Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

PPL läntisen alueen aluesarja - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miesten piirisarja4 / 20 + 0
C-tytöt aluesarja9 / 10 + 0
C-pojat aluesarja8 / 8 + 0
D-tytöt kilpasarja12 / 12 + 0
D-tytöt pelisarja17 / 18 + 0
D-pojat kilpasarja4 / 4 + 0
D-pojat pelisarja12 / 13 + 0
E-tytöt kilpasarja10 / 12 + 0
E-tytöt pelisarja21 / 21 + 0
E-pojat kilpasarja5 / 7 + 0
E-pojat pelisarja21 / 20 + 0
F-tytöt Pohjanmaa15 / 20 + 0
F-tytöt Satakunta14 / 20 + 0
F-pojat Pohjanmaa15 / 20 + 0
F-pojat Satakunta5 / 20 + 0
G-tytöt Pohjanmaa5 / 20 + 0
G-tytöt Satakunta6 / 20 + 0
G-pojat Pohjanmaa7 / 20 + 0
G-pojat Satakunta3 / 20 + 0
G-pienpeli Pohjanmaa5 / 20 + 0
G-pienpeli Satakunta7 / 20 + 0
Lady-Pesis Pohjanmaa8 / 20 + 0
Lady-Pesis Satakunta0 / 20 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 45.2.2020 19:20Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 17:12Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA7.2.2020 14:57Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet 0511.2.2020 12:14Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ15.2.2020 15:48Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVMj6.2.2020 09:48Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa 12.2.2020 16:05Ei käsitelty
C-pojat aluesarjaLäntinen alueVimpelin VetoVive3.2.2020 13:14Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueRuoveden PirkatRuoveden Pirkat C9.2.2020 17:21Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 17:18Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ C-tytöt1.2.2020 18:46Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit1.2.2020 17:11Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ valkoinen13.2.2020 09:59Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueFeraFera C21.2.2020 17:22Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ punainen13.2.2020 09:58Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut C-Mustat1.2.2020 21:38Ei käsitelty
C-tytöt aluesarjaLäntinen alueMailattaret, VaasaMailattaret12.2.2020 09:46Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe18.2.2020 11:18Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA-067.2.2020 14:59Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa D-pojat15.2.2020 20:01Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp Musta1.2.2020 13:09Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 17:14Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa D-pojat15.2.2020 20:04Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueJalasjärven JalasJaJa2.3.2020 16:34Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp Valkoinen1.2.2020 13:12Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ D-071.2.2020 12:37Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Dp Punainen1.2.2020 13:11Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueKuortaneen KuntoKuKu D-p28.2.2020 00:56Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueHämeenkyrön RäpsäHämeenkyrön Räpsä D-pojat28.2.2020 15:13Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueVähänkyrön ViestiVäVi D-pojat14.2.2020 08:59Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA-077.2.2020 15:02Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV D-Pojat18.2.2020 21:30Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ28.2.2020 14:35Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU D-061.2.2020 14:44Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T07/0824.2.2020 04:21Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset1.2.2020 12:40Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä sininen1.2.2020 13:32Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ D-tytöt8.2.2020 09:26Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-Mustat1.2.2020 12:02Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T0613.2.2020 10:01Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ D-tytöt23.2.2020 20:28Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D11.2.2020 12:09Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe D-mustat17.2.2020 19:45Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy D16.2.2020 09:34Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera D21.2.2020 12:06Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaKeskimaan alueRuoveden PirkatRuoveden Pirkat D-tytöt11.2.2020 19:47Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T07/0824.2.2020 04:23Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueJurvan LiekkiJurvan liekki13.2.2020 18:52Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis1.2.2020 19:18Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet D072.2.2020 17:20Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä D-tytöt15.2.2020 20:53Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut D-valkoiset1.2.2020 12:37Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueKöyliön LallitKöLa T-071.2.2020 12:10Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe D-tytöt28.2.2020 06:48Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ D-tytöt23.2.2020 20:32Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV musta1.2.2020 17:22Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe D-keltaiset17.2.2020 19:47Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy D26.2.2020 09:53Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ D-tytöt1.2.2020 13:52Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA7.2.2020 15:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen1.2.2020 17:20Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä valkoinen1.2.2020 13:33Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU E11.2.2020 18:38Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P093.2.2020 13:42Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa E1.2.2020 12:11Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E-Pojat Musta2.3.2020 14:00Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 09pojat1.2.2020 12:10Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA-097.2.2020 15:01Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSudet16.2.2020 15:26Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe E28.2.2020 08:55Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E-pojat2.2.2020 12:54Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 17:16Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoVive -0917.2.2020 21:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaKa28.2.2020 07:42Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa E1.2.2020 12:13Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut P0925.2.2020 17:39Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueNurmon JymyNJ E-pojat7.2.2020 19:56Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoVive -0817.2.2020 21:03Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueVaasan MailaVM E-pojat10.2.2020 16:26Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä27.2.2020 10:32Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU E21.2.2020 18:33Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P09102.3.2020 16:24Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA-087.2.2020 15:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 10-pojat1.2.2020 12:22Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy25.2.2020 11:11Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ E-pojat Valkoinen2.3.2020 13:56Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueJurvan LiekkiJurvan liekki13.2.2020 18:56Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis white26.2.2020 09:46Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09-tytöt1.2.2020 12:10Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueFeraFera E11.2.2020 12:41Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä 11.2.2020 13:08Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T0824.2.2020 04:20Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA7.2.2020 15:08Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläSäkylä/Loimaa14.2.2020 19:21Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Susset28.2.2020 15:05Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E-Milet27.2.2020 20:05Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy24.2.2020 16:38Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM E-t sininen17.2.2020 15:15Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet E082.2.2020 17:33Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePomarkun PyryPomPy E-tytöt1.2.2020 12:05Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E0827.2.2020 19:30Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueVimpelin VetoViVe18.2.2020 11:13Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU E-Punainen1.2.2020 14:29Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T091.2.2020 12:03Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV musta1.2.2020 17:24Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ27.2.2020 14:21Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen1.2.2020 17:23Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä T0925.2.2020 16:02Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueJalasjärven JalasJaJa2.3.2020 16:33Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePeräseinäjoen ToivePeTo3.2.2020 22:17Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaKeskimaan alueRuoveden PirkatRuopi E-Tytöt28.2.2020 17:56Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä Sininen27.2.2020 09:17Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaKeskimaan alueHämeenkyrön RäpsäRäpsä E-tytöt27.2.2020 22:46Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV E-TYTÖT26.2.2020 20:35Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueFeraFera E23.2.2020 13:28Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis26.2.2020 13:37Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut E09-tytöt1.2.2020 12:06Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVM E-t oranssi17.2.2020 15:17Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V E-tytöt1.2.2020 15:39Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV13.5.2020 21:29Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtU F-Pojat3.3.2020 21:09Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaKa F-pojat14.3.2020 13:34Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueVimpelin VetoViVe30.3.2020 17:21Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueVähänkyrön ViestiVäVi F-pojat25.2.2020 18:56Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueVaasan Mailan junioritVaasan Maila F-pojat3.3.2020 08:16Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU F-Pojat1.2.2020 14:19Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueKankaanpään MailaKAMA F1028.4.2020 09:30Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA18.5.2020 15:48Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta F-111.2.2020 18:14Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punaiset F-111.2.2020 18:13Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P101.2.2020 15:49Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ16.5.2020 14:18Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueLappajärven VeikotLaVe31.3.2020 22:14Ei käsitelty
F-pojat PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaLaihLu16.5.2020 11:56Ei käsitelty
F-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut/UPV2.2.2020 11:43Ei käsitelty
F-pojat SatakuntaLäntinen alueKankaanpään MailaKAMA F1128.4.2020 09:32Ei käsitelty
F-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut 10-pojat1.2.2020 12:27Ei käsitelty
F-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäsudet, SäkyläPesäsudet28.5.2020 13:32Ei käsitelty
F-pojat SatakuntaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe F-junnut17.3.2020 13:25Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV musta1.2.2020 17:30Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ punainen1.2.2020 13:33Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä Valkoinen1.2.2020 17:17Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen1.2.2020 17:26Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä sininen1.2.2020 12:14Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueVimpelin VetoViVe14.3.2020 09:30Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueNurmon JymyNurmon Jymy F-juniorit11.3.2020 18:39Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaLujaPesis25.2.2020 13:16Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueKauhajoen KarhuKaKa21.3.2020 17:51Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA18.5.2020 15:44Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ F-tytöt1.2.2020 17:21Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen1.2.2020 13:33Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä musta19.2.2020 23:01Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta1.2.2020 13:05Ei käsitelty
F-tytöt PohjanmaaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtärin Urheilijat F-tytöt6.3.2020 12:29Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F10-tytöt17.3.2020 12:42Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueFeraFera F11.2.2020 12:16Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaEteläinen alueMynämäen VesaMyVe F-tytöt31.3.2020 09:35Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePomarkun PyryPomPy F-junnut2.3.2020 13:31Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaan Palloilijat - Juniorit, LP juniorit9.2.2020 15:38Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F10/111.6.2020 14:55Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut F11-tytöt1.3.2020 08:23Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV Ft1.2.2020 12:10Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueHarjavallan JymyJymy F tytöt1.2.2020 12:34Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueKokemäen Kova-VäkiKK-V F-tytöt1.2.2020 13:10Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaKeskimaan alueManse PPMansePP29.5.2020 11:52Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaEteläinen alueLaitilan JyskeLaJy F-tytöt21.2.2020 21:29Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueFeraFera F21.2.2020 12:10Ei käsitelty
F-tytöt SatakuntaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ F-tytöt1.2.2020 12:20Ei käsitelty
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueJurvan LiekkiJurvan Liekki10.6.2020 11:28Ei käsitelty
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU White1.2.2020 14:16Ei käsitelty
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.6.2020 12:56Ei käsitelty
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaLujapesis25.2.2020 12:35Ei käsitelty
G-pienpeli PohjanmaaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtärin Urheilijat G-Pojat6.3.2020 12:31Ei käsitelty
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueUlvilan Pesä-VeikotUPV17.6.2020 07:19Ei käsitelty
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueFeraFera G2 Valkoinen22.3.2020 21:33Ei käsitelty
G-pienpeli SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Gp Punaiset6.2.2020 10:26Ei käsitelty
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueFeraFera G2 Sininen22.3.2020 21:31Ei käsitelty
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G-pojat1.2.2020 12:12Ei käsitelty
G-pienpeli SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Gp Mustat17.6.2020 07:37Ei käsitelty
G-pienpeli SatakuntaLäntinen alueEurajoen VeikotEuVe G / Pikku-Ilvekset17.3.2020 13:21Ei käsitelty
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueVimpelin VetoVimpelin Veto2.3.2020 10:40Ei käsitelty
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueKoskenkorvan UrheilijatKoU Red1.2.2020 14:13Ei käsitelty
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P131.2.2020 22:07Ei käsitelty
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G121.2.2020 12:08Ei käsitelty
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueAlajärven AnkkuritAA 25.6.2020 07:49Ei käsitelty
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueLappajärven VeikotLaVe31.3.2020 22:29Ei käsitelty
G-pojat PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ P121.2.2020 12:51Ei käsitelty
G-pojat SatakuntaLäntinen alueKankaanpään MailaKaMa G-pojat1.2.2020 12:10Ei käsitelty
G-pojat SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Gp6.2.2020 10:24Ei käsitelty
G-pojat SatakuntaLäntinen aluePomarkun PyryPompy G-junnut2.3.2020 13:41Ei käsitelty
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueVimpelin VetoVive g-tytöt 5.5.2020 08:47Ei käsitelty
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 Punainen1.2.2020 16:13Ei käsitelty
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueÄhtärin UrheilijatÄhtu G-tytöt8.3.2020 20:22Ei käsitelty
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ T12 musta1.2.2020 16:12Ei käsitelty
G-tytöt PohjanmaaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 17:32Ei käsitelty
G-tytöt SatakuntaLäntinen alueHarjavallan JymyJymy G tytöt 25.2.2020 21:55Ei käsitelty
G-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Mintut13.2.2020 18:39Ei käsitelty
G-tytöt SatakuntaLäntinen alueFeraFera G12.3.2020 10:51Ei käsitelty
G-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut Itikat13.2.2020 18:38Ei käsitelty
G-tytöt SatakuntaLäntinen aluePesäkarhut PoriPesäkarhut G13 -tytöt1.2.2020 12:13Ei käsitelty
G-tytöt SatakuntaLäntinen alueMailajuniorit ry, KankaanpääMJ G-tytöt musta2.2.2020 02:58Ei käsitelty
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäTinttaliisat Violetti 1.2.2020 19:37Ei käsitelty
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLappajärven VeikotLaVe11.5.2020 23:05Ei käsitelty
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitLakeuren Laiton4.2.2020 21:10Ei käsitelty
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLaihian LujaNuukajustiinat1.6.2020 13:31Ei käsitelty
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueNurmon JymyJymy-Iitat21.3.2020 21:10Ei käsitelty
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueNurmon JymyNurmoon likat31.3.2020 23:46Ei käsitelty
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäTinttaliisat Musta1.2.2020 19:38Ei käsitelty
Lady-Pesis PohjanmaaLäntinen alueLapuan VirkiäVirkiä Ladyt3.3.2020 21:48Ei käsitelty
Miesten piirisarjaLäntinen alueYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ28.2.2020 14:34Ei käsitelty
Miesten piirisarjaLäntinen alueSeinäjoen Maila-JussitSMJ 45.2.2020 19:15Ei käsitelty
Miesten piirisarjaLäntinen alueMunakan UrheilijatMU5.2.2020 11:39Ei käsitelty
Miesten piirisarjaLäntinen alueAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2020 17:09Ei käsitelty