Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Eteläisen alueen G-D Lahden alueleiri - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
D-pojat kilpasarja7 / 8 + 0
D-pojat pelisarja9 / 10 + 0
D-tytöt kilpasarja4 / 8 + 0
D-tytöt pelisarja5 / 10 + 0
E-pojat kilpasarja7 / 8 + 0
E-pojat pelisarja11 / 12 + 0
E-tytöt kilpasarja1 / 8 + 0
E-tytöt pelisarja10 / 12 + 0
F-pojat12 / 14 + 0
F-tytöt5 / 10 + 0
G & F- pienpelipäivä6 / 6 + 0
SarjaMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaLajittele laskevastiTila
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti1.2.2020 12:01Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti1.2.2020 12:01Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu Blue1.2.2020 12:01Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Valkoinen1.2.2020 12:01Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko E-tytöt1.2.2020 12:01Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit D1.2.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePesä YsitYsit1.2.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueTurku PesisTuPe E-pojat1.2.2020 12:02Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko D-tytöt1.2.2020 12:02Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe-D1.2.2020 12:02Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe F1.2.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLPjr1.2.2020 12:02Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Sininen1.2.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe E-pojat 1.2.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP E-Tytöt1.2.2020 12:03Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA DT1.2.2020 12:03Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu D-pojat sininen1.2.2020 12:03Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu White1.2.2020 12:03Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKiPe 06 D-pojat1.2.2020 12:03Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe D-pojat1.2.2020 12:04Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit E1.2.2020 12:04Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo 1.2.2020 12:04Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe Sininen1.2.2020 12:04Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKiPe061.2.2020 12:04Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy F-pojat1.2.2020 12:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko D-tytöt1.2.2020 12:04Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuHML Paukku D1.2.2020 12:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu E-pojat1.2.2020 12:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe Valkoinen1.2.2020 12:06Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe F1.2.2020 12:06Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu D-pojat valkoinen1.2.2020 12:07Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV D-tytöt1.2.2020 12:08Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA ET1.2.2020 12:08Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan aluePesä YsitYsit1.2.2020 12:09Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisD-tytöt1.2.2020 12:09Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöU Ep1.2.2020 12:10Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu E-tytöt1.2.2020 12:11Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP f-pojat1.2.2020 12:12Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret E-Tytöt1.2.2020 12:15Ei käsitelty
F-tytötEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti FT1.2.2020 12:20Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV/TuPe E-tytöt1.2.2020 12:26Ei käsitelty
F-tytötEteläinen alueJanakkalan JanaJana F1.2.2020 12:28Ei käsitelty
F-tytötEteläinen alueLahden MailaveikotLMV1.2.2020 12:29Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV E-pojat1.2.2020 12:40Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen aluePaimion PesisPaiPe E-tytöt1.2.2020 12:41Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV E-pojat1.2.2020 12:42Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis Blue1.2.2020 13:07Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis White1.2.2020 13:08Ei käsitelty
G & F- pienpelipäiväEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuPaukku G1.2.2020 13:16Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueLahden MailaveikotLMV F-Pojat1.2.2020 13:22Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueLahden MailaveikotLMV F-Pojat1.2.2020 13:22Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko EP1.2.2020 14:33Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko F-pojat1.2.2020 15:01Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis FP1.2.2020 16:50Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueSumman PonnistusSuPo1.2.2020 18:50Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP1.2.2020 22:53Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöU D-pojat2.2.2020 10:11Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo2.2.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuHml Paukku Ep2.2.2020 15:49Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaKeskimaan alueManse PPMansePP E-pojat3.2.2020 20:54Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSupo E-tytöt4.2.2020 13:25Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP E-pojat4.2.2020 20:33Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueVihdin PalloViPa Dt6.2.2020 11:02Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL-F1010.2.2020 10:25Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueManse PPMansePP F-pojat11.2.2020 19:24Ei käsitelty
G & F- pienpelipäiväEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritG-juniorit16.2.2020 10:47Ei käsitelty
F-tytötEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy F-tytöt21.2.2020 21:25Ei käsitelty
G & F- pienpelipäiväEteläinen alueLahden MailaveikotLMV G-juniorit23.2.2020 10:06Ei käsitelty
F-pojatEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKipe0625.2.2020 21:24Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 0626.2.2020 10:05Ei käsitelty
F-tytötEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko 27.2.2020 11:30Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen aluePuna-Mustat ryPuMu-0827.2.2020 19:43Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL29.2.2020 21:32Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEteläinen alueVihdin PalloViPa Et1.3.2020 14:36Ei käsitelty
G & F- pienpelipäiväEteläinen alueEspoon PesisF Yellow1.3.2020 17:18Ei käsitelty
G & F- pienpelipäiväEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL G Apat9.3.2020 13:48Ei käsitelty
G & F- pienpelipäiväEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy G-seka26.3.2020 18:28Ei käsitelty