F pienpeli | Keskimaan alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | kirittäret FG-tytöt | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
F pienpeli | Eteläinen alue | Summan Ponnistus | SuPo | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F pienpeli | Läntinen alue | Pomarkun Pyry | PomPy F-junnut | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
F pienpeli | Läntinen alue | Vimpelin Veto | ViVe F-tytöt | 6.3.2020 08:09 | Ei käsitelty |
F pienpeli | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP | 6.3.2020 18:56 | Ei käsitelty |
F-pojat | Läntinen alue | Vimpelin Veto | ViVe | 1.3.2020 12:00 | Ei käsitelty |
F-pojat | Eteläinen alue | Manse PP | MansePP F-pojat | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
F-pojat | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko F-pojat | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
F-pojat | Eteläinen alue | Keravan Pesis Juniorit ry | Kepe F | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
F-pojat | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | Pattu F-Pojat | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
F-pojat | Savo-Karjalan alue | Joensuun Maila | JoMa punainen | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
F-pojat | Savo-Karjalan alue | Joensuun Maila | Joma F-pojat musta | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-pojat | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut/UPV | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-pojat | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | Kama F | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-pojat | Savo-Karjalan alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe F-pojat | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-pojat | Eteläinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP f-pojat | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-pojat | Savo-Karjalan alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 Punainen | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-pojat | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KaMa F/G | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
F-pojat | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Oulun Lippo Juniorit Valkoinen | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
F-pojat | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV-F-pojat | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
F-pojat | Savo-Karjalan alue | Kiteen Pallo-90 | KiPa-90 Musta | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
F-pojat | Keskimaan alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri F | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
F-pojat | Savo-Karjalan alue | Puijon Pesis | PuPe | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
F-pojat | Savo-Karjalan alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV F-pojat | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
F-pojat | Savo-Karjalan alue | Pesä Ysit | Pesä Ysit | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
F-pojat | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy violetti | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
F-pojat | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ F10 | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
F-pojat | Pohjoinen alue | Oulun Lippo juniorit ry | Oulun Lippo Juniorit Sininen | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
F-pojat | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy sininen | 1.3.2020 12:05 | Ei käsitelty |
F-pojat | Läntinen alue | Eurajoen Veikot | EuVe F-junnut | 1.3.2020 12:05 | Ei käsitelty |
F-pojat | Pohjoinen alue | Kempeleen Kiri | KeKi | 1.3.2020 12:06 | Ei käsitelty |
F-pojat | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy oranssi | 1.3.2020 12:06 | Ei käsitelty |
F-pojat | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 1.3.2020 12:07 | Ei käsitelty |
F-pojat | Pohjoinen alue | Iin Urheilijat | IiU F-pojat | 1.3.2020 12:09 | Ei käsitelty |
F-pojat | Eteläinen alue | Espoon Pesis | Espoon Pesis FP | 1.3.2020 12:16 | Ei käsitelty |
F-pojat | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy F-pojat | 1.3.2020 12:19 | Ei käsitelty |
F-pojat | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ-P11 PUNAINEN | 1.3.2020 12:27 | Ei käsitelty |
F-pojat | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F10 pojat | 1.3.2020 12:28 | Ei käsitelty |
F-pojat | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ-P11 MUSTA | 1.3.2020 12:30 | Ei käsitelty |
F-pojat | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL F Yellow | 1.3.2020 12:33 | Ei käsitelty |
F-pojat | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL F Black | 1.3.2020 12:36 | Ei käsitelty |
F-pojat | Pohjoinen alue | Reisjärven Pilke | RP | 1.3.2020 12:39 | Ei käsitelty |
F-pojat | Keskimaan alue | Hämeenkyrön Räpsä | Hämeenkyrön räpsä | 1.3.2020 13:17 | Ei käsitelty |
F-pojat | Eteläinen alue | Vehkalahden Veikot | VeVe-pesis | 1.3.2020 14:31 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy F-tytöt | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Eteläinen alue | Lahden Mailaveikot | LMV | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Savo-Karjalan alue | Viinijärven Urheilijat | ViU F-tytöt | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä Sininen | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Läntinen alue | Kauhajoen Karhu | KaKa | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Savo-Karjalan alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV F-tytöt | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti Valkoinen | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Pohjoinen alue | Iin Urheilijat | IiU F-tytöt | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Läntinen alue | Fera | F1 | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti Punainen | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Pohjoinen alue | Simon Kiri | SiKi | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Eteläinen alue | Hyvinkään Tahko | Tahko FT | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Eteläinen alue | Haminan Palloilijat | HP F-Tytöt | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Savo-Karjalan alue | Pesä Ysit | Ysit FT | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | Smj punaiset t10/11 | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Läntinen alue | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ F-tytöt | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Musta | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Eteläinen alue | Janakkalan Jana | Jaihu FT | 1.3.2020 12:05 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Läntinen alue | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV F-tytöt | 1.3.2020 12:07 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Läntinen alue | Fera | FERA F2 | 1.3.2020 12:07 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F11-tytöt | 1.3.2020 12:09 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Savo-Karjalan alue | Siilinjärven Pesis | Siipe F-tytöt | 1.3.2020 12:09 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy F-tytöt | 1.3.2020 12:11 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | Pattu FT | 1.3.2020 12:32 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F10 tytöt | 1.3.2020 12:47 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Pohjoinen alue | Reisjärven Pilke | RP | 1.3.2020 12:48 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Keskimaan alue | Hämeenkyrön Räpsä | Hämeenkyrön räpsä | 1.3.2020 13:14 | Ei käsitelty |
F-tytöt | Läntinen alue | Ähtärin Urheilijat | Ähtärin Urheilijat | 2.3.2020 16:45 | Ei käsitelty |
G pienpeli | Pohjoinen alue | Pattu Juniorit | PattU Juniorit G-Juniorit | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
G pienpeli | Savo-Karjalan alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe mustat | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
G pienpeli | Läntinen alue | Vimpelin Veto | Vimpelin Veto | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
G pienpeli | Savo-Karjalan alue | Siilinjärven Pesis | SiiPe Keltaiset | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
G pienpeli | Läntinen alue | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ G musta | 1.3.2020 12:03 | Ei käsitelty |
G pienpeli | Savo-Karjalan alue | Imatran Pallo-Veikot | IPV G | 1.3.2020 12:05 | Ei käsitelty |
G pienpeli | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy G-tytöt | 1.3.2020 12:08 | Ei käsitelty |
G pienpeli | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy G-tytöt oranssi | 1.3.2020 12:09 | Ei käsitelty |
G pienpeli | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy Gp oranssi | 1.3.2020 12:10 | Ei käsitelty |
G-pojat | Eteläinen alue | Kouvolan Pallonlyöjät | KPL G Apat | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
G-pojat | Pohjoinen alue | Haapajärven Pesä-Kiilat | Hp-k | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
G-pojat | Keskimaan alue | Jyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ry | Kiri G-pojat | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
G-pojat | Läntinen alue | Seinäjoen JymyJussit | SMJ P12 | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
G-pojat | Savo-Karjalan alue | Joensuun Maila | JoMa | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |
G-pojat | Pohjoinen alue | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy Gp violetti | 1.3.2020 12:07 | Ei käsitelty |
G-pojat | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | G-pojat Pesäkarhut | 1.3.2020 14:51 | Ei käsitelty |
G-tytöt | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut Itikat | 1.3.2020 12:00 | Ei käsitelty |
G-tytöt | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut Mintut | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
G-tytöt | Savo-Karjalan alue | Kiteen Pallo-90 | G-tytöt | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
G-tytöt | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T12 | 1.3.2020 12:01 | Ei käsitelty |
G-tytöt | Läntinen alue | Vimpelin Veto | Virve g-tytöt | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
G-tytöt | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G13-tytöt | 1.3.2020 12:02 | Ei käsitelty |
G-tytöt | Eteläinen alue | Kuusankosken Puhti | Puhti | 1.3.2020 12:04 | Ei käsitelty |