Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Juhlavuoden Tenavaleiri Sotkamossa 19.–24.7. - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
E-pojat, kilpasarja23 / 24 + 2
E-tytöt, kilpasarja15 / 24 + 2
E-pojat, pelisarja39 / 40 + 0
E-tytöt, pelisarja41 / 36 + 4
Itä-Länsi0 / 2 + 0
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Jaatinen6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM E6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV E-pojat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra E-pojat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko EP6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Ep white6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa -90 punainen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis Ep6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa E6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E10-pojat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueManse PPMansePP Punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo ep10 valk 6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV E-Pojat6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoma E-106.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKou E punainen6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo E116.3.2022 12:08Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti6.3.2022 12:08Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL6.3.2022 12:58Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPesäpalloliittoEi seuraaTeam ŠKODA4.3.2022 16:47Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko EP6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoko Juniorit6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueTurku PesisTuPe E6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoma E116.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Ahma6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E116.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy sininen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe Ep6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJP106.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo E-Junnut6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen aluePuna-Mustat ryPuMu E6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP E-pojat6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-90 musta6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueVehkalahden VeikotVeVe-Pesis E6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueManse PPMansePP Valkoinen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy E-p6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe Ep6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiipe6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Blue6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Ep sininen6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL F6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPUPE e-junnut6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueLoimaan PalloilijatLp e-pojat6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueYlöjärven PalloYPA E-p6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy Fp6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P11 Punainen6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL Musta6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa Epo6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueNapapiirin Pesis teamNaPe6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU6.3.2022 12:05Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit E-pojat6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoma E-106.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKou E valkoinen6.3.2022 12:08Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueKajaanin PallokerhoKPK6.3.2022 12:08Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKiPe -06 / LMV6.3.2022 12:08Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P11 Musta6.3.2022 12:09Ennakkomaksu maksettu
E-pojat, pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL keltainen6.3.2022 21:07Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu musta6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP Mustat6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueManse PPManse PP Et Musta6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä Sininen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E-tytöt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Valkoinen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJT10/11 Punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHp-k6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E10 punaiset6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis E-tytöt Yelloe6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo ET valkoinen6.3.2022 12:04Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi6.3.2022 12:09Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy E-tytöt6.3.2022 12:01Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu Keltainen6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Brown6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ E tytöt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe E-tytöt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi e-tytöt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe Et Rönkkö6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNuJy E-tytöt6.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura E-tytöt6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E-11 Tuulit6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP Et Punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E11 Letut6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueFeraFera E16.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA E-tytöt6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueFeraFera E26.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJana ET6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T10/11 MUSTAT6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP Oranssit6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti Valkoinen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaKa6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti Punainen6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM Juniorit ry6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa -906.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiipe ET Räisä6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatPeKi6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueHarjavallan JymyJymy E tytöt 6.3.2022 12:03Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueRuoveden PirkatRuoPi E-tytöt6.3.2022 12:04Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV E-tytöt6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe Et6.3.2022 12:05Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä E-tytöt6.3.2022 12:05Ei käsitelty
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa Et6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo E-tytöt6.3.2022 12:06Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret E-tytöt6.3.2022 12:09Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueIlomantsin UrheilijatILU6.3.2022 12:09Maksettu
E-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe6.3.2022 15:18Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V E1026.3.2022 11:07Ennakkomaksu maksettu
E-tytöt, pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä26.3.2022 11:51Ennakkomaksu maksettu