Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

JunnuSuper Eteläinen alue - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme 31 / 50 + 0
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme 13 / 40 + 0
Kymenlaakso7 / 40 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
KymenlaaksoSumman PonnistusSuPo G2.6.2020 12:30Ei käsitelty
KymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti 3.7.2020 17:17Ei käsitelty
KymenlaaksoSumman PonnistusSuPo1.6.2020 23:08Ei käsitelty
KymenlaaksoHaminan PalloilijatHP G 17.6.2020 17:05Ei käsitelty
KymenlaaksoVehkalahden VeikotVeVe-Pesis G17.6.2020 10:29Ei käsitelty
KymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL G Hakit7.7.2020 10:00Ei käsitelty
KymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL G Apat26.5.2020 15:32Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Roihu ryRoihu F29.5.2020 09:14Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Vihdin PalloViPa G27.5.2020 11:21Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Lahden MailaveikotG-Juniorit29.5.2020 00:14Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Vihdin PalloViPa F27.5.2020 10:55Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Lahden MailaveikotLMV-F-pojat30.5.2020 10:44Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Janakkalan JanaJana G27.5.2020 00:29Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Janakkalan JanaJana F27.5.2020 00:21Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Hyvinkään TahkoTahko G1328.5.2020 13:37Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Espoon PesisEspoon Pesis F-tytöt26.5.2020 19:44Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Hyvinkään TahkoTahko G1228.5.2020 13:36Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Keravan Pesis Juniorit ryF-tytöt16.6.2020 12:58Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Hämeenlinnan PaukkuPaukku G-pojat26.5.2020 15:35Ei käsitelty
Uusimaa, Päijät-Häme, Kanta-Häme Kipe -06, JärvenpääKipe06 F-juniorit27.5.2020 14:48Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Laitilan JyskeUusikaupunki 29.5.2020 10:36Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Humppilan VeikotHuVe F30.5.2020 20:36Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Jokioisten Koetus JunioritJoko jun G-juniorit31.5.2020 21:25Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Turku PesisTuPe E-tytöt27.5.2020 12:32Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Kunnari SaloKunnari -083.7.2020 17:15Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Humppilan VeikotHuVe G30.5.2020 20:29Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Jokioisten Koetus JunioritJoko jun F-juniorit31.5.2020 21:20Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Turku PesisTUPE F1.7.2020 11:03Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Pöytyän UrheilijatPöU F-junnut30.5.2020 11:08Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Laitilan JyskeLaJy F-pojat31.5.2020 21:00Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Loimaan Palloilijat -JunioritLp G -pojat1.6.2020 21:41Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Ruskon Pallo-67Rusko F28.5.2020 14:24Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Laitilan JyskeLaJy F-p27.6.2020 15:44Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Mynämäen VesaMyVe G seka31.5.2020 17:12Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Köyliön LallitKöyliön Lallit F-pojat1.6.2020 20:03Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Loimaan Palloilijat -JunioritLP f-pojat29.5.2020 22:32Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Turku PesisTuPe E/D31.5.2020 15:59Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Köyliön LallitKöyliön Lallit F-tytöt1.6.2020 20:00Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Ruskon Pallo-67Rp-67 ED/valkoiset29.5.2020 22:29Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Salon ViestiSalon Viesti D21.7.2020 12:08Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Laitilan JyskeLaJy G-tytöt31.5.2020 14:24Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Mynämäen VesaMyVe F-tytöt31.5.2020 23:41Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Ruskon Pallo-67Rp-67 ED/siniset29.5.2020 22:25Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Loimaan Palloilijat -JunioritLp-juniorit f-tytöt 20.7.2020 15:05Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Laitilan JyskeLaJy G-pojat31.5.2020 14:21Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Mynämäen VesaMyVe F-pojat31.5.2020 23:03Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Merimaskun Ahto Ahto27.5.2020 22:23Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Pesäsudet, SäkyläSudet -1016.6.2020 10:22Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Paimion PesisFG-juniorit29.5.2020 20:28Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Humppilan VeikotHuVe E30.5.2020 20:39Ei käsitelty
Varsinais-Suomi, Kanta-Häme Mynämäen VesaMyVe E-pojat31.5.2020 23:00Ei käsitelty