Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Läntisen alueen aluesarjat - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miesten piirisarja Pohjanmaa0 / 25 + 0
Naisten aluesarja lounaislohko2 / 20 + 0
Miesten aluesarja lounaislohko0 / 20 + 0
C-tytöt aluesarja6 / 25 + 0
C-pojat aluesarja3 / 25 + 0
D-tytöt kilpasarja4 / 25 + 0
D-tytöt pelisarja3 / 25 + 0
D-pojat kilpasarja0 / 25 + 0
D-pojat pelisarja1 / 25 + 0
E-tytöt kilpasarja4 / 25 + 0
E-tytöt pelisarja6 / 25 + 0
E-pojat kilpasarja0 / 25 + 0
E-pojat pelisarja2 / 25 + 0
F-tytöt Pohjanmaa2 / 25 + 0
F-tytöt Satakunta4 / 25 + 0
F-pojat Pohjanmaa4 / 25 + 0
F-pojat Satakunta2 / 25 + 0
G-tytöt Pohjanmaa0 / 25 + 0
G-tytöt Satakunta1 / 25 + 0
G-pojat Pohjanmaa2 / 25 + 0
G-pojat Satakunta0 / 25 + 0
G-pienpeli Pohjanmaa0 / 25 + 0
G-pienpeli Satakunta1 / 25 + 0
Lady-Pesis Pohjanmaa0 / 25 + 0
Lady-Pesis Satakunta0 / 25 + 0
SarjaAlueSeuraJoukkueLähetysaikaLajittele laskevastiTila
D-pojat pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM D-pojat15.1.2021 12:01Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-Valkoiset15.1.2021 12:02Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset15.1.2021 12:03Maksettu
G-tytöt SatakuntaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ G-mustat15.1.2021 12:07Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset15.1.2021 12:08Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePomarkun PyryPomPy E-tytöt15.1.2021 12:10Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ E mustat15.1.2021 12:21Maksettu
F-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F12-pojat15.1.2021 14:25Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePeräseinäjoen ToivePeTo15.1.2021 14:39Maksettu
F-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F11-pojat15.1.2021 16:26Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T0915.1.2021 16:51Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T0915.1.2021 16:56Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09 Suskut15.1.2021 19:20Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV G-junnnut15.1.2021 19:31Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ-P1216.1.2021 10:08Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ-P12 Musta16.1.2021 10:34Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P-11 Musta16.1.2021 13:05Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P-11 Punainen16.1.2021 13:10Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriD-Mustat16.1.2021 13:42Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueFeraFera F216.1.2021 14:07Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ C-tytöt16.1.2021 17:37Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ D-tytöt16.1.2021 18:53Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 16.1.2021 19:56Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit F-tytöt17.1.2021 10:59Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V17.1.2021 15:34Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 musta17.1.2021 17:42Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 Punainen17.1.2021 18:24Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV C18.1.2021 09:28Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe18.1.2021 10:57Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E-pojat punaiset18.1.2021 11:17Maksettu
E-pojat pelisarjaEteläinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E-pojat mustat18.1.2021 11:20Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueFeraFera C18.1.2021 12:33Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09 Lintsit18.1.2021 17:28Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09 Lintsit18.1.2021 17:35Maksettu
Naisten aluesarja lounaislohkoEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä NAS18.1.2021 18:53Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä 19.1.2021 17:44Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen20.1.2021 12:58Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen20.1.2021 13:02Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D120.1.2021 15:41Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D220.1.2021 15:46Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera E120.1.2021 15:49Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFera E220.1.2021 15:56Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueÄänekosken UrheilijatFera F120.1.2021 16:00Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueHämeenkyrön RäpsäF-tytöt21.1.2021 12:45Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 Musta21.1.2021 13:26Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 Punainen21.1.2021 13:31Maksettu
Naisten aluesarja lounaislohkoLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV 222.1.2021 14:44Maksettu