Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Pohjoisen alueen aluesarjat - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Aluesarja miehet 20210 / 10 + 5
Aluesarja naiset 20210 / 10 + 5
C-pojat kilpasarja 20215 / 10 + 5
C-pojat pelisarja 20213 / 10 + 5
C-tytöt kilpasarja 20214 / 10 + 5
C-tytöt pelisarja 20215 / 10 + 5
D-pojat kilpasarja 20216 / 15 + 5
D-pojat pelisarja 202112 / 15 + 5
D-tytöt kilpasarja 20217 / 15 + 5
D-tytöt pelisarja 20218 / 15 + 5
E-pojat kilpasarja 20215 / 15 + 5
E-pojat pelisarja 202115 / 15 + 5
E-tytöt kilpasarja 20216 / 15 + 5
E-tytöt pelisarja 202110 / 15 + 5
F-pojat aluesarja Pohjoinen 202110 / 15 + 5
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 20217 / 15 + 5
F-nuoret A-kori 20210 / 15 + 5
F-nuoret B-kori 202111 / 20 + 5
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 202111 / 20 + 5
G-nuoret C-kori pienpelisarja 202112 / 20 + 5
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueSimon KiriSimon kiri C-pojat22.1.2021 21:12Maksettu
C-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKi6.2.2021 12:00Maksettu
C-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy10.2.2021 12:44Maksettu
C-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K12.2.2021 15:56Maksettu
C-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueIin UrheilijatIiU 23.2.2021 16:36Maksettu
C-pojat pelisarja 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattU14.2.2021 19:35Maksettu
C-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula15.2.2021 09:38Maksettu
C-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueMuhoksen Pallo-SalamatMuPS30.3.2021 14:07Maksettu
C-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKiCt3.2.2021 11:34Maksettu
C-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattU C-tytöt14.2.2021 17:57Maksettu
C-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueSimon KiriSiKi26.2.2021 18:21Maksettu
C-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen28.3.2021 14:33Maksettu
C-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura C-tytöt15.1.2021 17:43Maksettu
C-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueOulaisten HuimaOulaisten Huima 20.1.2021 18:13Maksettu
C-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K30.1.2021 15:05Maksettu
C-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy14.2.2021 11:15Maksettu
C-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo sininen28.3.2021 14:40Maksettu
D-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKi D4.2.2021 20:35Maksettu
D-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy Violetti22.2.2021 16:41Maksettu
D-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K27.2.2021 21:17Maksettu
D-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueReisjärven PilkeRePi28.2.2021 08:59Maksettu
D-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattu keltainen28.2.2021 09:56Maksettu
D-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo valk15.3.2021 17:12Maksettu
D-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura D-pojat15.1.2021 17:55Maksettu
D-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKi D-p4.2.2021 20:52Maksettu
D-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueIin UrheilijatIiU20.2.2021 16:47Maksettu
D-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy Oranssi22.2.2021 16:45Maksettu
D-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueKajaanin PallokerhoKajaanin Pallokerho D-pojat22.2.2021 18:30Maksettu
D-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa25.2.2021 08:32Maksettu
D-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueSimon KiriSiKi d-pojat27.2.2021 10:21Maksettu
D-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K27.2.2021 21:09Maksettu
D-pojat pelisarja 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattu Musta28.2.2021 10:05Maksettu
D-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo dp sininen28.2.2021 18:33Maksettu
D-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueVeteli PesisVePe10.3.2021 08:47Maksettu
D-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo -09 valkoinen30.3.2021 18:46Maksettu
D-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueOulunsalon VasamaOsVa DT17.1.2021 11:13Maksettu
D-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattU D0719.1.2021 17:30Maksettu
D-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy10.2.2021 09:38Maksettu
D-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu D-tytöt15.2.2021 15:44Maksettu
D-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Black26.2.2021 13:22Maksettu
D-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Dt valkoinen4.3.2021 10:45Maksettu
D-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Dt sininen4.3.2021 10:48Maksettu
D-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura D-tytöt15.1.2021 17:47Maksettu
D-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattU Dt Pinkit25.1.2021 11:05Maksettu
D-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueYlivieskan KuulaKuula-SiSu9.2.2021 09:54Maksettu
D-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K D-tytöt25.2.2021 19:36Maksettu
D-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKi White26.2.2021 13:25Maksettu
D-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueKinnulan Kimmot PesäpalloPiKi-Pesis28.2.2021 21:02Maksettu
D-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueVeteli PesisVePe10.3.2021 08:42Maksettu
D-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu D-tytöt12.4.2021 20:08Maksettu
E-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy E2010 4.2.2021 09:16Maksettu
E-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueSimon KiriSimon Kiri E-pojat4.2.2021 19:49Maksettu
E-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K9.2.2021 20:56Maksettu
E-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeki White30.3.2021 11:37Maksettu
E-pojat kilpasarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo -09 valkoinen30.3.2021 18:41Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura E-pojat15.1.2021 17:59Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattU E-pojat15.1.2021 21:25Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy E-pojat 4.2.2021 09:22Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeki Blue6.2.2021 20:28Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu 7.2.2021 22:01Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K16.2.2021 19:16Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa25.2.2021 08:36Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueIin UrheilijatIiU E juniorit27.2.2021 09:35Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueKinnulan Kimmot PesäpalloKinnulan Kimmot e-juniorit4.3.2021 18:03Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueVeteli PesisVePe10.3.2021 08:38Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueYlivieskan KuulaYK E-pojat18.3.2021 09:03Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippojuniorit E10 valkoinen28.3.2021 22:44Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun lippojuniorit E10 sininen28.3.2021 22:49Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueToholammin UrheilijatTohU30.3.2021 12:12Maksettu
E-pojat pelisarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo -09 sininen30.3.2021 18:44Maksettu
E-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKi White15.1.2021 12:03Maksettu
E-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattu 0918.1.2021 10:37Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu14.2.2021 10:42Maksettu
E-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy27.2.2021 10:49Maksettu
E-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K27.2.2021 20:58Maksettu
E-tytöt kilpasarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo E09 valkoinen28.2.2021 12:10Maksettu
E-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Blue15.1.2021 12:06Maksettu
E-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura E-tytöt15.1.2021 18:03Maksettu
E-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueReisjärven PilkeReisjärven Pilke17.1.2021 12:09Maksettu
E-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattU E10-tytöt22.1.2021 11:56Ei käsitelty
E-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueNivala-PesisNiPe16.2.2021 18:48Maksettu
E-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe E-tytöt19.2.2021 20:33Maksettu
E-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen aluePyhäjärven PohtiPyPo28.2.2021 16:58Maksettu
E-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueSimon KiriSiKi28.2.2021 19:51Maksettu
E-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo E09 sin19.3.2021 10:29Maksettu
E-tytöt pelisarja 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo E1030.3.2021 06:38Maksettu
F-nuoret B-kori 2021Pohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura F-junnut15.1.2021 18:08Maksettu
F-nuoret B-kori 2021Pohjoinen alueYlivieskan KuulaKupperi2.2.2021 13:21Maksettu
F-nuoret B-kori 2021Pohjoinen alueYlivieskan KuulaRajapommi2.2.2021 13:26Maksettu
F-nuoret B-kori 2021Pohjoinen alueVeteli PesisVePe10.3.2021 08:28Maksettu
F-nuoret B-kori 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K20.3.2021 10:17Maksettu
F-nuoret B-kori 2021Pohjoinen alueKokkolan KiriKoKi20.3.2021 10:19Maksettu
F-nuoret B-kori 2021Pohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa22.3.2021 09:35Maksettu
F-nuoret B-kori 2021Pohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu F29.3.2021 21:51Maksettu
F-nuoret B-kori 2021Pohjoinen alueNivala-PesisNiPe13.4.2021 15:24Maksettu
F-nuoret B-kori 2021Pohjoinen alueReisjärven PilkeRePi16.4.2021 20:23Maksettu
F-nuoret B-kori 2021Pohjoinen alueKinnulan Kimmot PesäpalloKinnulan Kimmot22.4.2021 20:28Maksettu
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueSimon KiriSimon Kiri23.2.2021 09:47Maksettu
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo sininen25.2.2021 20:08Maksettu
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen 25.2.2021 20:41Maksettu
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy13.3.2021 17:40Maksettu
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K20.3.2021 10:06Maksettu
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKi White30.3.2021 17:35Maksettu
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Blue30.3.2021 17:39Maksettu
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueIin UrheilijatIiU2.4.2021 09:31Maksettu
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen aluePattu JunioritF-pojat pattu juniorit15.4.2021 14:15Maksettu
F-pojat aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueKajaanin PallokerhoKajaanin pallokerho, Juniorit16.4.2021 17:49Maksettu
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattu f-tytöt3.2.2021 14:41Maksettu
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueSimon KiriSimon Kiri23.2.2021 09:50Maksettu
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K20.3.2021 10:11Maksettu
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo F1130.3.2021 06:45Maksettu
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo F127.4.2021 21:23Maksettu
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKi13.4.2021 17:35Maksettu
F-tytöt aluesarja Pohjoinen 2021Pohjoinen alueMuhoksen Pallo-SalamatMuPs F-Tytöt15.4.2021 07:28Maksettu
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Sininen31.3.2021 20:41Maksettu
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021Pohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Valkoinen31.3.2021 20:45Maksettu
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy G-pojat violetti7.4.2021 14:20Maksettu
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy G-pojat oranssi7.4.2021 14:25Maksettu
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Sininen8.4.2021 19:15Maksettu
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021Pohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Valkoinen8.4.2021 19:19Maksettu
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattU G-Juniorit12.4.2021 23:10Ei käsitelty
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattU Juniorit keltainen12.4.2021 23:14Maksettu
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021Pohjoinen aluePattu JunioritPattU Juniorit musta12.4.2021 23:16Maksettu
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021Pohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy G-tytöt15.4.2021 20:33Maksettu
G-nuoret aluesarja pienpeli Pohjoinen 2021Pohjoinen alueIin UrheilijatIiU G-juniorit18.4.2021 20:34Maksettu
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021Pohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura musta15.1.2021 18:17Maksettu
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021Pohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa25.2.2021 08:39Maksettu
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 131.3.2021 17:09Maksettu
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 231.3.2021 17:17Maksettu
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021Pohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 331.3.2021 17:23Maksettu
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021Pohjoinen alueKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi g-junnut11.4.2021 09:54Maksettu
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021Pohjoinen alueToholammin UrheilijatTohU G-junnut11.4.2021 16:48Maksettu
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021Pohjoinen alueNivala-PesisNiPe13.4.2021 15:49Maksettu
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021Pohjoinen alueNivala-PesisNiPe13.4.2021 15:52Maksettu
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021Pohjoinen alueKokkolan KiriKokkolan Kiri musta15.4.2021 12:48Maksettu
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021Pohjoinen alueReisjärven PilkeRePi16.4.2021 20:18Maksettu
G-nuoret C-kori pienpelisarja 2021Pohjoinen alueKannuksen UraUra G-juniorit keltainen18.4.2021 22:29Maksettu