Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Itäisen alueen aluesarjat - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
C-pojat7 / 10 + 0
C-tytöt6 / 10 + 0
D-pojat, kilpasarja6 / 12 + 0
D-pojat, pelisarja10 / 12 + 0
D-tytöt, kilpasarja5 / 12 + 0
D-tytöt, pelisarja4 / 12 + 0
E-pojat, kilpasarja9 / 12 + 0
E-pojat, pelisarja9 / 12 + 0
E-tytöt11 / 10 + 0
F-pojat12 / 15 + 0
F-tytöt ja G-pojat13 / 15 + 0
E-ikäisten harrastesarja 5 / 12 + 0
JunnuSuperi – Etelä-Karjala6 / 15 + 0
JunnuSuperi – Etelä-Savo4 / 15 + 0
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala11 / 15 + 0
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-Suomi10 / 15 + 0
SarjaAlueSeuraLajittele laskevastiJoukkueLähetysaikaTila
C-pojatEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow16.1.2021 08:45Maksettu
E-tytötItäinen alueIlomantsin UrheilijatIlU29.1.2021 14:07Maksettu
F-tytöt ja G-pojatItäinen alueIlomantsin UrheilijatIlU29.1.2021 14:28Maksettu
C-pojatItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV15.1.2021 13:33Maksettu
F-tytöt ja G-pojatItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV15.1.2021 18:10Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV White6.2.2021 10:27Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV Reds6.2.2021 10:38Maksettu
F-pojatItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV8.2.2021 18:48Maksettu
E-tytötItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV8.2.2021 19:00Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV21.2.2021 16:40Maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV22.2.2021 19:33Maksettu
JunnuSuperi – Etelä-KarjalaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV F-p16.4.2021 12:43Maksettu
JunnuSuperi – Etelä-KarjalaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV F-t17.4.2021 14:51Maksettu
JunnuSuperi – Etelä-KarjalaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV G-juniorit21.4.2021 20:30Maksettu
JunnuSuperi – Etelä-KarjalaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV F-t valkoinen26.4.2021 12:43Maksettu
C-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa28.1.2021 15:44Maksettu
C-tytötItäinen alueJoensuun MailaJoMa punainen28.1.2021 15:49Maksettu
C-tytötItäinen alueJoensuun MailaJoMa musta28.1.2021 15:54Maksettu
D-pojat, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa31.1.2021 09:49Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa musta31.1.2021 09:53Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa punainen31.1.2021 09:56Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa -09 Musta25.2.2021 11:33Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa -09 Musta25.2.2021 11:35Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa -10 Punainen25.2.2021 11:37Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa -10 Punainen25.2.2021 11:41Maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa26.2.2021 10:37Maksettu
E-tytötItäinen alueJoensuun MailaJoMa26.2.2021 20:40Maksettu
F-tytöt ja G-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa G-p punainen25.3.2021 09:54Maksettu
F-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa musta25.3.2021 10:00Maksettu
F-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa punainen25.3.2021 10:09Maksettu
F-tytöt ja G-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa25.3.2021 10:13Maksettu
F-tytöt ja G-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa G-p musta30.3.2021 11:03Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-KarjalaItäinen alueJoensuun MailaJoMa Ft musta13.4.2021 11:16Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-KarjalaItäinen alueJoensuun MailaJoMa Ft punainen13.4.2021 11:18Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-KarjalaItäinen alueJoensuun MailaJoMa G-p13.4.2021 11:20Maksettu
C-tytötItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret15.1.2021 15:46Maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret1.2.2021 20:48Maksettu
E-tytötItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret oranssi5.2.2021 19:40Maksettu
F-pojatItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Kaakkolahti9.2.2021 19:15Maksettu
F-pojatItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Luoma9.2.2021 19:19Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri12.2.2021 15:17Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Rautiaiset24.2.2021 20:29Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Rajalat24.2.2021 20:46Maksettu
F-tytöt ja G-pojatItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret14.4.2021 08:05Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-SuomiItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Carlson15.4.2021 17:05Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-SuomiItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Hyvönen15.4.2021 17:09Maksettu
E-ikäisten harrastesarja Itäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Blue28.4.2021 21:27Maksettu
C-pojatItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9015.1.2021 12:44Maksettu
F-pojatItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9026.1.2021 09:33Maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-902.2.2021 17:22Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9021.2.2021 18:00Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9021.2.2021 18:06Maksettu
D-pojat, kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9024.2.2021 20:22Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9024.2.2021 20:27Maksettu
E-tytötItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9025.2.2021 19:48Maksettu
F-tytöt ja G-pojatItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-903.3.2021 19:06Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-KarjalaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa -90 Tiikerit19.4.2021 19:00Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-KarjalaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa -90 Pantterit19.4.2021 19:03Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-KarjalaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa G-p25.4.2021 22:44Maksettu
C-pojatEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL19.1.2021 10:39Maksettu
F-pojatEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL9.2.2021 16:10Maksettu
D-pojat, kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL24.2.2021 10:48Maksettu
E-pojat, kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL26.2.2021 13:22Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-SuomiItäinen alueMaaningan MahtiMahti 13.5.2021 21:04Maksettu
JunnuSuperi – Etelä-SavoItäinen alueMikkelin PallonlyöjätMPL21.4.2021 20:25Maksettu
D-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo 2.3.2021 21:37Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit 23.2.2021 09:34Maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen aluePesä YsitYsit 23.2.2021 09:45Maksettu
E-tytötItäinen aluePesä YsitYsit 23.2.2021 09:48Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit 23.2.2021 09:53Maksettu
F-pojatItäinen aluePesä YsitYsit17.3.2021 06:49Maksettu
JunnuSuperi – Etelä-KarjalaItäinen aluePesä YsitYsit F-p18.3.2021 06:58Maksettu
F-tytöt ja G-pojatItäinen aluePesä YsitYsit25.3.2021 19:26Maksettu
JunnuSuperi – Etelä-KarjalaItäinen aluePesä YsitYsit F-t25.3.2021 20:05Maksettu
C-pojatItäinen aluePuijon PesisPuPe17.1.2021 22:28Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe21.2.2021 17:00Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe21.2.2021 17:08Maksettu
E-tytötItäinen aluePuijon PesisPuPe22.2.2021 19:52Maksettu
D-pojat, kilpasarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe24.2.2021 18:07Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe24.2.2021 18:22Maksettu
F-pojatItäinen aluePuijon PesisPuPe28.2.2021 11:17Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-SuomiItäinen aluePuijon PesisPuPe G-F-p keltainen28.2.2021 11:26Maksettu
E-ikäisten harrastesarja Itäinen aluePuijon PesisPuPe E-t28.3.2021 21:55Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-SuomiItäinen aluePuijon PesisPuPe G-F-p musta13.6.2021 22:16Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P25.2.2021 14:32Maksettu
F-pojatItäinen aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P28.3.2021 19:52Maksettu
JunnuSuperi – Etelä-SavoItäinen aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P24.4.2021 17:52Maksettu
E-ikäisten harrastesarja Itäinen aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P25.4.2021 20:55Maksettu
JunnuSuperi – Etelä-SavoItäinen aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P pesiskoulu20.6.2021 16:39Maksettu
JunnuSuperi – Etelä-SavoItäinen alueSavonlinnan HarrastepesisSaHa junnut5.5.2021 12:30Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe15.1.2021 12:04Maksettu
F-pojatItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe17.1.2021 20:09Maksettu
E-tytötItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe mustat27.1.2021 19:58Maksettu
E-tytötItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe keltaiset27.1.2021 20:05Maksettu
C-tytötItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe28.1.2021 11:10Maksettu
F-tytöt ja G-pojatItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe29.1.2021 20:19Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe2.2.2021 11:17Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe2.2.2021 11:22Maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe mustat11.2.2021 19:03Maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe keltaiset11.2.2021 19:10Maksettu
E-ikäisten harrastesarja Itäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe18.3.2021 18:15Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-SuomiItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe G-junnut20.4.2021 16:24Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-SuomiItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe G+F20.4.2021 16:30Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-SuomiItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe F-t24.4.2021 17:23Maksettu
F-tytöt ja G-pojatPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy24.1.2021 13:47Maksettu
C-pojatPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy26.1.2021 21:36Maksettu
C-tytötPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy2.2.2021 20:45Maksettu
E-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy 09-104.2.2021 10:47Maksettu
E-pojat, pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy 09-104.2.2021 12:12Maksettu
D-tytöt, pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy10.2.2021 09:33Maksettu
D-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti22.2.2021 17:07Maksettu
D-pojat, pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi22.2.2021 17:14Maksettu
E-tytötPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy27.2.2021 10:53Maksettu
F-pojatPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy13.3.2021 17:46Maksettu
F-tytöt ja G-pojatItäinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy G-p7.4.2021 14:10Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-SuomiItäinen alueSuonenjoen VasamaSuoVa sininen30.4.2021 12:03Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-Savo ja Keski-SuomiItäinen alueSuonenjoen VasamaSuoVa valkoinen30.4.2021 12:08Maksettu
E-ikäisten harrastesarja Itäinen alueSuonenjoen VasamaSuoVa30.4.2021 12:14Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-KarjalaItäinen alueTohmajärven PomppuToPo 27.4.2021 10:02Maksettu
C-tytötItäinen alueViinijärven UrheilijatViU28.1.2021 11:24Maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU24.2.2021 09:42Maksettu
E-tytötItäinen alueViinijärven UrheilijatViU24.2.2021 09:51Maksettu
F-tytöt ja G-pojatItäinen alueViinijärven UrheilijatViU Pinkit19.3.2021 12:29Maksettu
F-tytöt ja G-pojatItäinen alueViinijärven UrheilijatViU Valkoiset19.3.2021 12:33Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-KarjalaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU Ft pinkit25.4.2021 20:35Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-KarjalaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU Ft valkoiset25.4.2021 20:45Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-KarjalaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU Ft siniset26.4.2021 19:27Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-KarjalaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU G-p29.4.2021 11:54Maksettu