F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ F-tytöt | 1.2.2020 17:21 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ D-tytöt | 8.2.2020 09:26 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Läntinen alue | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ C-tytöt | 1.2.2020 18:46 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Läntinen alue | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 28.2.2020 14:34 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Läntinen alue | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 28.2.2020 14:35 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Läntinen alue | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 15.2.2020 15:48 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 16.5.2020 14:18 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Läntinen alue | Vaasan Mailan juniorit | VMj | 6.2.2020 09:48 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Vaasan Mailan juniorit | VM E-t sininen | 17.2.2020 15:15 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Vaasan Mailan juniorit | VM E-t oranssi | 17.2.2020 15:17 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Vaasan Maila | VM E-pojat | 10.2.2020 16:26 | Ei käsitelty |
G-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Vimpelin Veto | Vive g-tytöt | 5.5.2020 08:47 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Vimpelin Veto | Vive -09 | 17.2.2020 21:05 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Vimpelin Veto | Vive -08 | 17.2.2020 21:03 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Vimpelin Veto | ViVe | 18.2.2020 11:13 | Ei käsitelty |
D-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Vimpelin Veto | ViVe | 18.2.2020 11:18 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Läntinen alue | Vimpelin Veto | Vive | 3.2.2020 13:14 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Vimpelin Veto | ViVe | 14.3.2020 09:30 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Vimpelin Veto | ViVe | 30.3.2020 17:21 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä Valkoinen | 1.2.2020 17:17 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä valkoinen | 1.2.2020 13:33 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä T09 | 25.2.2020 16:02 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä sininen | 1.2.2020 12:14 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä sininen | 1.2.2020 13:32 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä Sininen | 27.2.2020 09:17 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä musta | 19.2.2020 23:01 | Ei käsitelty |
Lady-Pesis Pohjanmaa | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä Ladyt | 3.3.2020 21:48 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä | 11.2.2020 13:08 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Virkiä | 27.2.2020 10:32 | Ei käsitelty |
G-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Vimpelin Veto | Vimpelin Veto | 2.3.2020 10:40 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Vähänkyrön Viesti | VäVi F-pojat | 25.2.2020 18:56 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Läntinen alue | Vähänkyrön Viesti | VäVi D-pojat | 14.2.2020 08:59 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Vaasan Mailan juniorit | Vaasan Maila F-pojat | 3.3.2020 08:16 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Satakunta | Läntinen alue | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV G Punainen | 16.7.2020 09:32 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Satakunta | Läntinen alue | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV G Keltainen | 17.6.2020 07:19 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV Ft | 1.2.2020 12:10 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV E-TYTÖT | 26.2.2020 20:35 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV E-pojat | 2.2.2020 12:54 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Läntinen alue | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV D-Pojat | 18.2.2020 21:30 | Ei käsitelty |
Lady-Pesis Pohjanmaa | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Tinttaliisat Violetti | 1.2.2020 19:37 | Ei käsitelty |
Lady-Pesis Pohjanmaa | Läntinen alue | Lapuan Virkiä | Tinttaliisat Musta | 1.2.2020 19:38 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Pesäsudet, Säkylä | Sudet | 16.2.2020 15:26 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ valkoinen | 13.2.2020 09:59 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Valkoinen | 1.2.2020 13:33 | Ei käsitelty |
G-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T12 Punainen | 1.2.2020 16:13 | Ei käsitelty |
G-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T12 musta | 1.2.2020 16:12 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T09 | 1.2.2020 12:03 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T08 | 24.2.2020 04:20 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T07/08 | 24.2.2020 04:21 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T07/08 | 24.2.2020 04:23 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T06 | 13.2.2020 10:01 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Punaiset F-11 | 1.2.2020 18:13 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ punainen | 13.2.2020 09:58 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ punainen | 1.2.2020 13:33 | Ei käsitelty |
G-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P13 | 1.2.2020 22:07 | Ei käsitelty |
G-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P12 | 1.2.2020 12:51 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P10 | 1.2.2020 15:49 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P0910 | 2.3.2020 16:24 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P09 | 3.2.2020 13:42 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Musta F-11 | 1.2.2020 18:14 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Musta | 1.2.2020 13:05 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E-pojat Valkoinen | 2.3.2020 13:56 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E-Pojat Musta | 2.3.2020 14:00 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Dp Valkoinen | 1.2.2020 13:12 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Dp Punainen | 1.2.2020 13:11 | Ei käsitelty |
D-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Dp Musta | 1.2.2020 13:09 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ 4 | 5.2.2020 19:15 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ 4 | 5.2.2020 19:20 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Pesäsudet, Säkylä | Säkylä/Loimaa | 14.2.2020 19:21 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Keskimaan alue | Ruoveden Pirkat | Ruoveden Pirkat D-tytöt | 11.2.2020 19:47 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Läntinen alue | Ruoveden Pirkat | Ruoveden Pirkat C | 9.2.2020 17:21 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Keskimaan alue | Ruoveden Pirkat | Ruopi E-Tytöt | 28.2.2020 17:56 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Keskimaan alue | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä E-tytöt | 27.2.2020 22:46 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä D-tytöt | 15.2.2020 20:53 | Ei käsitelty |
G-pojat Satakunta | Läntinen alue | Pomarkun Pyry | Pompy G-junnut | 2.3.2020 13:41 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Pomarkun Pyry | PomPy F-junnut | 2.3.2020 13:31 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Pomarkun Pyry | PomPy E-tytöt | 1.2.2020 12:05 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Peräseinäjoen Toive | PeTo | 3.2.2020 22:17 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Pesäsudet, Säkylä | Pesäsudet E08 | 2.2.2020 17:33 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Pesäsudet, Säkylä | Pesäsudet D07 | 2.2.2020 17:20 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Läntinen alue | Pesäsudet, Säkylä | Pesäsudet 05 | 11.2.2020 12:14 | Ei käsitelty |
F-pojat Satakunta | Läntinen alue | Pesäsudet, Säkylä | Pesäsudet | 28.5.2020 13:32 | Ei käsitelty |
F-pojat Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut/UPV | 2.2.2020 11:43 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut Susset | 28.2.2020 15:05 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut P09 | 25.2.2020 17:39 | Ei käsitelty |
G-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut Mintut | 13.2.2020 18:39 | Ei käsitelty |
G-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut Itikat | 13.2.2020 18:38 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut Gp Punaiset | 6.2.2020 10:26 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut Gp Mustat | 17.6.2020 07:37 | Ei käsitelty |
G-pojat Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut Gp | 6.2.2020 10:24 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G13 Valkoiset | 17.7.2020 09:02 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G13 Punaiset | 17.7.2020 08:59 | Ei käsitelty |
G-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G13 -tytöt | 1.2.2020 12:13 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F11-tytöt | 1.3.2020 08:23 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F10/11 | 1.6.2020 14:55 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F10-tytöt | 17.3.2020 12:42 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E09-tytöt | 1.2.2020 12:06 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E09-tytöt | 1.2.2020 12:10 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E08 | 27.2.2020 19:30 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E-Milet | 27.2.2020 20:05 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut D-valkoiset | 1.2.2020 12:37 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut D-punaiset | 1.2.2020 12:40 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut D-Mustat | 1.2.2020 12:02 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut C-Mustat | 1.2.2020 21:38 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut 10-pojat | 1.2.2020 12:22 | Ei käsitelty |
F-pojat Satakunta | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut 10-pojat | 1.2.2020 12:27 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut 09pojat | 1.2.2020 12:10 | Ei käsitelty |
Lady-Pesis Pohjanmaa | Läntinen alue | Laihian Luja | Nuukajustiinat | 1.6.2020 13:31 | Ei käsitelty |
Lady-Pesis Pohjanmaa | Läntinen alue | Nurmon Jymy | Nurmoon likat | 31.3.2020 23:46 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Nurmon Jymy | Nurmon Jymy F-juniorit | 11.3.2020 18:39 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Nurmon Jymy | NJ E-pojat | 7.2.2020 19:56 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Nurmon Jymy | NJ D-tytöt | 23.2.2020 20:28 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Nurmon Jymy | NJ D-tytöt | 23.2.2020 20:32 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Läntinen alue | Nurmon Jymy | NJ D-07 | 1.2.2020 12:37 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Eteläinen alue | Mynämäen Vesa | MyVe F-tytöt | 31.3.2020 09:35 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Mynämäen Vesa | MyVe D-mustat | 17.2.2020 19:45 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Mynämäen Vesa | MyVe D-keltaiset | 17.2.2020 19:47 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Läntinen alue | Munakan Urheilijat | MU | 5.2.2020 11:39 | Ei käsitelty |
G-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ G-tytöt musta | 2.2.2020 02:58 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ F-tytöt | 1.2.2020 12:20 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ D-tytöt | 1.2.2020 13:52 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ | 27.2.2020 14:21 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Keskimaan alue | Manse PP | MansePP | 29.5.2020 11:52 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Läntinen alue | Mailattaret, Vaasa | Mailattaret | 12.2.2020 09:46 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Läntinen alue | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | Mailajuniorit | 1.2.2020 17:11 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Laihian Luja | Lujapesis white | 26.2.2020 09:46 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Pohjanmaa | Läntinen alue | Laihian Luja | Lujapesis Valkoinen | 10.7.2020 10:15 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Pohjanmaa | Läntinen alue | Laihian Luja | Lujapesis Sininen | 25.2.2020 12:35 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Laihian Luja | Lujapesis | 1.2.2020 19:18 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Laihian Luja | LujaPesis | 25.2.2020 13:16 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Laihian Luja | Lujapesis | 26.2.2020 13:37 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Loimaan Palloilijat -Juniorit | Loimaan Palloilijat - Juniorit, LP juniorit | 9.2.2020 15:38 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Lappajärven Veikot | LaVe | 31.3.2020 22:14 | Ei käsitelty |
G-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Lappajärven Veikot | LaVe | 31.3.2020 22:29 | Ei käsitelty |
Lady-Pesis Pohjanmaa | Läntinen alue | Lappajärven Veikot | LaVe | 11.5.2020 23:05 | Ei käsitelty |
Lady-Pesis Pohjanmaa | Läntinen alue | Seinäjoen Maila-Jussit | Lakeuren Laiton | 4.2.2020 21:10 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy F-tytöt | 21.2.2020 21:29 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy D2 | 6.2.2020 09:53 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy D1 | 6.2.2020 09:34 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy | 24.2.2020 16:38 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Eteläinen alue | Laitilan Jyske | LaJy | 25.2.2020 11:11 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Laihian Luja | LaihLu | 16.5.2020 11:56 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Läntinen alue | Kuortaneen Kunto | KuKu D-p | 28.2.2020 00:56 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Pohjanmaa | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KoU White | 1.2.2020 14:16 | Ei käsitelty |
G-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KoU Red | 1.2.2020 14:13 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KoU F-Pojat | 1.2.2020 14:19 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KoU E2 | 1.2.2020 18:33 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KoU E1 | 1.2.2020 18:38 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KoU E-Punainen | 1.2.2020 14:29 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Koskenkorvan Urheilijat | KoU D-06 | 1.2.2020 14:44 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Köyliön Lallit | KöLa T-07 | 1.2.2020 12:10 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Kokemäen Kova-Väki | KK-V F-tytöt | 1.2.2020 13:10 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Kokemäen Kova-Väki | KK-V E-tytöt | 1.2.2020 15:39 | Ei käsitelty |
G-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KaMa G12 | 1.2.2020 12:08 | Ei käsitelty |
G-pojat Satakunta | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KaMa G-pojat | 1.2.2020 12:10 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Satakunta | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KaMa G-pojat | 1.2.2020 12:12 | Ei käsitelty |
F-pojat Satakunta | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KAMA F11 | 28.4.2020 09:32 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KAMA F10 | 28.4.2020 09:30 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KaMa E | 1.2.2020 12:11 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KaMa E | 1.2.2020 12:13 | Ei käsitelty |
D-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KaMa D-pojat | 15.2.2020 20:01 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KaMa D-pojat | 15.2.2020 20:04 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Läntinen alue | Kankaanpään Maila | KaMa | 12.2.2020 16:05 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Kauhajoen Karhu | KaKa F-pojat | 14.3.2020 13:34 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Kauhajoen Karhu | KaKa | 28.2.2020 07:42 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Kauhajoen Karhu | KaKa | 21.3.2020 17:51 | Ei käsitelty |
Lady-Pesis Pohjanmaa | Läntinen alue | Nurmon Jymy | Jymy-Iitat | 21.3.2020 21:10 | Ei käsitelty |
G-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Harjavallan Jymy | Jymy G tytöt | 25.2.2020 21:55 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Harjavallan Jymy | Jymy F tytöt | 1.2.2020 12:34 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Jurvan Liekki | Jurvan liekki | 13.2.2020 18:52 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Jurvan Liekki | Jurvan liekki | 13.2.2020 18:56 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Pohjanmaa | Läntinen alue | Jurvan Liekki | Jurvan Liekki | 10.6.2020 11:28 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Jalasjärven Jalas | JaJa | 2.3.2020 16:33 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Läntinen alue | Jalasjärven Jalas | JaJa | 2.3.2020 16:34 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Läntinen alue | Hämeenkyrön Räpsä | Hämeenkyrön Räpsä D-pojat | 28.2.2020 15:13 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Satakunta | Läntinen alue | Fera | Fera Punainen | 24.8.2020 09:54 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Satakunta | Läntinen alue | Fera | Fera G2 Valkoinen | 22.3.2020 21:33 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Satakunta | Läntinen alue | Fera | Fera G2 Sininen | 22.3.2020 21:31 | Ei käsitelty |
G-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Fera | Fera G1 | 2.3.2020 10:51 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Fera | Fera F2 | 1.2.2020 12:10 | Ei käsitelty |
F-tytöt Satakunta | Läntinen alue | Fera | Fera F1 | 1.2.2020 12:16 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Fera | Fera E2 | 3.2.2020 13:28 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Fera | Fera E1 | 1.2.2020 12:41 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Fera | Fera D2 | 1.2.2020 12:06 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Fera | Fera D1 | 1.2.2020 12:09 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Läntinen alue | Fera | Fera C2 | 1.2.2020 17:22 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Satakunta | Läntinen alue | Eurajoen Veikot | EuVe G / Pikku-Ilvekset | 17.3.2020 13:21 | Ei käsitelty |
F-pojat Satakunta | Läntinen alue | Eurajoen Veikot | EuVe F-junnut | 17.3.2020 13:25 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Eurajoen Veikot | EuVe E | 28.2.2020 08:55 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Eurajoen Veikot | EuVe D-tytöt | 28.2.2020 06:48 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV musta | 1.2.2020 17:22 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV musta | 1.2.2020 17:24 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV musta | 1.2.2020 17:30 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV keltainen | 1.2.2020 17:20 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV keltainen | 1.2.2020 17:23 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV keltainen | 1.2.2020 17:26 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV | 1.2.2020 17:09 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV | 1.2.2020 17:12 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV | 1.2.2020 17:14 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV | 1.2.2020 17:16 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV | 1.2.2020 17:18 | Ei käsitelty |
G-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV | 1.2.2020 17:32 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Pohjanmaa | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV | 1.6.2020 12:56 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Alavuden Peli-Veikot | APV | 13.5.2020 21:29 | Ei käsitelty |
G-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Ähtärin Urheilijat | Ähtu G-tytöt | 8.3.2020 20:22 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Ähtärin Urheilijat | ÄhtU F-Pojat | 3.3.2020 21:09 | Ei käsitelty |
G-pienpeli Pohjanmaa | Läntinen alue | Ähtärin Urheilijat | Ähtärin Urheilijat G-Pojat | 6.3.2020 12:31 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Ähtärin Urheilijat | Ähtärin Urheilijat F-tytöt | 6.3.2020 12:29 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA-09 | 7.2.2020 15:01 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA-08 | 7.2.2020 15:05 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA-07 | 7.2.2020 15:02 | Ei käsitelty |
D-pojat kilpasarja | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA-06 | 7.2.2020 14:59 | Ei käsitelty |
G-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA | 25.6.2020 07:49 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA | 7.2.2020 14:57 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA | 7.2.2020 15:04 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA | 7.2.2020 15:08 | Ei käsitelty |
F-tytöt Pohjanmaa | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA | 18.5.2020 15:44 | Ei käsitelty |
F-pojat Pohjanmaa | Läntinen alue | Alajärven Ankkurit | AA | 18.5.2020 15:48 | Ei käsitelty |