Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Naperoleiri - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
F-pojat26 / 30 + 10
F-tytöt22 / 20 + 10
G-pojat4 / 8 + 5
G-tytöt1 / 8 + 5
F pienpeli0 / 5 + 5
G pienpeli9 / 10 + 5
SarjaAlueSeuraLajittele laskevastiJoukkueLähetysaikaTila
F-pojatLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA20.6.2021 19:00Maksettu
F-tytötPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K F-tytöt18.4.2021 12:03Maksettu
F-pojatPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K18.4.2021 12:03Maksettu
F-tytötEteläinen alueHaminan PalloilijatHP F-tytöt18.4.2021 12:06Maksettu
F-pojatEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko/Espoo FP18.4.2021 12:02Maksettu
F-tytötEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko F-tytöt18.4.2021 13:15Maksettu
F-tytötItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV F-tytöt18.4.2021 12:02Maksettu
F-pojatItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV F-Pojat18.4.2021 12:04Maksettu
F-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoma18.4.2021 12:02Maksettu
G-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa18.4.2021 12:03Maksettu
F-tytötItäinen alueJoensuun MailaJoMa Gp7.7.2021 14:17OK
F-pojatEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit18.4.2021 12:04Maksettu
G pienpeliItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri G18.4.2021 12:03Maksettu
F-pojatItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryJyväskylän Kiri18.4.2021 12:03Maksettu
F-tytötItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit rykirittäret FG-tytöt18.4.2021 12:03Maksettu
F-pojatPohjoinen alueKajaanin PallokerhoKajaanin pallokerho, GF Juniorit18.4.2021 14:40Maksettu
F-pojatPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa16.6.2021 14:06Maksettu
F-pojatPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi18.4.2021 12:10Maksettu
F-pojatItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9018.4.2021 12:04Maksettu
F-pojatEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL Mustat18.4.2021 12:01Maksettu
F-pojatEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL Keltaiset18.4.2021 12:02Maksettu
G pienpeliEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL G18.4.2021 12:07Maksettu
G pienpeliEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti18.4.2021 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-tytötEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti18.4.2021 12:06Maksettu
F-pojatEteläinen alueLahden MailaveikotLMV F-Pojat18.4.2021 22:40Maksettu
F-tytötEteläinen alueLahden MailaveikotLMV8.6.2021 16:20Maksettu
F-pojatEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy18.4.2021 12:07Maksettu
G-tytötLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ G-tytöt18.4.2021 12:03Maksettu
G pienpeliLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ Gt7.7.2021 14:54OK
F-pojatPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo18.4.2021 12:06Maksettu
F-tytötPohjoinen aluePattu JunioritPattu f-tytöt18.4.2021 12:12Maksettu
F-pojatItäinen aluePesä YsitPesä Ysit F-pojat18.4.2021 12:05Maksettu
G pienpeliLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G-punaiset18.4.2021 12:02Maksettu
F-pojatLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F11-pojat18.4.2021 12:02Maksettu
F-tytötLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Mintut18.4.2021 12:03Maksettu
F-tytötLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F11- tytöt18.4.2021 12:03Maksettu
G pienpeliLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G-valkoiset18.4.2021 12:03Maksettu
F-pojatLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F12-pojat18.4.2021 12:03Maksettu
F-tytötLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Itikat18.4.2021 12:05Maksettu
F-pojatItäinen aluePuijon PesisPuijon pesis/F-pojat18.4.2021 12:06Maksettu
F-tytötLäntinen alueSeinäjoen JymyJussitSMJ P13 punainen Gp7.7.2021 14:17OK
F-tytötLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T1218.4.2021 12:03Maksettu
G-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 Musta18.4.2021 12:03Maksettu
G-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 Punainen18.4.2021 12:04Maksettu
F-tytötLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJT11 Punainen18.4.2021 12:04Maksettu
F-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P11 Musta18.4.2021 12:04Maksettu
F-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P11 Punainen18.4.2021 12:06Maksettu
F-tytötLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T11 Valkoinen18.4.2021 12:28Maksettu
F-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P12 20.4.2021 17:37Maksettu
F-tytötLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 musta Gp7.7.2021 14:17OK
F-tytötItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe F-tytöt 18.4.2021 12:04Maksettu
F-pojatItäinen alueSiilinjärven PesisSiipe F-pojat18.4.2021 12:06Maksettu
G-pojatPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti18.4.2021 12:07Maksettu
G pienpeliPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi18.4.2021 12:08Maksettu
G pienpeliPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti18.4.2021 12:09Maksettu
F-tytötPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rysojy oranssi18.4.2021 12:09Maksettu
G pienpeliPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy valkoinen18.4.2021 12:11Maksettu
F-pojatPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti18.4.2021 12:11Maksettu
F-pojatPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi18.4.2021 12:13Maksettu
F-tytötPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy Violetti Gp7.7.2021 14:17OK
F-tytötItäinen alueViinijärven UrheilijatViU18.4.2021 12:04Maksettu
F-tytötLäntinen alueVimpelin VetoVimpelin Veto / F-tytöt18.4.2021 12:03Maksettu