Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Etenee-leiri 2020 D-E Kankaanpää - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
D-tytöt kilpasarja10 / 10 + 0
D-tytöt pelisarja17 / 17 + 0
D-pojat kilpasarja6 / 6 + 0
D-pojat pelisarja12 / 12 + 0
E-tytöt kilpasarja12 / 12 + 0
E-tytöt pelisarja11 / 11 + 0
E-pojat kilpasarja6 / 6 + 0
E-pojat pelisarja16 / 16 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy D1.2.2020 12:05Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Yellow1.2.2020 12:02Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa1.2.2020 12:02Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA -061.2.2020 12:04Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaKeskimaan alueManse PPManse Dp1.2.2020 12:02Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ DP MUSTA1.2.2020 12:14Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp Valkoinen1.2.2020 12:08Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä2.3.2020 11:23Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet-071.2.2020 16:38Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP peli D1.2.2020 12:04Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA D-07 P1.2.2020 12:03Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV D-pojat26.2.2020 10:58Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV1.2.2020 12:05Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp Punainen1.2.2020 12:07Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEteläinen alueHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Brown1.2.2020 12:04Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe1.2.2020 12:02Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa1.2.2020 12:03Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyD-071.2.2020 12:04Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe D-mustat1.2.2020 12:03Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T064.2.2020 12:12Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä sininen1.2.2020 12:01Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D21.2.2020 12:04Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset1.2.2020 12:31Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 07/08 Valkoinen1.2.2020 14:42Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D11.2.2020 12:05Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLajy D11.2.2020 12:02Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaKeskimaan alueManse PPManse PP1.2.2020 12:05Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU D064.2.2020 12:16Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaKeskimaan alueRuoveden PirkatRuoveden Pirkat1.2.2020 15:19Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA D-tytöt 1.2.2020 12:03Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ D-tytöt1.2.2020 13:24Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 07/08 Musta1.2.2020 14:45Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ D tytöt1.2.2020 12:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaKeskimaan alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä D-tytöt1.2.2020 12:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLajy D21.2.2020 12:05Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV Keltainen D-Tytöt1.2.2020 12:07Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriD-valkoiset1.2.2020 12:20Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV&NJ 1.2.2020 12:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVaasan Maila D-tytöt1.2.2020 14:12Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-mustat1.2.2020 12:07Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueManse PPManse PP 071.2.2020 12:02Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe D-keltaiset 1.2.2020 12:06Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä valkoinen1.2.2020 12:03Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueKöyliön LallitKöLa T-071.2.2020 12:12Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe D-tytöt1.2.2020 13:27Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 09pojat1.2.2020 12:05Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU E11.2.2020 12:03Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA E-pojat1.2.2020 12:05Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P08 Musta1.2.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa E1.2.2020 12:03Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P091.2.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ E-pojat1.2.2020 12:06Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKAMA F-101.2.2020 12:11Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe E-pojat1.2.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä1.2.2020 18:23Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLajy E1.2.2020 12:09Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E-pojat1.2.2020 12:04Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 10-pojat1.2.2020 12:08Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis27.2.2020 17:36Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe E1.2.2020 12:23Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaka E-pojat27.2.2020 08:47Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläE-Pojat1.2.2020 15:43Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P09/101.2.2020 13:40Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV E-pojat26.2.2020 10:34Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA -091.2.2020 12:02Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Ep Valkoinen1.2.2020 12:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKou E21.2.2020 12:06Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 08 Punainen1.2.2020 14:55Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Milet1.2.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E-091.2.2020 12:04Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraE11.2.2020 12:38Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy1.2.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAlajärven Ankkurit E-tytöt1.2.2020 18:03Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V 1.2.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ E1.2.2020 12:04Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä1.2.2020 12:18Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEteläinen alueOulun Lippo juniorit ryLippo E081.2.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriE-08 Susset1.2.2020 12:04Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKOU E valkoinen 1.2.2020 15:27Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFera E21.2.2020 12:06Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E081.2.2020 12:06Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaKeskimaan alueManse PPMansePP E-tytöt1.2.2020 12:04Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePomarkun PyryPomPy E-tytöt1.2.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E-TYTÖT1.2.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäE-tytöt091.2.2020 14:22Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV E- Tytöt1.2.2020 16:21Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E-091.2.2020 12:02Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKOU E punainen 1.2.2020 15:32Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä E-tytöt1.2.2020 12:06Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T091.2.2020 12:02Ei käsitelty