Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Läntisen alueen aluesarjat - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miesten piirisarja Pohjanmaa7 / 25 + 0
Naisten aluesarja lounaislohko4 / 20 + 0
Miesten aluesarja lounaislohko0 / 20 + 0
C-tytöt aluesarja12 / 25 + 0
C-pojat aluesarja11 / 25 + 0
D-tytöt kilpasarja11 / 25 + 0
D-tytöt pelisarja17 / 25 + 0
D-pojat kilpasarja5 / 25 + 0
D-pojat pelisarja19 / 25 + 0
E-tytöt kilpasarja8 / 25 + 0
E-tytöt pelisarja27 / 30 + 0
E-pojat kilpasarja9 / 25 + 0
E-pojat pelisarja18 / 25 + 0
F-tytöt Pohjanmaa12 / 25 + 0
F-tytöt Satakunta16 / 25 + 0
F-pojat Pohjanmaa18 / 25 + 0
F-pojat Satakunta8 / 25 + 0
G-tytöt Pohjanmaa6 / 25 + 0
G-tytöt Satakunta7 / 25 + 0
G-pojat Pohjanmaa10 / 25 + 0
G-pienpeli Pohjanmaa14 / 25 + 0
G-pienpeli Satakunta17 / 25 + 0
Lady-Pesis Pohjanmaa7 / 25 + 0
Lady-Pesis Satakunta0 / 25 + 0
Kuntopesis sekasarja Pohjanmaa0 / 40 + 0
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 16.1.2021 19:56Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV C18.1.2021 09:28Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe18.1.2021 10:57Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueVähänkyrön ViestiVäVi23.1.2021 10:24Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA27.1.2021 00:35Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 20:01Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa C14.2.2021 21:17Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa D0714.2.2021 21:23Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet 0515.2.2021 11:35Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ15.2.2021 14:57Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSmj D musta15.2.2021 15:42Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset15.1.2021 12:08Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ C-tytöt16.1.2021 17:37Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueFeraFera C18.1.2021 12:33Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä 19.1.2021 17:44Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen20.1.2021 12:58Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen20.1.2021 13:02Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA27.1.2021 00:30Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 19:38Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueMailattaret, VaasaMailattaret8.2.2021 11:49Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut C-mustat11.2.2021 15:06Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKOU T-0613.2.2021 21:35Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T07/0821.2.2021 16:24Maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoNuLa10.2.2021 20:15Maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSmj Musta15.2.2021 15:54Maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA 0715.2.2021 23:34Maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe22.2.2021 10:31Maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa D07-pojat25.2.2021 20:47Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM D-pojat15.1.2021 12:01Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNurmon Jymy sininen26.1.2021 20:39Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNurmon Jymy valkoinen26.1.2021 20:42Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 19:50Maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä D-pojat6.2.2021 13:01Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU D10.2.2021 20:24Maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP15.2.2021 14:32Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSmj Punainen15.2.2021 15:59Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA 0815.2.2021 23:39Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 0922.2.2021 17:42Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis23.2.2021 21:07Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet DP24.2.2021 18:51Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaka25.2.2021 15:13Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe D25.2.2021 18:20Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa D08/09-pojat25.2.2021 21:12Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV D-pojat26.2.2021 16:20Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P0928.2.2021 11:21Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueJurvan LiekkiJurvan Liekki D-pojat25.3.2021 18:55Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueJalasjärven JalasJaJa30.3.2021 09:37Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset15.1.2021 12:03Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-Mustat16.1.2021 13:42Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D120.1.2021 15:41Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D220.1.2021 15:46Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA15.2.2021 23:20Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen21.2.2021 16:28Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta21.2.2021 16:34Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V23.2.2021 04:45Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä sininen25.2.2021 14:52Maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLajy D126.2.2021 11:09Maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueManse PPMansePP26.2.2021 19:02Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-Valkoiset15.1.2021 12:02Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ D-tytöt16.1.2021 18:53Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09 Lintsit18.1.2021 17:35Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen3.2.2021 19:43Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV musta3.2.2021 19:46Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA15.2.2021 23:25Maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä D-tytöt20.2.2021 09:14Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen21.2.2021 16:36Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V23.2.2021 04:47Maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueRuoveden PirkatRuoPi D-tytöt23.2.2021 15:56Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E09-tytöt23.2.2021 20:34Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet D-tytöt24.2.2021 16:14Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä valkoinen25.2.2021 14:55Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM 26.2.2021 08:51Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis26.2.2021 18:10Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU15.3.2021 14:34Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueJurvan LiekkiJurvan Liekki D-tytöt25.3.2021 18:44Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E10 valkoinen5.2.2021 15:26Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E09 musta5.2.2021 17:20Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU Black10.2.2021 19:51Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVaasan Maila E-pojat13.2.2021 12:02Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueManse PPManse PP punainen13.2.2021 17:40Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA 0916.2.2021 21:35Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe sininen22.2.2021 10:38Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa E10/11 -pojat25.2.2021 20:59Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P0928.2.2021 11:17Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E-pojat punaiset18.1.2021 11:17Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E-pojat mustat18.1.2021 11:20Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 19:53Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E10 musta5.2.2021 15:31Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E10 punainen5.2.2021 17:13Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU E-pojat7.2.2021 14:49Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU Red10.2.2021 19:57Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVaasan Maila E-pojat13.2.2021 12:22Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA 1016.2.2021 21:39Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe valkoinen22.2.2021 10:43Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVähänkyrön ViestiVäVi23.2.2021 10:32Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe Ep23.2.2021 19:12Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis23.2.2021 21:19Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet EP24.2.2021 19:03Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaka25.2.2021 15:23Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä27.2.2021 07:41Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueIkaalisten TarmoTarmo E-p3.3.2021 08:21Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKöyliön LallitKöLa 21.4.2021 12:06Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ E mustat15.1.2021 12:21Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T0915.1.2021 16:56Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09 Lintsit18.1.2021 17:28Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera E120.1.2021 15:49Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueManse PPManse PP E-tytöt15.2.2021 22:35Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E09-tytöt23.2.2021 20:28Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLaitilan JyskeLaJy E-Tytöt26.2.2021 15:50Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU15.3.2021 14:54Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePomarkun PyryPomPy E-tytöt15.1.2021 12:10Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePeräseinäjoen ToivePeTo15.1.2021 14:39Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T0915.1.2021 16:51Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09 Suskut15.1.2021 19:20Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V17.1.2021 15:34Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFera Sininen20.1.2021 15:56Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueRuoveden PirkatRuoPi E-Tytöt30.1.2021 15:14Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV musta3.2.2021 20:04Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen3.2.2021 20:07Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJT107.2.2021 11:45Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJT117.2.2021 11:53Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU E-tytöt7.2.2021 14:38Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ E oranssit8.2.2021 14:51Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä sininen9.2.2021 21:11Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä valkoinen9.2.2021 21:15Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNuJy -E-tytöt21.2.2021 17:08Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA23.2.2021 22:54Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E10-tytöt25.2.2021 15:10Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaka25.2.2021 15:39Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ E-tytöt25.2.2021 17:59Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFera Valkoinen26.2.2021 20:28Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM27.2.2021 12:06Maksettu
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä E-tytöt27.2.2021 16:08Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E10 Musta27.2.2021 16:58Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E10 Punainen27.2.2021 17:02Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe28.2.2021 18:35Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueJalasjärven JalasJaJa30.3.2021 09:42Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ-P12 Punainen16.1.2021 10:08Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ-P12 Musta16.1.2021 10:34Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P-11 Musta16.1.2021 13:05Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P-11 Punainen16.1.2021 13:10Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU F-pojat11.2.2021 19:25Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVaasan Maila F-pojat13.2.2021 12:23Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueNurmon JymyNuJy - F-joukkue21.2.2021 17:15Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueVimpelin VetoViVe25.3.2021 19:27Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU P1229.3.2021 08:07Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU P1129.3.2021 08:11Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA sininen31.3.2021 22:18Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA keltainen31.3.2021 22:26Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ F-pojat13.4.2021 21:25Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueLappajärven VeikotLaVe14.4.2021 23:35Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis17.4.2021 14:39Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV18.4.2021 10:34Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueJurvan LiekkiJurvan liekki18.4.2021 12:06Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueVimpelin VetoViVe sininen13.7.2021 10:37Maksettu
F-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F12-pojat15.1.2021 14:25Maksettu
F-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F11-pojat15.1.2021 16:26Maksettu
F-pojat SatakuntaEteläinen alueManse PPManse PP F-pojat18.2.2021 17:31Maksettu
F-pojat SatakuntaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV F-pojat21.2.2021 15:41Maksettu
F-pojat SatakuntaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa F-pojat25.2.2021 21:04Maksettu
F-pojat SatakuntaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy F-Pojat31.3.2021 17:34Maksettu
F-pojat SatakuntaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe FP9.4.2021 11:35Maksettu
F-pojat SatakuntaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe Fp14.4.2021 19:58Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 musta17.1.2021 17:42Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 Punainen17.1.2021 18:24Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 20:09Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJT11 Punainen7.2.2021 12:01Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJT11 Musta7.2.2021 12:05Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU F-tytöt7.2.2021 14:44Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ F-tytöt25.2.2021 18:04Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVaasan Maila10.3.2021 14:23Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA31.3.2021 22:28Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueVimpelin VetoViVe1.4.2021 10:54Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä F-tytöt15.4.2021 12:34Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis17.4.2021 15:04Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueFeraFera F216.1.2021 14:07Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit F-tytöt17.1.2021 10:59Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueÄänekosken UrheilijatFera F120.1.2021 16:00Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä21.1.2021 12:45Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F12 Mintut8.2.2021 14:06Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F12 Itikat8.2.2021 14:09Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueHarjavallan JymyJYMY F TYTÖT23.2.2021 16:32Maksettu
F-tytöt SatakuntaEteläinen alueManse PPManse PP24.2.2021 09:34Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F11-tytöt Tuulit26.2.2021 12:29Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F11-tytöt Letut26.2.2021 12:34Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V5.3.2021 21:35Maksettu
F-tytöt SatakuntaEteläinen alueLaitilan JyskeUkin Pesis F-tytöt31.3.2021 21:08Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePomarkun PyryPomPy F-Junnut12.4.2021 13:48Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe Ft14.4.2021 19:53Maksettu
F-tytöt SatakuntaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy F-tytöt18.4.2021 11:38Maksettu
F-tytöt SatakuntaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe F-tytöt18.4.2021 19:57Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T1429.3.2021 13:48Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä 2015 tytöt9.4.2021 08:39Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueJalasjärven JalasJaJa17.4.2021 13:40Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis G-tytöt17.4.2021 14:30Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis p&t17.4.2021 14:34Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU17.4.2021 14:55Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis G-pojat17.4.2021 14:57Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä 201418.4.2021 10:44Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueJurvan LiekkiJurvan liekki18.4.2021 12:13Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU19.4.2021 08:53Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU G-tytöt6.5.2021 20:11Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueLappajärven VeikotLaVe 19.5.2021 10:33Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ 13/1428.6.2021 09:29Maksettu
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ 228.6.2021 09:35Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV G punaiset15.1.2021 19:31Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G-pojat15.2.2021 13:59Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueHarjavallan JymyJYMY Gt Siniset23.2.2021 16:36Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G-pojat Sininen25.2.2021 21:40Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueFeraFera G1 valkoinen30.3.2021 13:02Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueFeraFera G1 sininen30.3.2021 13:04Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueFeraFera G1 punainen30.3.2021 13:06Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen aluePomarkun PyryPomPy G-Junnut12.4.2021 15:49Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G13-punaiset21.4.2021 11:36Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G13-valkoiset21.4.2021 11:37Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueHarjavallan JymyJymy Gt Keltaiset21.4.2021 14:55Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V Keltainen27.4.2021 18:51Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G14 punainen29.4.2021 13:15Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet GP5.5.2021 12:09Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV G keltaiset10.5.2021 10:33Ei käsitelty
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G-pojat Oranssi14.5.2021 14:52Ei käsitelty
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV G keltaiset28.6.2021 14:25Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 Musta21.1.2021 13:26Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 Punainen21.1.2021 13:31Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G-pojat25.2.2021 21:37Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P1411.3.2021 17:39Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA31.3.2021 22:30Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU6.4.2021 19:25Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueVimpelin VetoViVe15.4.2021 11:17Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä17.4.2021 11:27Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis17.4.2021 14:54Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV18.4.2021 10:42Maksettu
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T1428.1.2021 08:26Maksettu
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 20:13Maksettu
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T1313.2.2021 09:39Maksettu
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä-1322.2.2021 18:21Maksettu
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA31.3.2021 22:31Maksettu
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaka15.4.2021 21:56Maksettu
G-tytöt SatakuntaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ G-mustat15.1.2021 12:07Maksettu
G-tytöt SatakuntaLäntinen alueFeraFera G230.3.2021 12:43Maksettu
G-tytöt SatakuntaLäntinen alueFeraFera G1 valkoinen30.3.2021 12:52Maksettu
G-tytöt SatakuntaLäntinen alueFeraFera G1 sininen30.3.2021 12:58Maksettu
G-tytöt SatakuntaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit Goranssi13.4.2021 16:59Maksettu
G-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G13-punaiset21.4.2021 11:34Maksettu
G-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G13-valkoiset21.4.2021 11:35Maksettu
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueNurmon JymyJymy-Iitat15.2.2021 14:18Maksettu
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaNuukajustiinat23.2.2021 21:15Maksettu
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäLadyt18.3.2021 18:44Maksettu
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäTinttaliisat Musta30.3.2021 18:24Maksettu
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäTinttaliisat Violetti30.3.2021 18:26Maksettu
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitLakeuren Laiton31.3.2021 07:02Maksettu
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLappajärven VeikotLaVe2.4.2021 16:57Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 19:58Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis23.2.2021 20:59Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA23.2.2021 22:32Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueMunakan UrheilijatMU24.2.2021 10:52Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ KK28.2.2021 12:52Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ28.2.2021 18:34Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueNurmon JymyPallopojat19.4.2021 19:19Maksettu
Naisten aluesarja lounaislohkoEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä NAS18.1.2021 18:53Maksettu
Naisten aluesarja lounaislohkoLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV 222.1.2021 14:44Maksettu
Naisten aluesarja lounaislohkoLäntinen alueSastamalan KumuriKumuri31.1.2021 20:50Maksettu
Naisten aluesarja lounaislohkoEteläinen alueYlöjärven PalloYPA30.5.2021 19:22Maksettu