Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

D-alueleiri Oulu - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
D-pojat kilpasarja7 / 15 + 5
D-tytöt kilpasarja7 / 15 + 5
D-pojat pelisarja10 / 15 + 5
D-tytöt pelisarja7 / 15 + 5
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki White6.2.2022 19:54Maksettu
D-pojat kilpasarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe Mustat6.2.2022 20:25Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra D-pojat 6.2.2022 23:31Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa Mustat3.3.2022 10:44Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy8.3.2022 16:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ DP Musta23.3.2022 17:08Maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Juniorit DP valkoinen28.3.2022 14:22Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu D-pojat6.2.2022 18:59Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueNapapiirin Pesis teamNaPe-D6.2.2022 19:41Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki Blue6.2.2022 19:45Maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueSimon KiriSimon Kiri D-pojat6.2.2022 20:12Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe Keltaiset6.2.2022 20:26Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu1.3.2022 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa Punaiset3.3.2022 10:55Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Dp Sininen25.3.2022 16:32Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa5.4.2022 08:08Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueIin UrheilijatIiU D-juniorit15.5.2022 11:12Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Dt valkoinen8.2.2022 07:34Maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu Dt Musta22.2.2022 18:26Maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySojy D-tytöt2.3.2022 12:57Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe Dt6.3.2022 10:20Maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYK6.3.2022 12:17Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu9.4.2022 21:01Maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Dt White24.4.2022 08:30Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu Dt Keltainen22.2.2022 18:33Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueSimon KiriSimon Kiri Dt20.3.2022 08:23Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Dt sin25.3.2022 12:38Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe31.3.2022 15:19Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePyhäjärven PohtiPyPo18.4.2022 16:35Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Dt Blue24.4.2022 08:32Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraKannUra 6.5.2022 21:19Ei käsitelty