Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Eteläisen alueen aluesarjat - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miehet aluesarja5 / 20 + 2
Naiset aluesarja9 / 20 + 2
C -pojat kilpasarja8 / 20 + 2
C -tytöt kilpasarja6 / 20 + 2
C-B -tytöt aluesarja3 / 20 + 2
C -pojat pelisarja15 / 20 + 2
D -pojat kilpasarja9 / 20 + 2
D -tytöt kilpasarja7 / 20 + 2
D -pojat pelisarja13 / 20 + 2
D -tytöt pelisarja4 / 20 + 2
E -pojat kilpasarja5 / 20 + 2
E -tytöt kilpasarja4 / 20 + 2
E -pojat pelisarja14 / 20 + 2
E -tytöt pelisarja6 / 20 + 2
F -pojat Varsinais-Suomi/Kanta-Häme3 / 20 + 2
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme4 / 20 + 2
F -tytöt Varsinais-Suomi/Kanta-Häme1 / 20 + 2
F -tytöt Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme3 / 20 + 2
G -pojat Varsinais-Suomi/Kanta-Häme1 / 20 + 2
G -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme0 / 20 + 2
G -tytöt Varsinais-Suomi/Kanta-Häme0 / 20 + 2
G -tytöt Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-Häme0 / 20 + 2
Miehet aluesarja Varsinais-Suomi0 / 20 + 2
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C -pojat kilpasarjaKeskimaan alueManse PPManse PP14.2.2020 11:54Ei käsitelty
C -pojat kilpasarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV24.1.2020 08:09Ei käsitelty
C -pojat kilpasarjaHämeJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit19.1.2020 14:19Ei käsitelty
C -pojat kilpasarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKipe C15.1.2020 10:56Ei käsitelty
C -pojat kilpasarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöU C-pojat 17.2.2020 06:45Ei käsitelty
C -pojat kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo13.2.2020 20:53Ei käsitelty
C -pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko C15.1.2020 22:31Ei käsitelty
C -pojat kilpasarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV C0515.2.2020 17:59Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri 19.1.2020 19:35Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHuVe C-pojat 20.1.2020 23:11Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaHämeHämeenlinnan PaukkuHML Paukku D15.1.2020 21:07Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP19.1.2020 15:11Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaHämeHämeenlinnan PaukkuPaukku C20.1.2020 19:48Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu27.1.2020 11:58Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKipe C pelisarja15.1.2020 11:03Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaVarsinais-SuomiRuskon Pallo-67RPpai20.1.2020 16:28Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoo13.2.2020 21:07Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL C20.1.2020 11:31Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Black15.1.2020 10:30Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe1.2.2020 18:44Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV15.2.2020 16:14Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaEteläinen alueManse PPManse14.2.2020 13:53Ei käsitelty
C -pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTurku-Pesis24.1.2020 20:43Ei käsitelty
C -tytöt kilpasarjaEteläinen alueVihdin PalloViPa Ct15.2.2020 15:56Ei käsitelty
C -tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV Ct16.1.2020 21:41Ei käsitelty
C -tytöt kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu D-tytöt6.2.2020 11:53Ei käsitelty
C -tytöt kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis CT15.2.2020 15:17Ei käsitelty
C -tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko C-tytöt18.1.2020 14:08Ei käsitelty
C -tytöt kilpasarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJokioisten koetus juniorit/ pöytyän urheilijat 12.2.2020 16:30Ei käsitelty
C-B -tytöt aluesarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu C-B tytöt11.2.2020 21:46Ei käsitelty
C-B -tytöt aluesarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA CT14.2.2020 08:23Ei käsitelty
C-B -tytöt aluesarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko C-B tytöt18.1.2020 14:11Ei käsitelty
D -pojat kilpasarjaKeskimaan alueManse PPManse Dp19.2.2020 13:03Ei käsitelty
D -pojat kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu DP Sininen17.2.2020 17:07Ei käsitelty
D -pojat kilpasarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL Yellow7.2.2020 21:20Ei käsitelty
D -pojat kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP10.2.2020 16:20Ei käsitelty
D -pojat kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Valkoinen1.2.2020 13:25Ei käsitelty
D -pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Yellow15.1.2020 10:25Ei käsitelty
D -pojat kilpasarjaEteläinen alueJokioisten Koetus JunioritJoKo juniorit D130.1.2020 14:11Ei käsitelty
D -pojat kilpasarjaEteläinen aluePesä YsitYsit/IPV17.2.2020 21:26Ei käsitelty
D -pojat kilpasarjaHämeHämeenlinnan PaukkuHML Paukku D15.1.2020 21:08Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKipe06 d-pojat15.1.2020 07:53Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaKeskimaan alueManse PPManse PP Dp19.2.2020 13:08Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu DP Valkoinen17.2.2020 17:16Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTuPe D-pojat15.1.2020 12:49Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL Black7.2.2020 21:21Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV Sininen1.2.2020 13:30Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo18.2.2020 19:44Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaEteläinen aluePöytyän UrheilijatPöU D-pojat2.2.2020 10:07Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe D-pojat1.2.2020 12:07Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Brown15.1.2020 10:28Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaEteläinen alueÄänekosken UrheilijatJoKo juniorit D230.1.2020 14:15Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaHämeHämeenlinnan PaukkuHML Paukku D215.1.2020 21:09Ei käsitelty
D -pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe D20.2.2020 10:58Ei käsitelty
D -tytöt kilpasarjaEteläinen alueEspoon PesisEspoon Pesis D-tytöt17.2.2020 11:10Ei käsitelty
D -tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiVihdin PalloViPa Dt23.1.2020 08:46Ei käsitelty
D -tytöt kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV30.1.2020 15:30Ei käsitelty
D -tytöt kilpasarjaEteläinen alueJanakkalan JanaJANA DT16.2.2020 00:23Ei käsitelty
D -tytöt kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu Blue29.1.2020 19:15Ei käsitelty
D -tytöt kilpasarjaKeskimaan alueManse PPManse PP12.2.2020 20:28Ei käsitelty
D -tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko D-tytöt19.1.2020 20:43Ei käsitelty
D -tytöt pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu White29.1.2020 19:19Ei käsitelty
D -tytöt pelisarjaKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti22.1.2020 16:52Ei käsitelty
D -tytöt pelisarjaKymenlaaksoSumman PonnistusSuPo26.1.2020 21:21Ei käsitelty
D -tytöt pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko D-tytöt19.1.2020 20:44Ei käsitelty
E -pojat kilpasarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV sininen10.2.2020 18:12Ei käsitelty
E -pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Yellow15.1.2020 22:39Ei käsitelty
E -pojat kilpasarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuHml Paukku18.2.2020 13:09Ei käsitelty
E -pojat kilpasarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL24.1.2020 22:23Ei käsitelty
E -pojat kilpasarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe Sininen1.2.2020 14:50Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKiPe06 Black31.1.2020 21:23Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe Valkoinen1.2.2020 14:49Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaEteläinen alueSumman PonnistusSuPo 27.1.2020 16:34Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV valkoinen10.2.2020 18:12Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaEteläinen alueMerimaskun AhtoMerimaskun Ahto2.2.2020 14:49Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Brown15.1.2020 22:41Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaEteläinen alueHämeenlinnan PaukkuHml Paukku18.2.2020 13:12Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe E-pojat1.2.2020 11:42Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLP juniorit20.1.2020 09:23Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu e-pojat12.2.2020 23:40Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL24.1.2020 22:28Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaEteläinen alueVehkalahden VeikotVeVe-Pesis18.2.2020 07:01Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKiPe06 White31.1.2020 21:28Ei käsitelty
E -pojat pelisarjaEteläinen alueTurku PesisTuPe E-pojat30.1.2020 13:16Ei käsitelty
E -tytöt kilpasarjaPesäpalloliittoManse PPMansePP E-tytöt26.1.2020 22:31Ei käsitelty
E -tytöt kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko E-Tytöt - Brown31.1.2020 20:23Ei käsitelty
E -tytöt kilpasarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP E-Tytöt1.2.2020 19:33Ei käsitelty
E -tytöt kilpasarjaEteläinen alueRoihu ryRoihu E-tytöt29.1.2020 18:16Ei käsitelty
E -tytöt pelisarjaEteläinen aluePaimion PesisPaiPe E-tytöt9.2.2020 15:43Ei käsitelty
E -tytöt pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoTahko E-tytöt - Yellow31.1.2020 20:27Ei käsitelty
E -tytöt pelisarjaKymenlaaksoSumman PonnistusSuPo26.1.2020 21:27Ei käsitelty
E -tytöt pelisarjaEteläinen alueKuusankosken PuhtiPuhti6.2.2020 13:31Ei käsitelty
E -tytöt pelisarjaEteläinen alueLahden MailaveikotLMV10.2.2020 10:26Ei käsitelty
E -tytöt pelisarjaHämeJanakkalan JanaJANA ET15.1.2020 10:05Ei käsitelty
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-HämeEteläinen alueSumman PonnistusSuPo4.2.2020 02:49Ei käsitelty
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-HämeEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKepe1.2.2020 14:47Ei käsitelty
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-HämeEteläinen alueKouvolan PallonlyöjätKPL-F103.2.2020 10:54Ei käsitelty
F -pojat Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-HämeEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko F-pojat16.1.2020 09:14Ei käsitelty
F -pojat Varsinais-Suomi/Kanta-HämeEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP f-pojat30.1.2020 17:27Ei käsitelty
F -pojat Varsinais-Suomi/Kanta-HämeEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy F-pojat10.2.2020 12:26Ei käsitelty
F -pojat Varsinais-Suomi/Kanta-HämeEteläinen alueHumppilan VeikotHuVe F1.2.2020 11:16Ei käsitelty
F -tytöt Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-HämeHämeJanakkalan JanaJana FT15.1.2020 23:34Ei käsitelty
F -tytöt Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-HämeEteläinen alueHaminan PalloilijatHP F-Tytöt1.2.2020 19:40Ei käsitelty
F -tytöt Uusimaa/Kymenlaakso/Päijät-HämeEteläinen alueLahden MailaveikotLMV10.2.2020 11:09Ei käsitelty
F -tytöt Varsinais-Suomi/Kanta-HämeEteläinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLP-Juniorit F-tytöt9.2.2020 16:53Ei käsitelty
G -pojat Varsinais-Suomi/Kanta-HämeHämeHämeenlinnan PaukkuPaukku G1318.1.2020 15:47Ei käsitelty
Miehet aluesarjaVarsinais-SuomiRuskon Pallo-67RP-6720.1.2020 16:32Ei käsitelty
Miehet aluesarjaEteläinen alueKeravan Pesis Juniorit ryKePe Miehet13.2.2020 21:37Ei käsitelty
Miehet aluesarjaEtelä-SuomiCobra-TeamCobra218.1.2020 23:34Ei käsitelty
Miehet aluesarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLp-321.1.2020 13:01Ei käsitelty
Miehet aluesarjaVarsinais-SuomiHumppilan VeikotHuVe 220.1.2020 23:33Ei käsitelty
Naiset aluesarjaEteläinen alueNice-TeamNice-Team17.2.2020 21:10Ei käsitelty
Naiset aluesarjaEtelä-SuomiLatokasken Tiikerit 2015Latokaski23.1.2020 21:19Ei käsitelty
Naiset aluesarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu NAS23.1.2020 13:14Ei käsitelty
Naiset aluesarjaEteläinen alueNurmijärven MailaNuMa18.2.2020 15:27Ei käsitelty
Naiset aluesarjaEteläinen alueOtakoppi ryOtaKoppi Naiset7.2.2020 13:00Ei käsitelty
Naiset aluesarjaEtelä-SuomiJanakkalan JanaJana NAS21.1.2020 16:43Ei käsitelty
Naiset aluesarjaEteläinen alueVirkkalan KiriViKi4.2.2020 13:14Ei käsitelty
Naiset aluesarjaEteläinen alueKipe -06, JärvenpääKiPe064.2.2020 07:04Ei käsitelty
Naiset aluesarjaEtelä-SuomiPäiväkummun PesisPäpe 217.1.2020 08:57Ei käsitelty