Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

King Meal - kevätturnaus - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
G-juniorit (pienpesis)4 / 4 + 3
E-tytöt kilpasarja6 / 6 + 3
E-tytöt pelisarja6 / 6 + 3
E-pojat pelisarja8 / 10 + 3
F-juniorit9 / 9 + 3
D-tytöt13 / 12 + 4
D-pojat7 / 8 + 3
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
D-pojatPohjoinen alueKannuksen UraUra D-pojat13.3.2021 21:58Maksettu
D-pojatPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Valkoinen23.3.2021 19:27Maksettu
D-pojatPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Sininen25.3.2021 09:03Maksettu
D-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp Leijonat26.3.2021 15:58Maksettu
D-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp Tiikerit26.3.2021 15:59Maksettu
D-pojatPohjoinen aluePattu JunioritPattu D-pojat 10.4.2021 15:12Maksettu
D-pojatPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa13.4.2021 22:02Maksettu
D-tytötPohjoinen alueKannuksen UraD-tytöt Ura 13.3.2021 22:04Maksettu
D-tytötPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi White16.3.2021 10:37Maksettu
D-tytötPohjoinen aluePattu JunioritPattU Pinkit16.3.2021 14:30Maksettu
D-tytötPohjoinen alueOulunsalon VasamaOsVa DT16.3.2021 19:14Maksettu
D-tytötItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret17.3.2021 08:02Maksettu
D-tytötPohjoinen alueYlivieskan KuulaKuula-Sisu22.3.2021 21:14Maksettu
D-tytötPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K30.3.2021 07:50Maksettu
D-tytötPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy31.3.2021 08:21Maksettu
D-tytötPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu D-tytöt4.4.2021 11:07Maksettu
D-tytötPohjoinen aluePattu JunioritPattU D07-tytöt6.4.2021 20:10Maksettu
D-tytötPohjoinen alueVeteli PesisVePe8.4.2021 15:13Maksettu
D-tytötPohjoinen alueKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi-Pesis11.4.2021 09:34Maksettu
D-tytötPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Dt sininen11.4.2021 13:20Varalla
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraE-pojat Ura 16.3.2021 21:43Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYK E-pojat18.3.2021 21:28Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueVeteli PesisVePe8.4.2021 15:10Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU11.4.2021 14:37Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKinnulan Kimmot PesäpalloKinnulan Kimmot11.4.2021 21:06Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K E-pojat14.4.2021 18:09Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki Ep14.4.2021 19:44Maksettu
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu E-pojat 17.4.2021 14:40Maksettu
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo E09t10.3.2021 10:29Maksettu
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi White16.3.2021 16:17Maksettu
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K26.3.2021 07:55Maksettu
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu31.3.2021 10:05Maksettu
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu ET0931.3.2021 16:02Maksettu
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePyhäjärven PohtiPyPo15.4.2021 23:11Maksettu
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraE-tytöt Ura 13.3.2021 22:17Maksettu
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Blue16.3.2021 16:19Maksettu
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe E-tytöt19.3.2021 17:11Maksettu
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe28.3.2021 20:02Maksettu
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy E-tytöt10.4.2021 20:20Maksettu
E-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU E-tytöt12.4.2021 12:05Maksettu
F-junioritPohjoinen alueKannuksen UraUra F-juniorit14.3.2021 17:52Maksettu
F-junioritPohjoinen alueVeteli PesisVePe8.4.2021 15:06Maksettu
F-junioritPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa14.4.2021 07:20Maksettu
F-junioritPohjoinen alueYlivieskan KuulaYK Kupperi 14.4.2021 22:16Maksettu
F-junioritPohjoinen alueYlivieskan KuulaYK Rajapommi 14.4.2021 22:18Maksettu
F-junioritPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K F-pojat15.4.2021 15:07Maksettu
F-junioritPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySojy f-pojat Oranssi17.4.2021 10:52Maksettu
F-junioritPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySojy f-pojat Violetti17.4.2021 10:54Maksettu
F-junioritPohjoinen alueOulaisten HuimaOuhu F/G18.4.2021 22:21Maksettu
G-juniorit (pienpesis)Pohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura Musta13.3.2021 22:02Maksettu
G-juniorit (pienpesis)Pohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa10.4.2021 10:50Maksettu
G-juniorit (pienpesis)Pohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura Keltainen23.4.2021 19:30Maksettu
G-juniorit (pienpesis)Pohjoinen alueYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula23.4.2021 19:33Maksettu