Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

E-nuorten alueleiri Sotkamo - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
E-tytöt pelisarja7 / 7 + 5
E-tytöt kilpasarja5 / 5 + 5
E-pojat pelisarja14 / 14 + 5
E-pojat kilpasarja6 / 6 + 0
SarjaAlueLajittele laskevastiSeuraJoukkueLähetysaikaTila
E-pojat kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa11.6.2021 10:46Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E10 punainen28.2.2021 12:38Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E10 musta28.2.2021 12:39Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ valkoinen11.6.2021 10:51Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K28.2.2021 12:14Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K28.2.2021 12:14Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu28.2.2021 12:16Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra28.2.2021 12:18Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki White28.2.2021 12:21Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki Blue28.2.2021 12:27Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu28.2.2021 12:30Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePyhäjärven PohtiPyPo28.2.2021 12:38Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo ET 0928.2.2021 12:55Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueNivala-PesisNiPe28.2.2021 13:10Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU28.2.2021 13:53Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi 28.2.2021 19:35Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti 28.2.2021 19:45Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe19.3.2021 17:21Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy22.3.2021 18:26Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy Fp31.3.2021 22:21Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueNapapiirin Pesis teamNaPe15.4.2021 20:24Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti18.4.2021 08:23Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki Ep18.4.2021 09:49Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu ET0930.4.2021 18:40Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu ET1030.4.2021 20:14Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo -09 valkoinen9.5.2021 14:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo -09 sininen9.5.2021 14:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueIin UrheilijatIiU9.5.2021 19:43Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo E10 valkoinen10.5.2021 09:57Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo E10 sininen10.5.2021 10:01Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi12.5.2021 09:09Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo E10-11 13.5.2021 21:40Ei käsitelty