E-pojat pelisarja 19.-20.9. | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E0910 Black | 9.7.2020 15:20 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja 19.-20.9. | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E0910 Red | 9.7.2020 15:25 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja 19.-20.9. | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | Sotkamon Jymy E09-10 | 9.7.2020 15:29 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja 19.-20.9. | Läntinen alue | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV E-pojat | 9.7.2020 22:52 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja 19.-20.9. | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut 10-pojat | 10.7.2020 09:51 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja 19.-20.9. | Eteläinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P0910 white | 10.7.2020 12:15 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja 19.-20.9. | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KoU E2 | 13.7.2020 14:44 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja 19.-20.9. | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KAMA F10 | 31.7.2020 23:45 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja 19.-20.9. | Läntinen alue | Pesäsudet, Säkylä | Sudet -09/10 | 10.8.2020 09:50 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja 19.-20.9. | Läntinen alue | Laihian Luja | Lujapesis | 27.8.2020 06:52 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ F10 white | 9.7.2020 15:09 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ F10 gold | 9.7.2020 15:10 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | Sotkamon Jymy Oranssi | 9.7.2020 15:26 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | Sotkamon Jymy Violetti | 9.7.2020 15:27 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPLF10 | 9.7.2020 15:57 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ F-11 Black | 9.7.2020 16:31 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ F-11 Red | 9.7.2020 16:34 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Eteläinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KoU f-pojat | 9.7.2020 16:43 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo FP | 9.7.2020 18:22 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Läntinen alue | Vaasan Mailan juniorit | Vaasan Maila F-pojat | 9.7.2020 20:22 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Eteläinen alue | Alajärven Ankkurit | AA 10-11 Sininen | 9.7.2020 20:52 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut/UPV | 9.7.2020 22:31 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F10 | 10.7.2020 09:49 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA 10-11 Keltainen | 10.7.2020 10:09 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko FP | 12.7.2020 19:09 | Ei käsitelty |
F-pojat 22.-23.8. | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV-F-pojat | 31.7.2020 16:02 | Ei käsitelty |
Gp/Ft su 23.8. | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P12 Musta | 9.7.2020 16:04 | Ei käsitelty |
Gp/Ft su 23.8. | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P12 Punainen | 9.7.2020 16:06 | Ei käsitelty |
Gp/Ft su 23.8. | Eteläinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T10/11 Valkoinen | 9.7.2020 16:31 | Ei käsitelty |
Gp/Ft su 23.8. | Keskimaan alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T10/11 Musta | 9.7.2020 16:34 | Ei käsitelty |
Gp/Ft su 23.8. | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F10 tytöt | 10.7.2020 12:08 | Ei käsitelty |
Gp/Ft su 23.8. | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä Ft- Valkoinen | 13.7.2020 05:39 | Ei käsitelty |
Gp/Ft su 23.8. | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä Ft-Sininen | 13.7.2020 11:49 | Ei käsitelty |
Gp/Ft su 23.8. | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | Sotkamon Jymy, G-pojat | 14.7.2020 10:55 | Ei käsitelty |
Gp/Ft su 23.8. | Keskimaan alue | Manse PP | Manse PP F-tytöt | 15.7.2020 16:07 | Ei käsitelty |
Gp/Ft su 23.8. | Läntinen alue | Nurmon Jymy | NJ Ft | 21.7.2020 10:10 | Ei käsitelty |
Gp/Ft su 23.8. | Läntinen alue | Ähtärin Urheilijat | Ähtärin Urheilijat F-tytöt | 31.7.2020 10:08 | Ei käsitelty |
Gp/Ft su 23.8. | Läntinen alue | Kauhajoen Karhu | KaKa | 2.8.2020 16:50 | Ei käsitelty |
Gp/Gt/Ft la 22.8. | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P12 Musta | 9.7.2020 15:48 | Ei käsitelty |
Gp/Gt/Ft la 22.8. | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P12 Punainen | 9.7.2020 15:52 | Ei käsitelty |
Gp/Gt/Ft la 22.8. | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T10/11 Punainen | 9.7.2020 16:36 | Ei käsitelty |
Gp/Gt/Ft la 22.8. | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | Sotkamon Jymy, G-pojat | 14.7.2020 10:53 | Ei käsitelty |
Gp/Gt/Ft la 22.8. | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T10/11 Keltainen | 27.7.2020 08:58 | Ei käsitelty |
Gp/Gt/Ft la 22.8. | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KoU G12 | 31.7.2020 20:04 | Ei käsitelty |
Gp/Gt/Ft la 22.8. | Läntinen alue | Eurajoen Veikot | EuVe/Pori | 11.8.2020 18:17 | Ei käsitelty |