Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Läntisen alueen aluesarjat - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miesten piirisarja Pohjanmaa6 / 25 + 0
Naisten aluesarja lounaislohko3 / 20 + 0
Miesten aluesarja lounaislohko1 / 20 + 0
C-tytöt aluesarja12 / 25 + 0
C-pojat aluesarja11 / 25 + 0
D-tytöt kilpasarja11 / 25 + 0
D-tytöt pelisarja18 / 25 + 0
D-pojat kilpasarja5 / 25 + 0
D-pojat pelisarja13 / 25 + 0
E-tytöt kilpasarja7 / 25 + 0
E-tytöt pelisarja26 / 25 + 0
E-pojat kilpasarja9 / 25 + 0
E-pojat pelisarja17 / 25 + 0
F-tytöt Pohjanmaa7 / 25 + 0
F-tytöt Satakunta11 / 25 + 0
F-pojat Pohjanmaa8 / 25 + 0
F-pojat Satakunta3 / 25 + 0
G-tytöt Pohjanmaa4 / 25 + 0
G-tytöt Satakunta2 / 25 + 0
G-pojat Pohjanmaa3 / 25 + 0
G-pojat Satakunta0 / 25 + 0
G-pienpeli Pohjanmaa0 / 25 + 0
G-pienpeli Satakunta3 / 25 + 0
Lady-Pesis Pohjanmaa2 / 25 + 0
Lady-Pesis Satakunta0 / 25 + 0
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 16.1.2021 19:56Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV C18.1.2021 09:28Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe18.1.2021 10:57Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueVähänkyrön ViestiVäVi23.1.2021 10:24Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA27.1.2021 00:35Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 20:01Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa C14.2.2021 21:17Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa D0714.2.2021 21:23Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet 0515.2.2021 11:35Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ15.2.2021 14:57Maksettu
C-pojat aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSmj D musta15.2.2021 15:42Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset15.1.2021 12:08Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ C-tytöt16.1.2021 17:37Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueFeraFera C18.1.2021 12:33Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä 19.1.2021 17:44Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen20.1.2021 12:58Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen20.1.2021 13:02Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA27.1.2021 00:30Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 19:38Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueMailattaret, VaasaMailattaret8.2.2021 11:49Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut C-mustat11.2.2021 15:06Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKOU T-0613.2.2021 21:35Maksettu
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T07/0821.2.2021 16:24Maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoNuLa10.2.2021 20:15Maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSmj Musta15.2.2021 15:54Maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA 0715.2.2021 23:34Maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe22.2.2021 10:31Maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa D07-pojat25.2.2021 20:47Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM D-pojat15.1.2021 12:01Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNurmon Jymy sininen26.1.2021 20:39Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNurmon Jymy valkoinen26.1.2021 20:42Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 19:50Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU D10.2.2021 20:24Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSmj Punainen15.2.2021 15:59Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA 0815.2.2021 23:39Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut Pori09-pojat22.2.2021 17:42Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis23.2.2021 21:07Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet DP24.2.2021 18:51Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaka25.2.2021 15:13Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa D08/09-pojat25.2.2021 21:12Maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P0928.2.2021 11:21Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset15.1.2021 12:03Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriD-Mustat16.1.2021 13:42Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D120.1.2021 15:41Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D220.1.2021 15:46Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA15.2.2021 23:20Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen21.2.2021 16:28Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta21.2.2021 16:34Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V23.2.2021 04:45Maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä sininen25.2.2021 14:52Maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLajy D126.2.2021 11:09Maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueManse PPMansePP26.2.2021 19:02Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-Valkoiset15.1.2021 12:02Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ D-tytöt16.1.2021 18:53Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09 Lintsit18.1.2021 17:35Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen3.2.2021 19:43Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV musta3.2.2021 19:46Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP Juniorit14.2.2021 17:44Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA15.2.2021 23:25Maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä D-tytöt20.2.2021 09:14Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen21.2.2021 16:36Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V23.2.2021 04:47Maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueRuoveden PirkatRuoPi D-tytöt23.2.2021 15:56Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E09-tytöt23.2.2021 20:34Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet D-tytöt24.2.2021 16:14Maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe/ TuPe24.2.2021 18:25Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä valkoinen25.2.2021 14:55Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM 26.2.2021 08:51Maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLajy D226.2.2021 11:37Maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis26.2.2021 18:10Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E10 valkoinen5.2.2021 15:26Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E09 musta5.2.2021 17:20Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU Black10.2.2021 19:51Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVaasan Maila E-pojat13.2.2021 12:02Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueManse PPManse PP punainen13.2.2021 17:40Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA 0916.2.2021 21:35Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe sininen22.2.2021 10:38Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa E10/11 -pojat25.2.2021 20:59Maksettu
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P0928.2.2021 11:17Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E-pojat punaiset18.1.2021 11:17Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E-pojat mustat18.1.2021 11:20Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 19:53Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E10 musta5.2.2021 15:31Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E10 punainen5.2.2021 17:13Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU E-pojat7.2.2021 14:49Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU Red10.2.2021 19:57Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVaasan Maila E-pojat13.2.2021 12:22Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA 1016.2.2021 21:39Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe valkoinen22.2.2021 10:43Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVähänkyrön ViestiE-pojat VäVi23.2.2021 10:32Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe Ep23.2.2021 19:12Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis23.2.2021 21:19Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet EP24.2.2021 19:03Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaka25.2.2021 15:23Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä27.2.2021 07:41Maksettu
E-pojat pelisarjaLäntinen alueIkaalisten TarmoTarmo E-p3.3.2021 08:21Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ E mustat15.1.2021 12:21Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T0915.1.2021 16:56Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09 Lintsit18.1.2021 17:28Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera E120.1.2021 15:49Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueManse PPManse PP E-tytöt15.2.2021 22:35Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E09-tytöt23.2.2021 20:28Maksettu
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLaitilan JyskeLaJy E-Tytöt26.2.2021 15:50Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePomarkun PyryPomPy E-tytöt15.1.2021 12:10Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePeräseinäjoen ToivePeTo15.1.2021 14:39Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T0915.1.2021 16:51Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09 Suskut15.1.2021 19:20Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V17.1.2021 15:34Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFera Sininen20.1.2021 15:56Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueRuoveden PirkatRuoPi E-Tytöt30.1.2021 15:14Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen3.2.2021 20:04Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV musta3.2.2021 20:07Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJT107.2.2021 11:45Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJT117.2.2021 11:53Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU E-tytöt7.2.2021 14:38Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ E oranssit8.2.2021 14:51Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä sininen9.2.2021 21:11Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä valkoinen9.2.2021 21:15Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNuJy -E-tytöt21.2.2021 17:08Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA23.2.2021 22:54Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E10-tytöt25.2.2021 15:10Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaka25.2.2021 15:39Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ E-tytöt25.2.2021 17:59Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFera Valkoinen26.2.2021 20:28Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM27.2.2021 12:06Maksettu
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä E-tytöt27.2.2021 16:08Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E10-tytöt 127.2.2021 16:58Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E10-tytöt 227.2.2021 17:02Maksettu
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe28.2.2021 18:35Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ-P1216.1.2021 10:08Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ-P12 Musta16.1.2021 10:34Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P-11 Musta16.1.2021 13:05Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P-11 Punainen16.1.2021 13:10Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU F-pojat11.2.2021 19:25Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVaasan Maila F-pojat13.2.2021 12:23Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueNurmon JymyNuJy - F-joukkue21.2.2021 17:15Maksettu
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa F-pojat25.2.2021 21:04Maksettu
F-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F12-pojat15.1.2021 14:25Maksettu
F-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F11-pojat15.1.2021 16:26Maksettu
F-pojat SatakuntaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV F-pojat21.2.2021 15:41Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 musta17.1.2021 17:42Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 Punainen17.1.2021 18:24Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 20:09Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJT11 Punainen7.2.2021 12:01Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJT11 Musta7.2.2021 12:05Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU F-tytöt7.2.2021 14:44Maksettu
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ F-tytöt25.2.2021 18:04Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueFeraFera F216.1.2021 14:07Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit F-tytöt17.1.2021 10:59Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueÄänekosken UrheilijatFera F120.1.2021 16:00Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueHämeenkyrön RäpsäF-tytöt21.1.2021 12:45Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriF12 Mintut8.2.2021 14:06Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriF12 Itikat8.2.2021 14:09Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueHarjavallan JymyJYMY F TYTÖT23.2.2021 16:32Maksettu
F-tytöt SatakuntaEteläinen alueManse PPManse PP24.2.2021 09:34Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F11-tytöt Tuulit26.2.2021 12:29Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F11-tytöt Letut26.2.2021 12:34Maksettu
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V5.3.2021 21:35Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV G-junnnut15.1.2021 19:31Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G-pojat15.2.2021 13:59Maksettu
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G-pojat25.2.2021 21:40Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 Musta21.1.2021 13:26Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 Punainen21.1.2021 13:31Maksettu
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G-pojat25.2.2021 21:37Maksettu
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T1428.1.2021 08:26Maksettu
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 20:13Maksettu
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T1313.2.2021 09:39Maksettu
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä-1322.2.2021 18:21Maksettu
G-tytöt SatakuntaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ G-mustat15.1.2021 12:07Maksettu
G-tytöt SatakuntaLäntinen alueHarjavallan JymyJYMY G tytöt 23.2.2021 16:36Maksettu
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueNurmon JymyJymy-Iitat15.2.2021 14:18Maksettu
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaNuukajustiinat23.2.2021 21:15Maksettu
Miesten aluesarja lounaislohkoEteläinen alueTurku PesisTuPe 21.3.2021 08:01Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV3.2.2021 19:58Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis23.2.2021 20:59Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA23.2.2021 22:32Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueMunakan UrheilijatMU24.2.2021 10:52Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ KK28.2.2021 12:52Maksettu
Miesten piirisarja PohjanmaaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ28.2.2021 18:34Maksettu
Naisten aluesarja lounaislohkoEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä NAS18.1.2021 18:53Maksettu
Naisten aluesarja lounaislohkoLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV 222.1.2021 14:44Maksettu
Naisten aluesarja lounaislohkoLäntinen alueSastamalan KumuriKumuri31.1.2021 20:50Maksettu