Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Juhlavuoden Tenavaleiri Sotkamossa 19.–24.7. - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
E-pojat, kilpasarja23 / 24 + 2
E-tytöt, kilpasarja16 / 24 + 2
E-pojat, pelisarja39 / 40 + 0
E-tytöt, pelisarja38 / 36 + 4
Itä-Länsi0 / 2 + 0
SarjaAlueSeuraLajittele nousevastiJoukkueLähetysaikaTila
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe sininen22.6.2022 11:42Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueVehkalahden VeikotVeVe-Pesis6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM6.3.2022 12:02Maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM Juniorit6.3.2022 12:03Maksettu
E-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe6.3.2022 15:18Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueTurku PesisTuPe6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy sininen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy Fp6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti6.3.2022 12:08Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi6.3.2022 12:09Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe Rönkkö6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe6.3.2022 12:03Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe Räisä6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 106.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 10/11 Punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 10/11 Mustat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 11 Punainen6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 11 Musta6.3.2022 12:09Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueRuoveden PirkatRuoPi6.3.2022 12:04Maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen aluePuna-Mustat ryPuMu6.3.2022 12:02Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 116.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 11 Tuulit6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 11 Letut6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 106.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 10 punaiset6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit6.3.2022 12:06Maksettu
E-tytöt, kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu musta6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu Keltainen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU6.3.2022 12:05Maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen6.3.2022 12:03Maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo sininen6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen6.3.2022 12:04Maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo 116.3.2022 12:08Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNuJy6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueNapapiirin Pesis teamNaPe6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueManse PPManse PP Musta6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP Punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueManse PPMansePP Punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueManse PPMansePP Valkoinen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueLoimaan PalloilijatLP6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä Sininen6.3.2022 12:02Maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä26.3.2022 11:51Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy6.3.2022 12:01Maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Valkoinen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti Valkoinen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti Punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL F6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL Musta6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL6.3.2022 12:58Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL keltainen6.3.2022 21:07Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU punainen6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU valkoinen6.3.2022 12:08Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V 1026.3.2022 11:07Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa -90 punainen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa -90 musta6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa -906.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKiPe -06 / LMV6.3.2022 12:08Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe6.3.2022 12:04Maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi White6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Blue6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi6.3.2022 12:06Maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaKa6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueKajaanin PallokerhoKPK6.3.2022 12:08Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Jaatinen6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Ahma6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret6.3.2022 12:09Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoko Juniorit6.3.2022 12:01Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa 116.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa 106.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa 106.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJana6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueIlomantsin UrheilijatILU6.3.2022 12:09Maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Brown6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueHarjavallan JymyJymy6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP Mustat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP Oranssit6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatPeKi6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueFeraFera 16.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueFeraFera 26.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo Yellow6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPesäpalloliittoEi seuraaTeam ŠKODA4.3.2022 16:47Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu