Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Savo-Karjalan aluesarjat - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
C-pojat9 / 10 + 0
C-tytöt7 / 10 + 0
D-pojat kilpasarja8 / 12 + 0
D-pojat pelisarja11 / 12 + 0
D-tytöt kilpasarja3 / 12 + 0
D-tytöt pelisarja6 / 12 + 0
E-pojat kilpasarja8 / 12 + 0
E-pojat pelisarja8 / 12 + 0
E-tytöt12 / 12 + 0
F-pojat10 / 15 + 0
F-tytöt ja G-ikäiset10 / 15 + 0
JunnuSuperi - Etelä-Karjala11 / 15 + 0
JunnuSuperi - Pohjois-Karjala6 / 15 + 0
JunnuSuperi - Etelä-Savo0 / 15 + 0
JunnuSuperi - Pohjois-Savo7 / 15 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojatKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy29.1.2020 20:23Ei käsitelty
C-pojatSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa15.1.2020 19:05Ei käsitelty
C-pojatKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri15.1.2020 18:01Ei käsitelty
C-pojatSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV15.1.2020 17:37Ei käsitelty
C-pojatSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe musta18.1.2020 17:33Ei käsitelty
C-pojatSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa15.1.2020 17:04Ei käsitelty
C-pojatSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe keltainen18.1.2020 17:17Ei käsitelty
C-pojatKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL15.1.2020 14:44Ei käsitelty
C-pojatKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP15.1.2020 12:06Ei käsitelty
C-tytötKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret15.1.2020 08:06Ei käsitelty
C-tytötSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa16.1.2020 11:12Ei käsitelty
C-tytötSavo-Karjalan aluePesä YsitYsit-Puhti29.1.2020 11:38Ei käsitelty
C-tytötKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP 3.2.2020 15:31Ei käsitelty
C-tytötEteläinen alueRoihu ryRoihu2.2.2020 18:17Ei käsitelty
C-tytötSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViU16.1.2020 19:02Ei käsitelty
C-tytötSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe16.1.2020 11:43Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueKouvolan PallonlyöjätKPL7.2.2020 21:08Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 0610.2.2020 21:20Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa 061.2.2020 14:59Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy12.2.2020 18:23Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe2.2.2020 19:27Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Blue24.2.2020 14:48Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa 071.2.2020 15:44Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe10.2.2020 20:29Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P26.2.2020 15:32Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa25.2.2020 17:25Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV2.2.2020 21:23Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe2.2.2020 19:31Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe24.2.2020 20:02Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa musta1.2.2020 15:49Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePesä YsitYsit17.2.2020 21:23Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri White24.2.2020 15:05Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa pun1.2.2020 15:47Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy27.2.2020 18:24Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueHaminan PalloilijatHP D-t26.5.2020 18:04Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe12.2.2020 22:55Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy19.1.2020 21:59Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa26.2.2020 17:48Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaKainuuKajaanin PallokerhoKPK1.2.2020 10:33Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViU14.2.2020 09:18Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan aluePesä YsitYsit28.2.2020 12:16Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa punainen27.2.2020 15:28Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa musta27.2.2020 15:23Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret15.1.2020 08:11Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV Reds1.2.2020 15:11Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa/musta26.2.2020 21:37Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri 28.2.2020 08:12Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL6.2.2020 18:15Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa/punainen26.2.2020 21:28Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe26.2.2020 19:43Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy3.2.2020 07:33Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa-909.2.2020 18:06Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa/musta26.2.2020 21:50Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P23.2.2020 20:24Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV White1.2.2020 15:15Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa/punainen26.2.2020 21:45Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe7.2.2020 11:41Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe26.2.2020 19:50Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy3.2.2020 07:36Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSavo-Karjalan aluePesä YsitYsit1.2.2020 12:07Ei käsitelty
E-tytötSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa 14.2.2020 12:29Ei käsitelty
E-tytötSavo-Karjalan alueIlomantsin UrheilijatIlU1.2.2020 22:18Ei käsitelty
E-tytötSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV2.2.2020 23:40Ei käsitelty
E-tytötSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe25.2.2020 15:28Ei käsitelty
E-tytötSavo-Karjalan aluePesä YsitYsit punainen27.2.2020 21:40Ei käsitelty
E-tytötSavo-Karjalan aluePesä YsitYsit musta27.2.2020 21:34Ei käsitelty
E-tytötSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa1.2.2020 12:23Ei käsitelty
E-tytötPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy14.2.2020 13:02Ei käsitelty
E-tytötKeskimaan alueJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret26.2.2020 18:00Ei käsitelty
E-tytötSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe keltaiset11.2.2020 09:49Ei käsitelty
E-tytötSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViU14.2.2020 12:44Ei käsitelty
E-tytötSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe mustat11.2.2020 09:41Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe9.3.2020 19:49Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa-90 mustat1.2.2020 21:45Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe13.2.2020 16:57Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa-90 punaiset1.2.2020 21:39Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV 1.2.2020 12:59Ei käsitelty
F-pojatKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy3.2.2020 08:43Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa punainen24.2.2020 08:45Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P30.3.2020 19:42Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan aluePesä YsitYsit31.3.2020 17:47Ei käsitelty
F-pojatSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa musta24.2.2020 08:43Ei käsitelty
F-tytöt ja G-ikäisetSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV valkoinen23.3.2020 14:53Ei käsitelty
F-tytöt ja G-ikäisetSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV punainen23.3.2020 14:50Ei käsitelty
F-tytöt ja G-ikäisetPohjoinen alueSotkamon Jymy-Pesis rySoJy G-p1.6.2020 08:25Ei käsitelty
F-tytöt ja G-ikäisetSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe G1.2.2020 12:29Ei käsitelty
F-tytöt ja G-ikäisetSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViU FG16.3.2020 19:31Ei käsitelty
F-tytöt ja G-ikäisetKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy2.2.2020 13:05Ei käsitelty
F-tytöt ja G-ikäisetSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe1.2.2020 11:47Ei käsitelty
F-tytöt ja G-ikäisetSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViU 16.3.2020 19:19Ei käsitelty
F-tytöt ja G-ikäisetSavo-Karjalan aluePesä YsitYsit1.2.2020 15:21Ei käsitelty
F-tytöt ja G-ikäisetSavo-Karjalan alueIlomantsin UrheilijatIlU1.2.2020 22:23Ei käsitelty
JunnuSuperi - Etelä-KarjalaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV E-tytöt2.2.2020 23:46Ei käsitelty
JunnuSuperi - Etelä-KarjalaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV Ft valkoinen23.3.2020 14:58Ei käsitelty
JunnuSuperi - Etelä-KarjalaSavo-Karjalan aluePesä YsitPesä Ysit G-pojat23.5.2020 09:49Ei käsitelty
JunnuSuperi - Etelä-KarjalaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV Ft punainen23.3.2020 14:57Ei käsitelty
JunnuSuperi - Etelä-KarjalaSavo-Karjalan aluePesä YsitPesä Ysit F-pojat23.5.2020 09:45Ei käsitelty
JunnuSuperi - Etelä-KarjalaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV F-pojat3.2.2020 19:12Ei käsitelty
JunnuSuperi - Etelä-KarjalaSavo-Karjalan aluePesä YsitPesäYsit F-tytöt29.4.2020 17:20Ei käsitelty
JunnuSuperi - Etelä-KarjalaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV F-p punaiset11.2.2020 20:17Ei käsitelty
JunnuSuperi - Etelä-KarjalaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV G-tytöt17.2.2020 20:45Ei käsitelty
JunnuSuperi - Etelä-KarjalaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV E-p White1.2.2020 15:24Ei käsitelty
JunnuSuperi - Etelä-KarjalaSavo-Karjalan alueImatran Pallo-VeikotIPV G-Pojat25.3.2020 14:32Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViU F126.5.2020 09:47Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaSavo-Karjalan alueKiteen Pallo-90KiPa-90 G-tytöt18.3.2020 19:41Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa Punaiset22.4.2020 19:40Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViU G16.3.2020 19:39Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaSavo-Karjalan alueJoensuun MailaJoMa Mustat22.4.2020 19:33Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-KarjalaSavo-Karjalan alueViinijärven UrheilijatViU F226.5.2020 09:51Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-SavoSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiipe F-tytöt30.3.2020 22:01Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-SavoSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe/ F-pojat18.2.2020 13:15Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-SavoSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe G-junnut keltaiset18.2.2020 12:35Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-SavoSavo-Karjalan alueSiilinjärven PesisSiiPe G-junnut mustat18.2.2020 12:28Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-SavoSavo-Karjalan alueSuonenjoen VasamaSuonenjoen Vasama29.4.2020 10:40Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-SavoSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe E-tytöt 31.5.2020 22:41Ei käsitelty
JunnuSuperi - Pohjois-SavoSavo-Karjalan aluePuijon PesisPuPe27.5.2020 10:48Ei käsitelty