Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Juhlavuoden Suurleiri Hyvinkäällä 11.–16.7. - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
D-pojat, kilpasarja18 / 22 + 2
D-tytöt, kilpasarja26 / 28 + 2
D-pojat, pelisarja33 / 32 + 2
D-tytöt, pelisarja30 / 30 + 2
Itä-Länsi0 / 2 + 0
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
D-pojat, kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-906.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaEteläinen alueTurku PesisTuPe6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp Musta6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe Mustat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP 6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo White6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKama D pojat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuHml Paukku6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV DP kilpa6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa Punaiset6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki White6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL BLACK6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura D-pojat6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo DP valkoinen6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa Mustat6.3.2022 12:07Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy DE106.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP White6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA -096.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP Red6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöU Dp 6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL YELLOW6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaPohjoinen alueSimon KiriSimon Kiri D-pojat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPupe Keltaiset6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet Dp6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P09 MUSTA6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu D-pojat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU Punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-pojat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryJyväskylän Kiri6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU valkoinen6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Brown6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaPohjoinen alueNapapiirin Pesis teamNaPe6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen alueYlöjärven PalloYPA D-p6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp PUN6.3.2022 12:04Ei käsitelty
D-pojat, pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV DP peli6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP- KaMa DP6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeD pojat6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki Blue6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo D-pojat6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis DP Blue6.3.2022 12:07Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaEteläinen aluePuna-Mustat ryPuMu D6.3.2022 13:24Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe6.3.2022 19:16Ennakkomaksu maksettu
D-pojat, pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo DP Siniset7.3.2022 12:37Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy6.3.2022 12:00Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu Dt Musta6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa DT6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Dt White6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV D-tytöt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe Mustat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko DT Brown6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä D-tytöt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaEteläinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D09 punaiset6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret Dt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ musta6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo Blue6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA D-tytöt 08-096.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D16.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Dt Valkoinen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy D-tytöt6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYK6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueManse PPManse PP D-tytöt PUNAINEN6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriD08-punaiset6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ D6.3.2022 13:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU, D-tytöt7.3.2022 21:16Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko DT Yellow6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Dt sin6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret Dt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D09-mustat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU Dt Keltainen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM D-tytöt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV D-tytöt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePeDT6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP valkoinen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Dt Blue6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaEteläinen alueTurku PesisTuPe6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriD08-Mustat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJana-Lmv6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo White6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-906.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe Keltaiset6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen aluePesä YsitD-tytöt6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaEteläinen alueRuoveden PirkatRuoPi D6.3.2022 12:04Maksettu
D-tytöt, pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ keltainen6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe Dt6.3.2022 12:06Maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe Laakkonen Dt6.3.2022 12:07Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa6.3.2022 12:08Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaLäntinen alueFeraFera D26.3.2022 12:59Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU6.3.2022 13:06Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaLäntinen alueJalasjärven JalasJalas-PeTo6.3.2022 13:20Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueIlomantsin UrheilijatILU6.3.2022 13:23Maksettu