E-pojat kilpasarja | Savo-Karjalan alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko EP | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo White | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Savo-Karjalan alue | Puijon Pesis | PuPe | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Jokioisten Koetus Juniorit | Joko jun E | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippojr sininen | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Savo-Karjalan alue | Joensuun Maila | Joensuun maila/punainen | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Savo-Karjalan alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV E-p Reds | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KaMa E pojat | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut 09-pojat | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Keskimaan alue | Manse PP | Manse PP | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy oranssi | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ 08 | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe valkoiset | 1.3.2020 12:06 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV E-pojat | 1.3.2020 12:08 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP E-pojat | 1.3.2020 12:09 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P09 | 6.3.2020 19:47 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi-08 | 6.3.2020 20:29 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Eteläinen alue | Hämeenlinnan Paukku | Hml Paukku | 9.3.2020 08:31 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Laihian Luja | Lujapesis | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Nurmon Jymy | NJ-08 | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Turku Pesis | TuPe E-pojat | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Vimpelin Veto | Vive Sininen | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Eurajoen Veikot | EuVe E | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Keskimaan alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Muhoksen Pallo-Salamat | MuPS | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV E-pojat | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Mynämäen Vesa | MyVe E-pojat | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA -09 | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Kannuksen Ura | Kannuksen Ura E-pojat | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy violetti | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu E-pojat | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Vimpelin Veto | Vimpelin Veto, Valkoinen | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E 09/10 | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Savo-Karjalan alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe keltaiset | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoo Blue | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KoU E1 | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Pöytyän Urheilijat | PöU Ep | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Savo-Karjalan alue | Pesä Ysit | Pesä Ysit/IPV | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Savo-Karjalan alue | Puurtilan Kisa-Pojat | PK-P | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippojr valkoinen | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Humppilan Veikot | HuVe E | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Pesäsudet, Säkylä | Sudet 08 | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KoU E2 | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Savo-Karjalan alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe mustat | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Savo-Karjalan alue | Joensuun Maila | Joensuun maila/musta | 1.3.2020 12:05 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | Pattu E-pojat | 1.3.2020 12:05 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P08/09 | 1.3.2020 12:05 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe siniset | 1.3.2020 12:05 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL Black | 1.3.2020 12:05 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP juniorit | 1.3.2020 12:06 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 1.3.2020 12:06 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL Yellow | 1.3.2020 12:08 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Ikaalisten Tarmo | Ikaalisten Tarmo | 1.3.2020 12:09 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Vehkalahden Veikot | VeVe-Pesis | 7.3.2020 18:27 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Pohjoinen alue | Simon Kiri | SiKi | 9.3.2020 08:29 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo Et09 | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut Milet | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu09 | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | Pattu Pinkit | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP E-Tytöt | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Punainen | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E09-tytöt | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä sininen | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Pohjoinen alue | Oulaisten Huima | OuHu-08 | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KOU E valkoinen | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Fera | Fera E1 | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi White | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Pohjoinen alue | Tyrnävän Tempaus | TyTe | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ musta | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Savo-Karjalan alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe Mustat | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Savo-Karjalan alue | Pesä Ysit | Pesä Ysit ET | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | E08 | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Savo-Karjalan alue | Viinijärven Urheilijat | ViU | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko E-tytöt | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T09 | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV E-tytöt | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Savo-Karjalan alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV E-tytöt | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | E-08 Susset | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Kokemäen Kova-Väki | KK-V | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Vimpelin Veto | ViVe | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi Blue | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | Lpjr | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Pesäsudet, Säkylä | Likkahukat 08 | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Pomarkun Pyry | PomPy E-tytöt | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Keskimaan alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | E-tytöt | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Pohjoinen alue | Nivala-Pesis | NiPe | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Savo-Karjalan alue | Kiteen Pallo-90 | Kipa90 | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Vaasan Mailan juniorit | VM | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Mynämäen Vesa | MyVe | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ E | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Fera | Fera E2 | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Keskimaan alue | Ruoveden Pirkat | RuoPi E-Tytöt | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KOU E punainen | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Jalasjärven Jalas | E-tytöt | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | Pattu ET09 | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E09-tytöt | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Roihu ry | Roihu E-tytöt | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Savo-Karjalan alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe Keltaiset | 1.3.2020 12:05 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 1.3.2020 12:05 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Tytöt-09 | 1.3.2020 12:05 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Janakkalan Jana | JANA ET | 1.3.2020 12:06 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Savo-Karjalan alue | Ilomantsin Urheilijat | ILU | 1.3.2020 12:06 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Keskimaan alue | Manse PP | MansePP | 6.3.2020 14:29 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Keskimaan alue | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä | 6.3.2020 20:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Savo-Karjalan alue | Joensuun Maila | JoMa | 6.3.2020 20:08 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | Lp-Juniorit F-tytöt | 6.3.2020 20:23 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Peräseinäjoen Toive | PeTo | 9.3.2020 08:33 | Ei käsitelty |