Sarja | Ilmoittautumisia |
---|---|
E-tytöt pelisarja | 7 / 7 + 5 |
E-tytöt kilpasarja | 5 / 5 + 5 |
E-pojat pelisarja | 14 / 14 + 5 |
E-pojat kilpasarja | 6 / 6 + 0 |
Sarja | Alue | Seura | Joukkue | Lähetysaika | Tila |
---|---|---|---|---|---|
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 28.2.2021 12:14 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 28.2.2021 12:14 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Iin Urheilijat | IiU | 9.5.2021 19:43 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Itäinen alue | Joensuun Maila | JoMa | 11.6.2021 10:46 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | Keki Blue | 28.2.2021 12:27 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | Keki Ep | 18.4.2021 09:49 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | Keki White | 28.2.2021 12:21 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo -09 sininen | 9.5.2021 14:05 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo -09 valkoinen | 9.5.2021 14:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo E10 sininen | 10.5.2021 10:01 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo E10 valkoinen | 10.5.2021 09:57 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo E10-11 | 13.5.2021 21:40 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo ET 09 | 28.2.2021 12:55 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Napapiirin Pesis team | NaPe | 15.4.2021 20:24 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Pohjoinen alue | Nivala-Pesis | NiPe | 28.2.2021 13:10 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu | 28.2.2021 12:16 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu | 28.2.2021 12:30 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | PattU | 28.2.2021 13:53 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | Pattu ET09 | 30.4.2021 18:40 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | Pattu ET10 | 30.4.2021 20:14 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Pohjoinen alue | Pyhäjärven Pohti | PyPo | 28.2.2021 12:38 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Pohjoinen alue | Simon Kiri | SiKi | 12.5.2021 09:09 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E10 musta | 28.2.2021 12:39 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E10 punainen | 28.2.2021 12:38 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ valkoinen | 11.6.2021 10:51 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 22.3.2021 18:26 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy Fp | 31.3.2021 22:21 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy oranssi | 28.2.2021 19:35 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy violetti | 18.4.2021 08:23 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy violetti | 28.2.2021 19:45 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Pohjoinen alue | Tyrnävän Tempaus | TyTe | 19.3.2021 17:21 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Ura | 28.2.2021 12:18 | Ei käsitelty |