Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

C-nuorten SM-sarja - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
C-pojat SM-sarja27 / 40 + 0
C-tytöt SM-sarja26 / 40 + 0
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP15.1.2021 12:01Maksettu
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow15.1.2021 12:24Maksettu
C-pojat SM-sarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9015.1.2021 12:33Maksettu
C-pojat SM-sarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV C-pojat 15.1.2021 15:26Maksettu
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy15.1.2021 19:46Maksettu
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueManse PPManse PP16.1.2021 15:06Maksettu
C-pojat SM-sarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 16.1.2021 19:49Maksettu
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV17.1.2021 08:51Maksettu
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K17.1.2021 10:59Maksettu
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueIin UrheilijatIiU17.1.2021 14:31Maksettu
C-pojat SM-sarjaItäinen aluePuijon Pesis Puijon Pesis17.1.2021 22:15Maksettu
C-pojat SM-sarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV C18.1.2021 09:22Maksettu
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL 18.1.2021 10:38Maksettu
C-pojat SM-sarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe18.1.2021 10:50Maksettu
C-pojat SM-sarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA18.1.2021 18:21Maksettu
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi18.1.2021 20:24Maksettu
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo C19.1.2021 17:55Maksettu
C-pojat SM-sarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri19.1.2021 19:16Maksettu
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit21.1.2021 21:43Maksettu
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueSimon KiriSimon kiri C-pojat22.1.2021 20:52Maksettu
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula26.1.2021 21:23Maksettu
C-pojat SM-sarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöU C-pojat27.1.2021 18:21Maksettu
C-pojat SM-sarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa28.1.2021 15:35Maksettu
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo29.1.2021 17:30Maksettu
C-pojat SM-sarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU29.1.2021 17:49Maksettu
C-pojat SM-sarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa C-pojat30.1.2021 14:30Maksettu
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy 222.2.2021 12:22Maksettu
C-tytöt SM-sarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut C-Punaiset15.1.2021 12:01Maksettu
C-tytöt SM-sarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret C-tytöt15.1.2021 15:34Maksettu
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippojuniorit16.1.2021 14:59Maksettu
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueManse PPManse PP16.1.2021 15:15Maksettu
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki C116.1.2021 16:42Maksettu
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki C216.1.2021 16:48Maksettu
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ C16.1.2021 18:58Maksettu
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K17.1.2021 11:09Maksettu
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU C-tytöt17.1.2021 18:51Maksettu
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP17.1.2021 19:39Maksettu
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueFeraFera C18.1.2021 12:27Maksettu
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA18.1.2021 18:27Maksettu
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä 19.1.2021 17:39Maksettu
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi19.1.2021 20:15Maksettu
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy C20.1.2021 10:25Maksettu
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen20.1.2021 13:08Maksettu
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen20.1.2021 13:12Maksettu
C-tytöt SM-sarjaItäinen alueJoensuun MailaJoma20.1.2021 20:02Maksettu
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko C-tytöt22.1.2021 15:44Maksettu
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP Juniorit25.1.2021 08:17Maksettu
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu25.1.2021 11:03Maksettu
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy25.1.2021 17:57Maksettu
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti26.1.2021 18:18Maksettu
C-tytöt SM-sarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe28.1.2021 10:15Maksettu
C-tytöt SM-sarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU28.1.2021 11:12Maksettu
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueMailattaret, VaasaMailattaret31.1.2021 00:29Maksettu