Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Nuorisoleiri - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
C-pojat kilpasarja30 / 30 + 0
C-pojat pelisarja19 / 20 + 0
C-tytöt kilpasarja31 / 31 + 0
C-tytöt pelisarja18 / 19 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa 4.3.2020 17:22Ei käsitelty
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra1.3.2020 12:12Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa 1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 11.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi1.3.2020 12:16Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoVive1.3.2020 12:03Ei käsitelty
C-pojat kilpasarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV C054.3.2020 17:22Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo5.3.2020 09:48Ei käsitelty
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki 21.3.2020 12:06Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV1.3.2020 12:06Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Blue1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa1.3.2020 12:08Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo 21.3.2020 12:06Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe musta1.3.2020 15:01Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaKeskimaan alueManse PPMansePP Red4.3.2020 17:34Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Yellow1.3.2020 12:04Ei käsitelty
C-pojat kilpasarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKipe C pojat1.3.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi c-pojat4.3.2020 17:29Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo 11.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 21.3.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki 11.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVMj1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöU C-pojat 4.3.2020 17:26Ei käsitelty
C-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa1.3.2020 12:12Ennakkomaksu maksettu
C-pojat kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU10.3.2020 09:58Ei käsitelty
C-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulunsalon VasamaOsVa10.3.2020 09:56Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP oranssit1.3.2020 12:07Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe C-pojat1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKipe pelisarja1.3.2020 12:09Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen aluePesäsudet, SäkyläSudet-051.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti1.3.2020 12:15Ei käsitelty
C-pojat pelisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV C041.3.2020 12:06Ei käsitelty
C-pojat pelisarjaEteläinen alueRuskon Pallo-67RPpai1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL D1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko Brown1.3.2020 12:03Ei käsitelty
C-pojat pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo 21.3.2020 12:07Ei käsitelty
C-pojat pelisarjaKeskimaan alueManse PPManse PP11.3.2020 15:15Ei käsitelty
C-pojat pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL C1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe Keltainen1.3.2020 14:58Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Black1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-pojat pelisarjaKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri White1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA C-tytöt1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy1.3.2020 12:17Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki C11.3.2020 12:38Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeki C24.3.2020 17:22Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritC-tytöt1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ry Lippo C-tytöt valkoinen1.3.2020 12:09Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueMailattaret, VaasaMailattaret1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaKeskimaan alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä1.3.2020 12:30Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Ct4.3.2020 17:19Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueYlivieskan KuulaYK1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut C-Mustat1.3.2020 12:08Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ 04 1.3.2020 12:15Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu4.3.2020 17:18Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut C-punaiset1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe C-tytöt4.3.2020 17:37Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU C-tytöt1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoVimpelin Veto1.3.2020 12:14Ei käsitelty
C-tytöt kilpasarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoma1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä1.3.2020 12:21Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko C21.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko C11.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit1.3.2020 12:20Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViU/C-tytöt1.3.2020 12:07Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi1.3.2020 12:04Ei käsitelty
C-tytöt kilpasarjaKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret C-tytöt1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy1.3.2020 12:18Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaPohjoinen alueReisjärven PilkePiKi1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKajaanin PallokerhoKPK1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-Punaiset1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan alueKuusankosken PuhtiPuhtiYsit10.3.2020 09:53Ei käsitelty
C-tytöt pelisarjaKeskimaan alueRuoveden PirkatRuoveden Pirkat 1.3.2020 12:35Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe C-tytöt1.3.2020 12:07Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaEteläinen alueVihdin PalloVipa Ct4.3.2020 18:00Ei käsitelty
C-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90Kipa D-tytöt1.3.2020 12:30Ei käsitelty
C-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo Dt1.3.2020 12:14Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFera C21.3.2020 12:23Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo C-tytöt sininen1.3.2020 12:06Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailattaret, VaasaMailattaret 05/061.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOulaisten Huima 1.3.2020 12:07Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJokioisten koetus juniorit1.3.2020 12:04Ei käsitelty
C-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut C-Sparrit1.3.2020 12:13Ennakkomaksu maksettu
C-tytöt pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis CT1.3.2020 12:45Ennakkomaksu maksettu