 19:30Maksettu
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra E-pojat9.3.2022 14:38Maksettu
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe E-Tempaus6.3.2022 15:37Maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy D-tytöt22.2.2022 10:31Maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp Valkoinen5.3.2022 20:55Maksettu
F-pojatPohjoinen alueReisjärven PilkeReisjärven Pilke19.4.2022 07:53Maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePyhäjärven PohtiPyPo6.3.2022 12:22Maksettu
G-junioritPohjoinen aluePattu JunioritPattu-juniorit musta26.3.2022 13:46Maksettu
G-junioritPohjoinen aluePattu JunioritPattu-juniorit keltainen26.3.2022 13:43Maksettu
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu musta20.2.2022 14:05Maksettu
E-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu keltainen20.2.2022 14:07Maksettu
F-pojatPohjoinen aluePattu JunioritPattu Juniorit F-pojat22.2.2022 19:23Maksettu
F-tytötPohjoinen aluePattu JunioritPattu F-tytöt21.3.2022 19:36Maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu Dt Musta22.2.2022 18:43Maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu Dt Keltainen22.2.2022 18:37Maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu D- pojat24.3.2022 10:25Maksettu
G-junioritPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo juniorit4.4.2022 13:12Maksettu
F-tytötPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu F-t8.4.2022 12:19Maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu29.3.2022 12:54Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe8.3.2022 16:36Maksettu
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueNivala-PesisNipe11.3.2022 17:10Maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe16.3.2022 22:01Maksettu
F-pojatPohjoinen alueNivala-PesisNiPe7.4.2022 21:56Maksettu
F-tytötPohjoinen alueMuhoksen Pallo-SalamatMups F-tytöt8.3.2022 17:50Maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Juniorit Dp valkoinen2.4.2022 18:53Maksettu
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Ep1019.4.2022 21:13Maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Dt sin6.3.2022 12:14Maksettu
G-junioritPohjoinen alueYlivieskan KuulaKuulapesis G-juniorit8.4.2022 21:58Maksettu
F-tytötPohjoinen alueYlivieskan KuulaKuulapesis F-Tytöt4.3.2022 17:02Maksettu
F-pojatPohjoinen alueYlivieskan KuulaKuulaPesis 18.4.2022 21:50Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKajaanin PallokerhoKPK2.3.2022 21:08Maksettu
F-pojatPohjoinen alueKokkolan KiriKoKi F-juniorit21.2.2022 19:24Maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi White19.2.2022 12:02Maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki White19.2.2022 13:07Maksettu
F-tytötPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Ft19.2.2022 12:12Maksettu
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi E-pojat white19.2.2022 12:18Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi E-pojat blue19.2.2022 12:20Maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Blue19.2.2022 12:03Maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki Blue19.2.2022 12:41Maksettu
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi16.3.2022 10:26Maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraKannUra4.4.2022 16:12Maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura D-pojat27.2.2022 15:41Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa29.3.2022 14:42Maksettu
F-tytötPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa30.3.2022 10:28Maksettu
F-pojatPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K F-pojat13.3.2022 13:38Maksettu
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K6.3.2022 18:54Maksettu
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHp-k21.2.2022 07:51Maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHp-k21.2.2022 07:53Maksettu
F-pojatPohjoinen alueKannuksen UraF-juniorit Kannuksen Ura7.3.2022 17:08Maksettu