Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

King-Meal kevätturnaus - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
G-juniorit (pienpesis)6 / 12 + 0
E-tytöt kilpasarja6 / 8 + 4
E-tytöt pelisarja8 / 8 + 4
E-pojat kilpasarja4 / 8 + 4
E-pojat pelisarja9 / 8 + 4
F-tytöt (+sekajoukkueet)5 / 9 + 3
F-pojat (+sekajoukkueet)2 / 9 + 3
D-tytöt kilpasarja3 / 8 + 4
D-tytöt pelisarja6 / 8 + 4
D-pojat kilpasarja2 / 8 + 4
D-pojat pelisarja8 / 8 + 4
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ DP MUSTA1.2.2020 12:07Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa 061.2.2020 14:43Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa27.2.2020 11:38Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ DP 1.2.2020 12:10Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYlivieskan kuula4.2.2020 17:14Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraD-pojat Ura1.2.2020 12:33Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu D-pojat1.2.2020 19:53Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa pun1.2.2020 14:47Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Dp1.2.2020 12:03Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K D073.2.2020 00:01Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe1.2.2020 13:22Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU D06-tytöt1.2.2020 12:58Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ D-tytöt5.2.2020 20:53Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu-kuula2.2.2020 07:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraD-tytöt Ura 1.2.2020 12:08Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKajaanin PallokerhoKPK DT1.2.2020 12:30Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K2.2.2020 12:51Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu2.2.2020 07:23Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu D07 tytöt1.2.2020 12:05Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi-081.2.2020 12:04Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P091.2.2020 12:03Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy3.2.2020 20:01Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P08 Musta1.2.2020 12:19Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu E-pojat1.2.2020 12:17Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYK8.2.2020 09:25Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi-091.2.2020 12:07Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueMuhoksen Pallo-SalamatMuPS25.2.2020 21:27Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura E-pojat1.2.2020 12:06Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoVive -083.2.2020 13:17Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 3.2.2020 11:58Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKajaanin PallokerhoKPK E-pojat7.2.2020 18:06Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu E-pojat 1.2.2020 13:23Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi white1.2.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu092.2.2020 07:06Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu Pinkit1.2.2020 12:04Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA E-tytöt 26.2.2020 16:00Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe1.2.2020 12:05Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu-081.2.2020 12:22Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe1.2.2020 23:56Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraE-tytöt Ura1.2.2020 12:32Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu ET091.2.2020 16:17Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHp-k2.2.2020 12:58Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret E-Tytöt1.2.2020 12:22Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Et091.2.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaKuula2.2.2020 10:35Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki blue1.2.2020 12:03Ei käsitelty
F-pojat (+sekajoukkueet)Pohjoinen alueKempeleen KiriKeki F-pojat2.2.2020 17:28Ei käsitelty
F-pojat (+sekajoukkueet)Pohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura f-juniorit4.2.2020 10:30Ei käsitelty
F-tytöt (+sekajoukkueet)Pohjoinen aluePattu JunioritPattu FT4.2.2020 17:38Ei käsitelty
F-tytöt (+sekajoukkueet)Pohjoinen aluePattu JunioritPattu FT4.2.2020 17:38Ei käsitelty
F-tytöt (+sekajoukkueet)Pohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe Ft1.2.2020 12:04Ei käsitelty
F-tytöt (+sekajoukkueet)Läntinen alueAlajärven AnkkuritAA-F tytöt1.2.2020 12:04Ei käsitelty
F-tytöt (+sekajoukkueet)Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHp-k2.2.2020 13:00Ei käsitelty
G-juniorit (pienpesis)Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy/violetti2.2.2020 18:05Ei käsitelty
G-juniorit (pienpesis)Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy/oranssi2.2.2020 18:01Ei käsitelty
G-juniorit (pienpesis)Pohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa25.2.2020 11:23Ei käsitelty
G-juniorit (pienpesis)Pohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura12.2.2020 14:54Ei käsitelty
G-juniorit (pienpesis)Pohjoinen alueYlivieskan KuulaRajapommi11.2.2020 11:44Ei käsitelty
G-juniorit (pienpesis)Pohjoinen alueYlivieskan KuulaKupperi11.2.2020 11:41Ei käsitelty