Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Eteläisen alueen aluesarjat - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miehet7 / 25 + 5
Naiset9 / 25 + 5
B-tytöt aluesarja0 / 25 + 5
C-pojat kilpasarja6 / 25 + 5
C- pojat pelisarja11 / 25 + 5
C- tytöt aluesarja7 / 25 + 5
D- pojat kilpasarja6 / 25 + 5
D- pojat pelisarja25 / 25 + 5
D- tytöt kilpasarja9 / 25 + 5
D- tytöt pelisarja13 / 25 + 5
E- pojat kilpasarja7 / 25 + 5
E- pojat pelisarja21 / 25 + 5
E- tytöt kilpasarja3 / 25 + 5
E- tytöt pelisarja11 / 25 + 5
F- pojat 8 / 25 + 5
F- tytöt3 / 25 + 5
G- pojat1 / 25 + 5
G- tytöt0 / 25 + 5
SarjaLajittele laskevastiAlueSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C- pojat pelisarjaEteläinen alueRuskon Pallo-67RPpai17.1.2021 11:19Maksettu
C- pojat pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL C19.1.2021 10:26Maksettu
C- pojat pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe /PöU C-pojat 28.1.2021 17:12Maksettu
C- pojat pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy C9.2.2021 16:40Maksettu
C- pojat pelisarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuHml Paukku (D)9.2.2021 18:35Maksettu
C- pojat pelisarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP11.2.2021 10:22Maksettu
C- pojat pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP12.2.2021 18:52Maksettu
C- pojat pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo Blue13.2.2021 21:14Maksettu
C- pojat pelisarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuPaukku / JoKo juniorit14.2.2021 08:42Maksettu
C- pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe14.2.2021 20:02Maksettu
C- pojat pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Dp28.2.2021 17:35Maksettu
C- tytöt aluesarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV15.1.2021 12:12Maksettu
C- tytöt aluesarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko CT15.1.2021 13:04Maksettu
C- tytöt aluesarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA CT7.2.2021 16:44Maksettu
C- tytöt aluesarjaEteläinen alueVihdin PalloVihti/Espoo7.2.2021 21:32Maksettu
C- tytöt aluesarjaEteläinen alueManse PPManse PP12.2.2021 18:42Maksettu
C- tytöt aluesarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP Juniorit14.2.2021 17:50Maksettu
C- tytöt aluesarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu15.2.2021 15:08Maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Brown15.1.2021 12:29Maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV17.1.2021 08:59Maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit6.2.2021 14:31Maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueManse PPManse PP13.2.2021 16:13Maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKiPe06 C-pojat13.2.2021 18:45Maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo White13.2.2021 21:18Maksettu
D- pojat kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow15.1.2021 21:48Maksettu
D- pojat kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP11.2.2021 10:28Maksettu
D- pojat kilpasarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo Juniorit Paukku D22.2.2021 19:50Maksettu
D- pojat kilpasarjaEteläinen aluePesä YsitPesä Ysit/IPV23.2.2021 09:41Maksettu
D- pojat kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL24.2.2021 10:55Maksettu
D- pojat kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJySudet26.2.2021 13:50Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Brown15.1.2021 22:12Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen aluePuna-Mustat ryPuMu-Dp29.1.2021 17:42Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP Juniorit2.2.2021 11:26Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä D-pojat6.2.2021 13:01Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKiPe06 D-pojat13.2.2021 18:48Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo Blue13.2.2021 21:20Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo White13.2.2021 21:22Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP15.2.2021 14:32Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe Sininen18.2.2021 20:19Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe Valkoinen18.2.2021 20:22Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueTurku PesisTuPe keltainen20.2.2021 21:37Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueTurku PesisTuPe sininen20.2.2021 21:41Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuHml Paukku D22.2.2021 20:11Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueMerimaskun AhtoAhto-Rusko-PaiPe22.2.2021 23:02Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit23.2.2021 20:49Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL24.2.2021 10:59Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu24.2.2021 12:58Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöU Dp25.2.2021 08:40Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV25.2.2021 14:06Maksettu
D- pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe D25.2.2021 18:20Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy D26.2.2021 13:25Maksettu
D- pojat pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV D-pojat26.2.2021 16:20Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe28.2.2021 09:06Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo D-pojat28.2.2021 14:00Maksettu
D- pojat pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe DP28.2.2021 19:25Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko DT Brown15.1.2021 20:06Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueVihdin PalloVihti/Espoo7.2.2021 12:10Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA DT7.2.2021 16:46Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP Juniorit14.2.2021 17:31Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP D-tytöt20.2.2021 16:40Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti23.2.2021 16:08Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueRuoveden PirkatRuoPi/Räpsä23.2.2021 16:31Maksettu
D- tytöt kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu Blue24.2.2021 13:06Maksettu
D- tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet D-tytöt24.2.2021 16:35Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV15.1.2021 12:07Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko DT Yellow15.1.2021 20:11Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA ET/DT 7.2.2021 16:39Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo DT12.2.2021 14:33Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP D-tytöt23.2.2021 14:23Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti23.2.2021 16:22Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu White24.2.2021 13:13Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe25.2.2021 13:23Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP26.2.2021 19:10Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe28.2.2021 09:51Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueVihdin PalloViPa Et/Dt28.2.2021 12:51Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo D-Tytöt28.2.2021 14:12Maksettu
D- tytöt pelisarjaEteläinen aluePaimion PesisRp-Paipe-Ahto28.2.2021 22:58Maksettu
E- pojat kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow31.1.2021 20:29Maksettu
E- pojat kilpasarjaEteläinen alueManse PPManse PP valkoinen12.2.2021 18:48Maksettu
E- pojat kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo White13.2.2021 21:25Maksettu
E- pojat kilpasarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit Paukku22.2.2021 19:45Maksettu
E- pojat kilpasarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe Sininen25.2.2021 13:31Maksettu
E- pojat kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Sininen26.2.2021 08:40Maksettu
E- pojat kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL E pojat26.2.2021 13:10Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueTurku PesisTurku Pesis EP17.1.2021 10:50Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueRuskon Pallo-67Rusko-PaiPe-Ahto23.1.2021 10:52Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Brown31.1.2021 20:32Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP E-pojat13.2.2021 10:50Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP musta13.2.2021 17:34Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo Blue13.2.2021 21:26Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP Juniorit15.2.2021 16:44Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen aluePuna-Mustat ryPuMu-Ep19.2.2021 14:44Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuHml Paukku E22.2.2021 19:53Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKiPe0623.2.2021 20:00Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueSastamalan KumuriKumuri24.2.2021 12:16Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu24.2.2021 13:21Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe Valkoinen25.2.2021 13:44Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy25.2.2021 20:07Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Valkoinen26.2.2021 08:47Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL E pojat26.2.2021 13:12Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo E-Pojat28.2.2021 14:24Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueVehkalahden VeikotVeVe-Pesis28.2.2021 16:52Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe EP28.2.2021 19:20Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe E-pojat 28.2.2021 22:50Maksettu
E- pojat pelisarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöU28.2.2021 23:11Maksettu
E- tytöt kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP E-tytöt20.2.2021 16:36Maksettu
E- tytöt kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu24.2.2021 13:29Maksettu
E- tytöt kilpasarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti28.2.2021 20:37Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA ET7.2.2021 16:33Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP ET15.2.2021 22:14Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo ET17.2.2021 09:56Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV17.2.2021 21:15Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP E-tytöt24.2.2021 10:16Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe Valkoinen25.2.2021 13:37Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko26.2.2021 14:58Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP Juniorit27.2.2021 11:06Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo E-Tytöt28.2.2021 14:21Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe ET28.2.2021 19:34Maksettu
E- tytöt pelisarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti28.2.2021 20:52Maksettu
F- pojat Eteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL F15.1.2021 12:01Maksettu
F- pojat Eteläinen alueHyvinkään TahkoTahko FP15.1.2021 19:14Maksettu
F- pojat Eteläinen alueManse PPManse PP F-pojat18.2.2021 17:31Maksettu
F- pojat Eteläinen alueHämeenlinnan PaukkuHml Paukku F22.2.2021 19:56Maksettu
F- pojat Eteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe25.2.2021 13:49Maksettu
F- pojat Eteläinen alueLahden MailaveikotLMV-F-pojat28.2.2021 12:39Maksettu
F- pojat Eteläinen alueHaminan PalloilijatHP F-pojat28.2.2021 14:18Maksettu
F- pojat Eteläinen alueSumman PonnistusSuPo F-Pojat28.2.2021 14:32Maksettu
F- tytötEteläinen alueJanakkalan JanaJana FT16.1.2021 23:54Maksettu
F- tytötEteläinen alueHaminan PalloilijatHP F-tytöt24.2.2021 10:20Maksettu
F- tytötEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe25.2.2021 13:53Maksettu
G- pojatEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuHML Paukku G23.2.2021 13:04Maksettu
MiehetEteläinen alueRuskon Pallo-67RP-6717.1.2021 11:15Maksettu
MiehetEteläinen alueRoihu ryRoihu17.2.2021 20:05Maksettu
MiehetEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe22.2.2021 21:21Maksettu
MiehetEteläinen alueVihdin PalloViPa M226.2.2021 09:05Maksettu
MiehetEteläinen aluePuna-Mustat ryLarun Pesis26.2.2021 20:51Maksettu
MiehetEteläinen alueCobra-TeamCobra228.2.2021 20:08Maksettu
MiehetEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe 228.2.2021 22:55Maksettu
NaisetEteläinen aluePäiväkummun PesisPäpe 215.1.2021 13:24Maksettu
NaisetEteläinen alueEi seuraaNice Team1.2.2021 15:39Maksettu
NaisetEteläinen alueRoihu ryRoihu17.2.2021 11:10Maksettu
NaisetEteläinen alueEspoon PesisEspoo NAS18.2.2021 22:12Maksettu
NaisetEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKiPe0622.2.2021 19:55Maksettu
NaisetEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe25.2.2021 12:09Maksettu
NaisetEteläinen alueLatokasken Tiikerit 2015Latokaski26.2.2021 08:44Maksettu
NaisetEteläinen alueJanakkalan JanaJana NAS26.2.2021 17:57Maksettu
NaisetEteläinen alueOtakoppi ryOtaKoppi4.3.2021 11:42Maksettu