Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Suurleiri - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
D-pojat kilpasarja20 / 24 + 0
D-pojat pelisarja46 / 36 + 0
D-tytöt kilpasarja24 / 24 + 0
D-tytöt pelisarja35 / 36 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
D-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe D1.3.2020 12:04Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi D061.3.2020 12:00Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy D1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 061.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Yellow1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen 1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Valkoinen1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA -061.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi6.3.2020 14:22Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp musta1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe Mustat1.3.2020 12:05Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueManse PPManse Dp1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL Yellow1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe1.3.2020 12:03Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa 061.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit D11.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa 071.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat kilpasarjaKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Blue1.3.2020 12:08Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuPaukku D1.3.2020 12:02Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueIin UrheilijatIiU D -juniorit1.3.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis Blue6.3.2020 19:55Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Brown1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe D1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryD-pojat Sininen1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe D-pojat1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaKeskimaan alueManse PPManse PP1.3.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe D1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Sininen1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti6.3.2020 14:24Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ D PUN1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA-071.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe Keltaiset1.3.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet-071.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueTurku PesisTuPe D-pojat1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKipe06 d-pojat1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu keltainen1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePesä YsitYsit1.3.2020 12:03Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit D21.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi D071.3.2020 12:02Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoma punainen1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueHämeenkyrön RäpsäHämeenkyrön Räpsä D-pojat1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe D1.3.2020 12:05Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoma musta1.3.2020 12:09Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri White1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL Black1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaLäntinen alueJalasjärven JalasJaJa - D1.3.2020 12:01Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa 1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKärsämäen KatajaKäKa1.3.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu Musta1.3.2020 12:02Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ D-071.3.2020 12:03Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueSimon KiriSiKi D-pojat1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu DP1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL E1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-pojat pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis White6.3.2020 19:57Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV D-Pojat1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKinnulan Kimmot PesäpalloPiKi pesis1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueVihdin PalloViPa Dt1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueOulunsalon VasamaOsVa DT1.3.2020 12:01Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa901.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Tytöt 061.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe mustat1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D11.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan Virkiälapuan virkiä1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa musta1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattU D06-tytöt1.3.2020 12:01Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-mustat1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu Blue1.3.2020 12:01Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLajy D11.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe7.3.2020 18:26Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-Punaiset1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueTyrnävän TempausTyTe1.3.2020 12:02Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko D-tytöt1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritD-tytöt YPJ1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Dt White1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaKeskimaan alueManse PPManse PP1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D21.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueKöyliön LallitKöLa D-tytöt1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueOulaisten HuimaOuHu-YK1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKannuksen UraUra1.3.2020 12:08Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV D-tytöt1.3.2020 12:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ1.3.2020 12:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen aluePattu JunioritPattu D07 tytöt1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa punaiset1.3.2020 12:06Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan aluePesä YsitPesä Ysit D-tytöt1.3.2020 12:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy 6.3.2020 14:25Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU D061.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-valkoiset10.3.2020 10:09Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA DT1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaKeskimaan alueManse PPManse PP1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 071.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis10.3.2020 10:03Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueNurmon JymyNJ / Virkiä D -tytöt1.3.2020 12:03Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViU1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläLikkahukat-071.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaKeskimaan alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä7.3.2020 18:30Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueVeteli PesisVePe1.3.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueSimon KiriSimon Kiri D-tytöt1.3.2020 12:02Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu White1.3.2020 12:09Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko D-tytöt1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKajaanin PallokerhoKPK1.3.2020 12:01Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo D-Tytöt1.3.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy D21.3.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV D-TYTÖT1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret D - tytöt1.3.2020 12:09Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaPohjoinen alueKempeleen KiriKeKi Dt Black1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit6.3.2020 20:20Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe D-tytöt1.3.2020 12:05Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueRuoveden PirkatRuoPi D-T1.3.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujaPesis1.3.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu