E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Ylöjärven Pallo | YPA | 30.3.2021 16:20 | Maksettu |
Miehet | Eteläinen alue | Vihdin Pallo | ViPa M2 | 26.2.2021 09:05 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Vihdin Pallo | ViPa F-pojat | 31.3.2021 19:02 | Maksettu |
Naiset | Eteläinen alue | Virkkalan Kiri | ViKi | 12.4.2021 18:25 | Maksettu |
D- tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Vihdin Pallo | Vihti/Espoo | 7.2.2021 12:10 | Maksettu |
C- tytöt aluesarja | Eteläinen alue | Vihdin Pallo | Vihti/Espoo | 7.2.2021 21:32 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Vehkalahden Veikot | VeVe-Pesis | 28.2.2021 16:52 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | Ukin Pesis D-seka | 1.4.2021 12:48 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Turku Pesis | Turku Pesis EP | 17.1.2021 10:50 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Turku Pesis | TuPe sininen | 20.2.2021 21:41 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Turku Pesis | TuPe keltainen | 20.2.2021 21:37 | Maksettu |
VS miesten aluesarja | Eteläinen alue | Turku Pesis | TuPe 2 | 1.3.2021 08:01 | Maksettu |
E- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko Yellow | 31.1.2021 20:29 | Maksettu |
D- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko Yellow | 15.1.2021 21:48 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko FP | 15.1.2021 19:14 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko DT Yellow | 15.1.2021 20:11 | Maksettu |
D- tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko DT Brown | 15.1.2021 20:06 | Maksettu |
C- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko Dp | 28.2.2021 17:35 | Maksettu |
C- tytöt aluesarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko CT | 15.1.2021 13:04 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko Brown | 31.1.2021 20:32 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko Brown | 15.1.2021 12:29 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko Brown | 15.1.2021 22:12 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko | 26.2.2021 14:58 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Summan Ponnistus | SuPo F-Pojat | 28.2.2021 14:32 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Summan Ponnistus | SuPo E-Tytöt | 28.2.2021 14:21 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Summan Ponnistus | SuPo E-Pojat | 28.2.2021 14:24 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Summan Ponnistus | SuPo D-Tytöt | 28.2.2021 14:12 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Summan Ponnistus | SuPo D-pojat | 28.2.2021 14:00 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Sastamalan Kumuri | Sastamalan Kumuri | 17.4.2021 22:55 | Maksettu |
D- tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Ruoveden Pirkat | RuoPi/Räpsä | 23.2.2021 16:31 | Maksettu |
C- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Ruskon Pallo-67 | RPpai | 17.1.2021 11:19 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Paimion Pesis | Rp-Paipe-Ahto | 28.2.2021 22:58 | Maksettu |
VS miesten aluesarja | Eteläinen alue | Ruskon Pallo-67 | RP-67 | 17.1.2021 11:15 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu White | 24.2.2021 13:13 | Maksettu |
D- tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu Blue | 24.2.2021 13:06 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu | 25.4.2021 23:17 | Maksettu |
F- tytöt | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu | 16.4.2021 15:14 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu | 24.2.2021 12:58 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu | 24.2.2021 13:21 | Maksettu |
E- tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu | 24.2.2021 13:29 | Maksettu |
C- tytöt aluesarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu | 15.2.2021 15:08 | Maksettu |
Naiset | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu | 17.2.2021 11:10 | Maksettu |
Miehet | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu | 17.2.2021 20:05 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Puna-Mustat ry | PuMu-Ep | 19.2.2021 14:44 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Puna-Mustat ry | PuMu-Dp | 29.1.2021 17:42 | Maksettu |
D- tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti | 23.2.2021 16:08 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti | 23.2.2021 16:22 | Maksettu |
F- tytöt | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti | 28.3.2021 22:11 | Maksettu |
E- tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti | 28.2.2021 20:37 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti | 28.2.2021 20:52 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Pöytyän Urheilijat | PöU Dp | 25.2.2021 08:40 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Pöytyän Urheilijat | PöU | 28.2.2021 23:11 | Maksettu |
D- tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Pesäsudet, Säkylä | Pesäsudet D-tytöt | 24.2.2021 16:35 | Maksettu |
D- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Pesä Ysit | Pesä Ysit/IPV | 23.2.2021 09:41 | Maksettu |
C- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Hämeenlinnan Paukku | Paukku / JoKo juniorit | 14.2.2021 08:42 | Maksettu |
C- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Hämeenlinnan Paukku | Paukku (D) - JokoJun | 9.2.2021 18:35 | Maksettu |
Naiset | Eteläinen alue | Päiväkummun Pesis | Päpe 2 | 15.1.2021 13:24 | Maksettu |
Naiset | Eteläinen alue | Otakoppi ry | OtaKoppi | 4.3.2021 11:42 | Maksettu |
Naiset | Eteläinen alue | Nurmijärven Maila | NuMa | 31.3.2021 18:10 | Maksettu |
Naiset | Eteläinen alue | Ei seuraa | Nice Team | 1.2.2021 15:39 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Mynämäen Vesa | MyVe/ TuPe | 24.2.2021 18:25 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Mynämäen Vesa | MyVe ET | 28.2.2021 19:34 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Mynämäen Vesa | MyVe EP | 28.2.2021 19:20 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Mynämäen Vesa | MyVe DP | 28.2.2021 19:25 | Maksettu |
E- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Manse PP | Manse PP valkoinen | 12.2.2021 18:48 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Manse PP | Manse PP musta | 13.2.2021 17:34 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Manse PP | Manse PP ET | 15.2.2021 22:14 | Maksettu |
C- tytöt aluesarja | Eteläinen alue | Manse PP | Manse PP | 12.2.2021 18:42 | Maksettu |
C- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Manse PP | Manse PP | 12.2.2021 18:52 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Manse PP | Manse PP | 13.2.2021 16:13 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Manse PP | Manse PP | 26.2.2021 19:10 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP Juniorit-KaMa-Paukku | 2.2.2021 11:26 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP Juniorit | 9.4.2021 13:33 | Maksettu |
D- tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP Juniorit | 14.2.2021 17:31 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Läntinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP Juniorit | 14.2.2021 17:44 | Maksettu |
C- tytöt aluesarja | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP Juniorit | 14.2.2021 17:50 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP Juniorit | 15.2.2021 16:44 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP Juniorit | 27.2.2021 11:06 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV-F-pojat | 28.2.2021 12:39 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV Valkoinen | 26.2.2021 08:47 | Maksettu |
E- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV Sininen | 26.2.2021 08:40 | Maksettu |
F- tytöt | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV | 5.4.2021 08:48 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV | 15.1.2021 12:07 | Maksettu |
C- tytöt aluesarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV | 15.1.2021 12:12 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV | 25.2.2021 14:06 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV | 17.1.2021 08:59 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV | 17.2.2021 21:15 | Maksettu |
Naiset | Eteläinen alue | Latokasken Tiikerit 2015 | Latokaski | 26.2.2021 08:44 | Maksettu |
Miehet | Eteläinen alue | Puna-Mustat ry | Larun Pesis | 26.2.2021 20:51 | Maksettu |
Miehet | Eteläinen alue | Lammin Luja | Lammin Luja 2 | 15.3.2021 14:00 | Maksettu |
D- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJySudet | 26.2.2021 13:50 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | Lajy D2 | 26.2.2021 11:37 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy D | 26.2.2021 13:25 | Maksettu |
C- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy C | 9.2.2021 16:40 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy | 25.2.2021 20:07 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Sastamalan Kumuri | Kumuri | 24.2.2021 12:16 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL F | 15.1.2021 12:01 | Maksettu |
E- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL E pojat | 26.2.2021 13:10 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL E pojat | 26.2.2021 13:12 | Maksettu |
C- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL C | 19.1.2021 10:26 | Maksettu |
D- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 24.2.2021 10:55 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 24.2.2021 10:59 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Itäinen alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kirittäret | 10.3.2021 22:12 | Maksettu |
E- tytöt kilpasarja | Keski-Suomi | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kirittäret | 21.4.2021 11:26 | OK |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Kipe -06, Järvenpää | KiPe06 D-pojat | 13.2.2021 18:48 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Kipe -06, Järvenpää | KiPe06 C-pojat | 13.2.2021 18:45 | Maksettu |
Naiset | Eteläinen alue | Kipe -06, Järvenpää | KiPe06 | 22.2.2021 19:55 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Kipe -06, Järvenpää | KiPe06 | 23.2.2021 20:00 | Maksettu |
F- tytöt | Eteläinen alue | Kipe -06, Järvenpää | Kipe -06 F-Tytöt | 15.3.2021 10:49 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Kipe -06, Järvenpää | KiPe -06 F-Pojat | 16.3.2021 13:57 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe Valkoinen | 25.2.2021 13:44 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe Valkoinen | 18.2.2021 20:22 | Maksettu |
E- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe Sininen | 25.2.2021 13:31 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe Sininen | 18.2.2021 20:19 | Maksettu |
Miehet | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe | 22.2.2021 21:21 | Maksettu |
Naiset | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe | 25.2.2021 12:09 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe | 25.2.2021 13:23 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe | 25.2.2021 13:37 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe | 25.2.2021 13:49 | Maksettu |
F- tytöt | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe | 25.2.2021 13:53 | Maksettu |
C- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | KePe | 14.2.2021 20:02 | Maksettu |
E- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo juniorit-Paukku-LP | 22.2.2021 19:45 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo juniorit-Paukku | 6.2.2021 14:31 | Maksettu |
D- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo Juniorit Paukku D | 22.2.2021 19:50 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo juniorit | 7.4.2021 17:47 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | JoKo juniorit | 23.2.2021 20:49 | Maksettu |
Naiset | Eteläinen alue | Janakkalan Jana | Jana NAS | 26.2.2021 17:57 | Maksettu |
F- tytöt | Eteläinen alue | Janakkalan Jana | Jana FT | 16.1.2021 23:54 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Janakkalan Jana | JANA ET/DT | 7.2.2021 16:39 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Janakkalan Jana | JANA ET | 7.2.2021 16:33 | Maksettu |
D- tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Janakkalan Jana | JANA DT | 7.2.2021 16:46 | Maksettu |
C- tytöt aluesarja | Eteläinen alue | Janakkalan Jana | JANA CT | 7.2.2021 16:44 | Maksettu |
F- tytöt | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko F-tytöt Yellow | 18.3.2021 22:56 | Maksettu |
F- tytöt | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko F-tytöt Brown | 18.3.2021 22:49 | Maksettu |
Miehet | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko | 3.5.2021 12:26 | Maksettu |
Naiset | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Hyvinkään Tahko | 29.3.2021 14:58 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Humppilan Veikot | HuVe E-pojat | 28.2.2021 22:50 | Maksettu |
VS miesten aluesarja | Eteläinen alue | Humppilan Veikot | HuVe 2 | 28.2.2021 22:55 | Maksettu |
C- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Humppilan Veikot | HuVe /PöU C-pojat | 28.1.2021 17:12 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Humppilan Veikot | HuVe | 18.4.2021 16:39 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Humppilan Veikot | HuVe | 28.2.2021 09:06 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Humppilan Veikot | HuVe | 28.2.2021 09:51 | Maksettu |
VS miesten aluesarja | Eteläinen alue | Pesäsudet, Säkylä | Hukka-Ukot | 7.6.2021 16:06 | Maksettu |
F- tytöt | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP F-tytöt | 24.2.2021 10:20 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP F-pojat | 28.2.2021 14:18 | Maksettu |
E- tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP E-tytöt | 20.2.2021 16:36 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP E-tytöt | 24.2.2021 10:16 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP E-pojat | 13.2.2021 10:50 | Maksettu |
D- tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP D-tytöt | 20.2.2021 16:40 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP D-tytöt | 23.2.2021 14:23 | Maksettu |
C- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP | 11.2.2021 10:22 | Maksettu |
D- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP | 11.2.2021 10:28 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Hämeenlinnan Paukku | Hml Paukku F | 22.2.2021 19:56 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Hämeenlinnan Paukku | Hml Paukku E | 22.2.2021 19:53 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Hämeenlinnan Paukku | Hml Paukku D | 22.2.2021 20:11 | Maksettu |
C-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo White | 13.2.2021 21:18 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo White | 13.2.2021 21:22 | Maksettu |
E- pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo White | 13.2.2021 21:25 | Maksettu |
Naiset | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo NAS | 18.2.2021 22:12 | Maksettu |
F- pojat | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo FP | 15.4.2021 20:31 | Maksettu |
E- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo ET | 17.2.2021 09:56 | Maksettu |
D- tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo DT | 12.2.2021 14:33 | Maksettu |
C- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo Blue | 13.2.2021 21:14 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo Blue | 13.2.2021 21:20 | Maksettu |
E- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo Blue | 13.2.2021 21:26 | Maksettu |
Miehet | Eteläinen alue | Cobra-Team | Cobra2 | 28.2.2021 20:08 | Maksettu |
D- pojat pelisarja | Eteläinen alue | Merimaskun Ahto | Ahto-Rusko-PaiPe | 22.2.2021 23:02 | Maksettu |