Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

C-nuorten SM-sarja - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
C-pojat SM-sarja29 / 29 + 0
C-tytöt SM-sarja29 / 29 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat SM-sarjaLäntinen alueVimpelin VetoVimpelin Veto4.6.2020 13:56Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotImatran Pallo-Veikot4.6.2020 13:39Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90Kiteen Pallo-904.6.2020 13:46Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuijon Pesis4.6.2020 13:51Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVaasan Mailan Juniorit4.6.2020 13:56Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko4.6.2020 13:36Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKinnarin Pesis 20064.6.2020 13:45Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattijoen Urheilijat Juniorit4.6.2020 13:50Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUlvilan Pesä-Veikot4.6.2020 13:55Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHaminan Palloilijat4.6.2020 13:35Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKempeleen Kiri4.6.2020 13:44Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo Juniorit 24.6.2020 13:49Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy-Pesis4.6.2020 13:55Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis4.6.2020 13:34Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueKannuksen UraKannuksen Ura4.6.2020 13:43Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo Juniorit 14.6.2020 13:49Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueSimon KiriSimon Kiri4.6.2020 13:54Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAlajärven Ankkurit4.6.2020 13:33Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKankaanpään Maila4.6.2020 13:43Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaKeskimaan alueManse PPManse PP4.6.2020 13:48Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSeinäjoen Maila-Jussit 24.6.2020 13:53Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit4.6.2020 13:42Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLahden Mailaveikot4.6.2020 13:48Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJokioisten Koetus juniorit4.6.2020 13:41Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKärsämäen Kataja4.6.2020 13:47Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSeinäjoen Maila-Jussit 14.6.2020 13:53Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoensuun Maila4.6.2020 13:40Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKouvolan Pallonlyöjät4.6.2020 13:46Ei käsitelty
C-pojat SM-sarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöytyän Urheilijat4.6.2020 13:52Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy-Pesis4.6.2020 14:33Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoensuun Maila4.6.2020 14:20Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueNurmon JymyNurmon Jymy4.6.2020 14:26Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueSimon KiriSimon Kiri4.6.2020 14:32Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaKeskimaan alueHämeenkyrön RäpsäHämeenkyrön Räpsä4.6.2020 14:20Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueMailattaret, VaasaMailattaret, Vaasa4.6.2020 14:25Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiilinjärven Pesis4.6.2020 14:32Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSeinäjoen Maila-Jussit4.6.2020 14:31Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko 24.6.2020 14:19Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaan Palloilijat Juniorit4.6.2020 14:24Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu4.6.2020 14:30Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko 14.6.2020 14:19Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaitilan Jyske4.6.2020 14:23Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula4.6.2020 14:39Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHaminan Palloilijat4.6.2020 14:18Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLahden Mailaveikot4.6.2020 14:23Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut C-mustat, Pori4.6.2020 14:30Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYlihärmän Pesis-Junkkarit4.6.2020 14:39Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHaapajärven Pesä-Kiilat4.6.2020 14:17Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKempeleen Kiri 24.6.2020 14:22Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut, Pori4.6.2020 14:29Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueVimpelin VetoVimpelin Veto4.6.2020 14:37Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueFeraFera, Rauma4.6.2020 14:16Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKempeleen Kiri 14.6.2020 14:22Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattijoen Urheilijat Juniorit4.6.2020 14:27Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViinijärven Urheilijat4.6.2020 14:34Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAlajärven Ankkurit4.6.2020 14:15Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit4.6.2020 14:21Ei käsitelty
C-tytöt SM-sarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo Juniorit4.6.2020 14:26Ei käsitelty