Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Itäisen alueen aluesarjat - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
C-pojat7 / 10 + 0
C-tytöt6 / 10 + 0
D-pojat, kilpasarja6 / 12 + 0
D-pojat, pelisarja10 / 12 + 0
D-tytöt, kilpasarja5 / 12 + 0
D-tytöt, pelisarja4 / 12 + 0
E-pojat, kilpasarja9 / 12 + 0
E-pojat, pelisarja9 / 12 + 0
E-tytöt, kilpasarja0 / 12 + 0
E-tytöt, pelisarja11 / 10 + 0
F-pojat7 / 15 + 0
F-tytöt5 / 15 + 0
G-pojat0 / 10 + 0
G-tytöt0 / 10 + 0
E-ikäisten harrastesarja 0 / 12 + 0
JunnuSuperi – Etelä-Karjala1 / 15 + 0
JunnuSuperi – Etelä-Savo0 / 15 + 0
JunnuSuperi - Keski-Suomi0 / 20 + 0
JunnuSuperi – Pohjois-Karjala0 / 15 + 0
JunnuSuperi – Pohjois-Savo1 / 15 + 0
Miesten aluesarja0 / 10 + 0
Naisten aluesarja0 / 10 + 0
B-pojat0 / 5 + 0
B-tytöt0 / 5 + 0
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojatItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9015.1.2021 12:44Maksettu
C-pojatItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV15.1.2021 13:33Maksettu
C-pojatEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow16.1.2021 08:45Maksettu
C-pojatItäinen aluePuijon PesisPuPe17.1.2021 22:28Maksettu
C-pojatItäinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL19.1.2021 10:39Maksettu
C-pojatItäinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy26.1.2021 21:36Maksettu
C-pojatItäinen alueJoensuun MailaJoMa28.1.2021 15:44Maksettu
C-tytötItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret15.1.2021 15:46Maksettu
C-tytötItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe28.1.2021 11:10Maksettu
C-tytötItäinen alueViinijärven UrheilijatViU28.1.2021 11:24Maksettu
C-tytötItäinen alueJoensuun MailaJoMa punainen28.1.2021 15:49Maksettu
C-tytötItäinen alueJoensuun MailaJoMa musta28.1.2021 15:54Maksettu
C-tytötPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy2.2.2021 20:45Maksettu
D-pojat, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa31.1.2021 09:49Maksettu
D-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy Violetti22.2.2021 17:07Maksettu
D-pojat, kilpasarjaItäinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL24.2.2021 10:48Maksettu
D-pojat, kilpasarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe24.2.2021 18:07Maksettu
D-pojat, kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9024.2.2021 20:22Maksettu
D-pojat, kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo D2.3.2021 21:37Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe15.1.2021 12:04Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa musta31.1.2021 09:53Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa punainen31.1.2021 09:56Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri12.2.2021 15:17Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV21.2.2021 16:40Maksettu
D-pojat, pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy Oranssi22.2.2021 17:14Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen aluePesä YsitPesä Ysit 23.2.2021 09:34Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe24.2.2021 18:22Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9024.2.2021 20:27Maksettu
D-pojat, pelisarjaItäinen aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P25.2.2021 14:32Maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa D- tytöt2.2.2021 17:22Maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe Mustat11.2.2021 19:03Maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen aluePesä YsitPesä Ysit 23.2.2021 09:45Maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU24.2.2021 09:42Maksettu
D-tytöt, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa D-tytöt26.2.2021 10:37Maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret1.2.2021 20:48Maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy10.2.2021 09:33Maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe Keltaiset11.2.2021 19:10Maksettu
D-tytöt, pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV D-tytöt22.2.2021 19:33Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe2.2.2021 11:17Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy E09-104.2.2021 10:47Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV Reds6.2.2021 10:38Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe21.2.2021 17:00Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9021.2.2021 18:00Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Rautiaiset24.2.2021 20:29Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa -09 Musta25.2.2021 11:35Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa -10 Punainen25.2.2021 11:37Maksettu
E-pojat, kilpasarjaItäinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL E pojat26.2.2021 13:22Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe2.2.2021 11:22Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy E09-104.2.2021 12:12Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV White6.2.2021 10:27Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe21.2.2021 17:08Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9021.2.2021 18:06Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen aluePesä YsitPesä Ysit 23.2.2021 09:53Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Rajalat24.2.2021 20:46Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa -09 Musta25.2.2021 11:33Maksettu
E-pojat, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa -10 Punainen25.2.2021 11:41Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe mustat27.1.2021 19:58Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiipe keltaiset27.1.2021 20:05Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueIlomantsin UrheilijatILU29.1.2021 14:07Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret E-tytöt oranssi5.2.2021 19:40Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV E-tytöt8.2.2021 19:00Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe E-tytöt 22.2.2021 19:52Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen aluePesä YsitPesä Ysit 23.2.2021 09:48Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU24.2.2021 09:51Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9025.2.2021 19:48Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa E-tytöt26.2.2021 20:40Maksettu
E-tytöt, pelisarjaItäinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy27.2.2021 10:53Maksettu
F-pojatItäinen alueSiilinjärven PesisSiipe f-pojat 17.1.2021 20:09Maksettu
F-pojatItäinen alueKiteen Pallo-90KiPa-9026.1.2021 09:33Maksettu
F-pojatItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV F-pojat8.2.2021 18:48Maksettu
F-pojatItäinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL F9.2.2021 16:10Maksettu
F-pojatItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Kaakkolahti9.2.2021 19:15Maksettu
F-pojatItäinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Luoma9.2.2021 19:19Maksettu
F-pojatItäinen aluePuijon PesisPuPe28.2.2021 11:17Maksettu
F-tytötItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV15.1.2021 18:10Maksettu
F-tytötItäinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy F-tytöt24.1.2021 13:47Maksettu
F-tytötItäinen alueIlomantsin UrheilijatILU29.1.2021 14:28Maksettu
F-tytötItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe F-tytöt 29.1.2021 20:19Maksettu
F-tytötItäinen alueKiteen Pallo-90F-tytöt3.3.2021 19:06Maksettu
JunnuSuperi – Etelä-KarjalaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV E-tytöt8.2.2021 19:29Maksettu
JunnuSuperi – Pohjois-SavoItäinen aluePuijon PesisPuPe28.2.2021 11:26Maksettu