Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Etelän G-D alueleiri Laitila - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
D- pojat kilpasarja6 / 6 + 0
D- pojat pelisarja11 / 12 + 0
D- tytöt kilpasarja10 / 10 + 0
D- tytöt pelisarja11 / 10 + 0
E- pojat kilpasarja5 / 6 + 0
E- pojat pelisarja10 / 10 + 0
E- tytöt kilpasarja3 / 4 + 0
E- tytöt pelisarja10 / 10 + 0
F- pojat11 / 12 + 0
F- tytöt9 / 10 + 0
G- ikäiset turnauspäivä7 / 10 + 2
SarjaAlueSeuraJoukkueLajittele laskevastiLähetysaikaTila
D- pojat pelisarjaEteläinen alueRuskon Pallo-67Ahto-RP-PaiPe6.2.2022 12:04Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueRoihu ryD-pojat6.2.2022 12:02Maksettu
G- ikäiset turnauspäiväEteläinen alueEspoon PesisEspoo GT21.2.2022 10:18Maksettu
D- pojat kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis DP white7.2.2022 10:03Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon pesis DT6.2.2022 17:02Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis DT 26.2.2022 17:12Maksettu
E- tytöt kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon pesis E-tytöt6.2.2022 12:04Maksettu
E- pojat kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis Ep6.2.2022 12:04Maksettu
F- pojatEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis F-pojat6.2.2022 12:03Maksettu
E- pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe E-pojat6.2.2022 21:49Maksettu
F- pojatEteläinen aluePuna-Mustat ryF-juniorit6.2.2022 19:59Maksettu
F- tytötEteläinen alueLaitilan JyskeF-tytöt6.2.2022 12:04Maksettu
F- tytötLäntinen alueFeraF16.2.2022 12:01Maksettu
D- tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D16.2.2022 12:03Maksettu
D- tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D26.2.2022 21:32Maksettu
F- tytötLäntinen alueFeraFera F2 Sininen6.2.2022 12:02Maksettu
F- tytötLäntinen alueFeraFera F2-tytöt valkoinen6.2.2022 12:03Maksettu
G- ikäiset turnauspäiväLäntinen alueFeraFera G-tytöt6.2.2022 12:03Maksettu
E- tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFeraE16.2.2022 12:04Maksettu
E- tytöt kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP6.2.2022 12:02Maksettu
D- pojat kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP D-pojat8.2.2022 17:47Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP D-tytöt6.2.2022 12:02Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe Ep6.2.2022 22:13Maksettu
G- ikäiset turnauspäiväEteläinen alueHumppilan VeikotHuve G-jun6.2.2022 18:21Maksettu
F- tytötEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko F-tytöt6.2.2022 12:04Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJana Dt6.2.2022 12:02Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJana ET6.2.2022 12:04Maksettu
F- tytötEteläinen alueJanakkalan JanaJana F6.2.2022 16:19Maksettu
F- pojatEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo jun6.2.2022 19:33Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoko Juniorit6.2.2022 19:38Maksettu
D- pojat kilpasarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe6.2.2022 12:03Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe6.2.2022 12:04Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe E-tytöt6.2.2022 18:52Maksettu
F- tytötLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V6.2.2022 20:27Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueSastamalan KumuriKumuri Dt6.2.2022 12:03Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueSastamalan KumuriKumuri E-pojat6.2.2022 12:04Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLahden Mailaveikot Dt6.2.2022 20:23Maksettu
F- pojatEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy6.2.2022 12:03Maksettu
D- pojat kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy D 6.2.2022 12:03Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy D-tytöt6.2.2022 12:02Maksettu
E- pojat kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy E-p Black6.2.2022 12:02Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy E-p Red6.2.2022 12:04Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy E-tytöt6.2.2022 12:02Maksettu
G- ikäiset turnauspäiväEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy G-pojat6.2.2022 20:47Maksettu
G- ikäiset turnauspäiväEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy G-tytöt6.2.2022 20:43Maksettu
E- pojat pelisarjaLäntinen alueKöyliön LallitLallit4.3.2022 12:45Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV6.2.2022 12:03Maksettu
E- pojat kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV EP6.2.2022 12:03Maksettu
F- pojatEteläinen alueLahden MailaveikotLMV F-pojat8.2.2022 14:28Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Sininen6.2.2022 12:04Maksettu
E- tytöt kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Valkoinen6.2.2022 12:04Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa DT6.2.2022 12:01Maksettu
E- pojat kilpasarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP E-pojat6.2.2022 12:04Maksettu
F- pojatEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLp f-pojat7.2.2022 10:13Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP-KaMa7.2.2022 10:36Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP D-tytöt VALKOINEN6.2.2022 12:04Maksettu
F- pojatEteläinen alueManse PPManse PP F126.2.2022 12:02Maksettu
F- pojatEteläinen alueManse PPManse PP F136.2.2022 12:03Maksettu
G- ikäiset turnauspäiväEteläinen alueManse PPManse PP G6.2.2022 12:04Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP pun6.2.2022 12:02Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueManse PPMansePP6.2.2022 12:02Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe6.2.2022 12:04Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe E-tytöt6.2.2022 12:03Maksettu
F- pojatEteläinen alueMynämäen VesaMyVe F-pojat6.2.2022 12:03Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe-TuPe6.2.2022 12:03Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöU Dp 6.2.2022 12:03Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPÖU E-tytöt6.2.2022 19:01Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti6.2.2022 12:01Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen aluePuna-Mustat ryPuMu D6.2.2022 12:03Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen aluePuna-Mustat ryPuMu E6.2.2022 12:03Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä D-tytöt6.2.2022 19:00Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu6.2.2022 12:03Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu EP6.2.2022 20:02Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu ET & FT6.2.2022 16:35Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueRuoveden PirkatRuoPi D-tytöt6.2.2022 12:04Maksettu
F- tytötEteläinen alueRuoveden PirkatRuoPi F-tytöt7.2.2022 10:54Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen aluePesäsudet, SäkyläSudet Dp6.2.2022 12:02Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko6.2.2022 12:01Maksettu
E- pojat kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko6.2.2022 12:02Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko6.2.2022 17:11Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko DT6.2.2022 12:02Maksettu
F- pojatEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko FP6.2.2022 17:47Maksettu
G- ikäiset turnauspäiväEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko G28.3.2022 12:52Maksettu
D- pojat kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow6.2.2022 19:32Maksettu
D- pojat kilpasarjaEteläinen alueTurku PesisTuPe6.2.2022 12:01Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueTurku PesisTuPe E6.2.2022 19:32Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeUki pesis E tytöt6.2.2022 12:04Maksettu
F- tytötEteläinen alueLaitilan JyskeUki Pesis F-tytöt6.2.2022 12:04Maksettu
D- tytöt pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV D-tytöt6.2.2022 12:03Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueYlöjärven PalloYPA D-p6.2.2022 12:02Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueYlöjärven PalloYpa D-tytöt7.2.2022 18:43Maksettu
F- pojatEteläinen alueYlöjärven PalloYPA F - juniorit7.2.2022 09:59Maksettu
D- tytöt kilpasarjaItäinen aluePesä YsitYsit/IPV25.2.2022 13:02Maksettu