Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Etenee-leiri 2020 F-G Kokemäki - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
F-tytöt kilpasarja5 / 5 + 0
F-tytöt pelisarja18 / 18 + 0
F-pojat kilpasarja6 / 6 + 0
F-pojat pelisarja4 / 4 + 0
G-tytöt 9 / 9 + 0
G-pojat7 / 7 + 0
G-pienpeli9 / 9 + 0
SarjaMaakuntaSeuraLajittele laskevastiJoukkueLähetysaikaTila
F-tytöt kilpasarjaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU F-tytöt2.2.2020 11:23Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 16:05Ennakkomaksu maksettu
F-pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe F-junnut1.2.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
G-pienpeliLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe G / Pikku-Ilvekset1.2.2020 12:13Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera F11.2.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFera F21.2.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
G-tytöt Läntinen alueFeraFera G1 tytöt1.2.2020 18:37Ennakkomaksu maksettu
G-tytöt Läntinen alueFeraFera G21.2.2020 13:10Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaKeskimaan alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä F-tytöt1.2.2020 12:58Ennakkomaksu maksettu
G-pienpeliLäntinen alueHarjavallan JymyJymy G tytöt 1.2.2020 12:43Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen alueHarjavallan JymyJymy F tytöt1.2.2020 12:31Ennakkomaksu maksettu
F-pojat pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKAMA F-111.2.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
G-pojatLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G-pojat1.2.2020 12:03Ennakkomaksu maksettu
F-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKAMA F-101.2.2020 12:09Ennakkomaksu maksettu
G-pojatLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G121.2.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V F-tytöt1.2.2020 12:44Ennakkomaksu maksettu
G-pienpeliLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V G-tytöt1.2.2020 12:15Ennakkomaksu maksettu
F-pojat pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKou f-pojat1.2.2020 12:19Ennakkomaksu maksettu
G-pienpeliLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU G-pojat White1.2.2020 19:54Ennakkomaksu maksettu
G-pojatLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU G-pojat Red1.2.2020 13:33Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä F-tytöt musta1.2.2020 12:06Ennakkomaksu maksettu
G-tytöt Läntinen alueLapuan VirkiäVirkiä 1.2.2020 14:14Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä valkoinen1.2.2020 12:35Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä sininen1.2.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
G-tytöt Läntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ G-tytöt musta1.2.2020 12:11Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ F-tytöt1.2.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaKeskimaan alueManse PPManse PP1.2.2020 12:16Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe1.2.2020 12:12Ei käsitelty
G-pienpeliEteläinen alueMynämäen VesaMyVe1.2.2020 12:16Ei käsitelty
F-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut/UPV1.2.2020 12:06Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F11-tytöt1.2.2020 12:04Ennakkomaksu maksettu
F-pojat kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 10-pojat1.2.2020 12:09Ennakkomaksu maksettu
G-tytöt Läntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Mintut1.2.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
G-tytöt Läntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G13 -tytöt1.2.2020 12:02Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F10/11- tytöt1.2.2020 12:08Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F10 tytöt1.2.2020 12:14Ennakkomaksu maksettu
G-pojatLäntinen aluePesäkarhut PoriG-pojat Pesäkarhut1.2.2020 12:29Ennakkomaksu maksettu
G-tytöt Läntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Itikat1.2.2020 12:06Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen aluePomarkun PyryPomPy F-tytöt 1.2.2020 12:05Ennakkomaksu maksettu
G-pienpeliLäntinen aluePomarkun PyryPomPy G-junnut 1.2.2020 12:08Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaKeskimaan alueRuoveden PirkatRuopi F-tytöt1.2.2020 12:57Ennakkomaksu maksettu
G-tytöt Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 Punainen1.2.2020 12:26Ennakkomaksu maksettu
F-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ F101.2.2020 16:21Ennakkomaksu maksettu
G-pienpeliLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T13 valkoinen1.2.2020 20:45Ennakkomaksu maksettu
G-tytöt Läntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 musta1.2.2020 12:17Ennakkomaksu maksettu
G-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 Punainen1.2.2020 19:11Ennakkomaksu maksettu
G-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P13 Musta1.2.2020 19:09Ennakkomaksu maksettu
G-pojatLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P121.2.2020 12:41Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T10/11 Valkoinen1.2.2020 13:30Ennakkomaksu maksettu
G-pienpeliLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T13 musta1.2.2020 18:31Ennakkomaksu maksettu
G-pienpeliLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T13 punainen1.2.2020 18:54Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T10/11 Punainen1.2.2020 13:25Ennakkomaksu maksettu
F-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta F-111.2.2020 18:01Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T10/11 Musta1.2.2020 13:19Ennakkomaksu maksettu
F-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punaiset F-111.2.2020 17:59Ennakkomaksu maksettu
F-tytöt kilpasarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotF-tytöt1.2.2020 12:07Ennakkomaksu maksettu
F-pojat kilpasarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVaasan Maila F-pojat 1.2.2020 22:12Ei käsitelty
F-tytöt pelisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ F-tytöt1.2.2020 17:27Ennakkomaksu maksettu