E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi07 | 1.2.2019 12:08 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Simon Kiri | SiKi Dt- 05 | 1.2.2019 12:12 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi | 1.2.2019 12:14 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi | 1.2.2019 12:16 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Simon Kiri | SiKi D-pojat | 1.2.2019 12:17 | Ei käsitelty |
D-pojat aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Simon Kiri | SiKi D-pojat | 1.2.2019 12:20 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | Pattu Pinkit | 1.2.2019 12:20 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja pelisarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo jr Fp Sininen | 1.2.2019 12:31 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo jr Fp Valkoinen | 1.2.2019 12:34 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo Juniorit | 1.2.2019 12:54 | Ei käsitelty |
C-pojat aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Oulun Lippo Juniorit | 1.2.2019 12:59 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Tyrnävän Tempaus | TyTe Dt | 1.2.2019 13:00 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja miehet pohjoislohko | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Oulun Lippo Juniorit | 1.2.2019 13:01 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Kainuu | Sotkamon Jymy-Pesis ry | Sotkamon Jymy F- pojat | 1.2.2019 13:15 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi Black | 1.2.2019 13:25 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi White | 1.2.2019 13:27 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Tyrnävän Tempaus | TyTe | 1.2.2019 15:00 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Etelä-Suomi | Pattu Juniorit | PattU D06-tytöt | 1.2.2019 15:27 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulunsalon Vasama | OsVa | 1.2.2019 16:08 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset luoteislohko | Keski-Pohjanmaa | Reisjärven Pilke | RP | 1.2.2019 16:26 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Reisjärven Pilke | PiKi Pesis | 1.2.2019 16:29 | Ei käsitelty |
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Reisjärven Pilke | RP | 1.2.2019 16:42 | Ei käsitelty |
Naperot C-kori Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Reisjärven Pilke | RP | 1.2.2019 16:42 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-Suomi | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | Haapajärven Pesä-Kiilat | 1.2.2019 17:36 | Ei käsitelty |
Naperot C-kori Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | Haapajärven Pesä-Kiilat1 | 1.2.2019 18:00 | Ei käsitelty |
Naperot C-kori Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | Haapajärven Pesä-Kiilat2 | 1.2.2019 18:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Pohjois-Suomi | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 1.2.2019 18:38 | Ei käsitelty |
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 1.2.2019 20:15 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Simon Kiri | SiKi E-pojat | 1.2.2019 20:39 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | PattU D-pojat | 1.2.2019 20:41 | Ei käsitelty |
E-pojat aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Simon Kiri | SiKi E-pojat | 1.2.2019 20:44 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | PiKi-Pesis | 1.2.2019 22:34 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Suomi | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | PiKi-Pesis | 1.2.2019 22:36 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | Keki fp | 2.2.2019 10:42 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Simon Kiri | SiKi Dt06 | 2.2.2019 11:17 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo sininen | 2.2.2019 16:23 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | PattU D05-tytöt | 2.2.2019 16:35 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | PattU D05-tytöt | 2.2.2019 16:39 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | Pattu keltainen | 3.2.2019 10:18 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | PattU C-pojat | 4.2.2019 20:32 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi08 | 4.2.2019 21:12 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | Pattu E07 tytöt | 5.2.2019 08:42 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulunsalon Vasama | OSVA C-pojat | 5.2.2019 20:28 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | Keki c-tytöt | 6.2.2019 08:01 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | Pattu juniorit c-tytöt | 6.2.2019 18:41 | Ei käsitelty |
D-pojat aluemestaruussarja | Kainuu | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 7.2.2019 13:07 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 7.2.2019 13:09 | Ei käsitelty |
E-pojat aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 7.2.2019 13:11 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Kainuu | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 7.2.2019 13:12 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 7.2.2019 13:13 | Ei käsitelty |
D-pojat aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 7.2.2019 13:16 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 7.2.2019 13:21 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 7.2.2019 13:22 | Ei käsitelty |
C-pojat aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 7.2.2019 13:25 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 7.2.2019 13:26 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 7.2.2019 13:28 | Ei käsitelty |
Naperot C-kori Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 7.2.2019 14:21 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Iin Urheilijat | IiU F-juniorit keltainen | 10.2.2019 10:22 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja pelisarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Iin Urheilijat | IiU F-juniorit musta | 10.2.2019 10:25 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Iin Urheilijat | IiU E-junnut keltainen | 10.2.2019 10:53 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Iin Urheilijat | IiU E-junnut musta | 10.2.2019 10:54 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Toholammin Urheilijat | Toholammin Urheilijat | 10.2.2019 14:30 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset luoteislohko | Keski-Pohjanmaa | Toholammin Urheilijat | Toholammin Urheilijat | 10.2.2019 14:36 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Toholammin Urheilijat | Toholammin Urheilijat | 10.2.2019 15:10 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Simon Kiri | SiKi E-tytöt | 10.2.2019 20:31 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset pohjoislohko | Pohjois-Suomi | Pattijoen Urheilijat | PattU Maakuntasarja Naiset | 10.2.2019 21:13 | Ei käsitelty |
Naperot C-kori Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kärsämäen Kataja | KäKa vihreä | 11.2.2019 10:48 | Ei käsitelty |
Aluesarja miehet Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kärsämäen Kataja | KäKa | 11.2.2019 10:51 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-k | 11.2.2019 18:14 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo valkoinen | 12.2.2019 09:50 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset luoteislohko | Keski-Pohjanmaa | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 12.2.2019 10:23 | Ei käsitelty |
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 12.2.2019 10:26 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Halsuan Toivo | HalTo | 12.2.2019 18:10 | Ei käsitelty |
C-pojat aluemestaruussarja | Keski-Pohjanmaa | Kärsämäen Kataja | KäKa | 12.2.2019 19:51 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Iin Urheilijat | IiU | 13.2.2019 07:49 | Ei käsitelty |
D-pojat aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Iin Urheilijat | IiU | 13.2.2019 07:54 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Sievin Sisu | Sievin Sisu | 13.2.2019 14:50 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Tyrnävän Tempaus | TyTe F-tytöt | 14.2.2019 11:25 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Kainuu | Kajaanin Pallokerho | KPK CT | 14.2.2019 23:35 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Oulaisten Huima | Oulaisten Huima | 15.2.2019 12:46 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset luoteislohko | Keski-Pohjanmaa | Oulaisten Huima | Oulaisten Huima | 15.2.2019 12:50 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Simon Kiri | SiKi | 15.2.2019 13:32 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Kainuu | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 16.2.2019 12:11 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Kainuu | Kajaanin Pallokerho | KPK Dt | 17.2.2019 10:06 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo juniorit | 17.2.2019 13:21 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | PattU Musta | 17.2.2019 17:40 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluemestaruussarja | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | PeKi | 18.2.2019 12:45 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | PeKi | 18.2.2019 12:46 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | Keki D-tytöt | 18.2.2019 13:26 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Tyrnävän Tempaus | TyTe 05 | 19.2.2019 20:43 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Tyrnävän Tempaus | TyTe 06 | 19.2.2019 20:48 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kärsämäen Kataja | KäKa E-pojat | 20.2.2019 17:25 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo E-tytöt valkoinen | 21.2.2019 03:43 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo E-tytöt Sininen | 21.2.2019 03:45 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Kainuu | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 21.2.2019 18:30 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja miehet pohjoislohko | Pohjois-Suomi | Tyrnävän Tempaus | TyTe | 22.2.2019 15:04 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Tyrnävän Tempaus | Tyte E-pojat | 22.2.2019 16:29 | Ei käsitelty |
D-pojat aluemestaruussarja | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 24.2.2019 11:12 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 24.2.2019 11:22 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Kainuu | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 24.2.2019 12:38 | Ei käsitelty |
E-pojat aluemestaruussarja | Kainuu | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 24.2.2019 12:41 | Ei käsitelty |
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kärsämäen Kataja | KäKa | 24.2.2019 16:09 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | Keki D2-tytöt | 24.2.2019 17:57 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | Keki D1-tytöt | 24.2.2019 18:00 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Muhoksen Pallo-Salamat | Mups | 25.2.2019 16:15 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | Keki D1-tytöt | 25.2.2019 17:22 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset pohjoislohko | Pohjois-Suomi | Tyrnävän Tempaus | TyTe 1 | 26.2.2019 08:14 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo Jr Valkoinen | 26.2.2019 09:21 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo Jr Sininen | 26.2.2019 09:24 | Ei käsitelty |
D-pojat aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo Jr | 26.2.2019 09:31 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Nivala-Pesis | NiPe | 26.2.2019 14:46 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Nivala-Pesis | NiPe | 26.2.2019 14:48 | Ei käsitelty |
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Nivala-Pesis | NiPe | 26.2.2019 14:49 | Ei käsitelty |
Naperot C-kori Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Nivala-Pesis | NiPe | 26.2.2019 14:54 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset luoteislohko | Keski-Pohjanmaa | Nivala-Pesis | NiPe | 26.2.2019 17:33 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Nivala-Pesis | NiPe | 26.2.2019 17:44 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo valkoinen | 27.2.2019 18:37 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo musta | 27.2.2019 18:53 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi White | 27.2.2019 19:12 | Ei käsitelty |
D-pojat aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi White | 27.2.2019 19:13 | Ei käsitelty |
E-pojat aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo valkoinen | 27.2.2019 19:19 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Veteli Pesis | VePe | 28.2.2019 08:45 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Veteli Pesis | VePe | 28.2.2019 08:50 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Veteli Pesis | VePe | 28.2.2019 08:53 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset luoteislohko | Keski-Pohjanmaa | Veteli Pesis | VePe | 28.2.2019 09:03 | Ei käsitelty |
Aluesarja miehet Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Sievin Sisu | Sievin Sisu | 28.2.2019 16:45 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Pyhäjärven Pohti | PyPo-Ep | 28.2.2019 20:40 | Ei käsitelty |
Aluesarja miehet Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Pyhäjärven Pohti | PyPo | 28.2.2019 20:44 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset luoteislohko | Keski-Pohjanmaa | Sievin Sisu | Sievin Sisu | 28.2.2019 21:47 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Sievin Sisu | Sievin Sisu | 28.2.2019 21:54 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Sievin Sisu | Sievin Sisu | 28.2.2019 21:56 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluemestaruussarja | Kainuu | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 28.2.2019 22:13 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo valkoinen | 1.3.2019 11:49 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Oulaisten Huima | Ouhu E-tytöt | 3.3.2019 10:24 | Ei käsitelty |
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Toholammin Urheilijat | Toholammin Urheilijat | 3.3.2019 15:01 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Oulaisten Huima | OuHu | 6.3.2019 20:54 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja miehet pohjoislohko | Pohjois-Suomi | Oulunsalon Vasama | OsVa | 7.3.2019 18:03 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset luoteislohko | Keski-Pohjanmaa | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | KiKi | 7.3.2019 21:23 | Ei käsitelty |
Aluesarja miehet Keski-Pohjanmaa | Keski-Suomi | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | KiKi | 7.3.2019 21:29 | Ei käsitelty |
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-Pohjanmaa | Keski-Suomi | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | KiKi | 7.3.2019 21:38 | Ei käsitelty |
Naperot C-kori Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | KiKi | 8.3.2019 09:50 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | KiKi | 8.3.2019 09:59 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kinnulan Kimmot Pesäpallo | Kinnulan Kimmot | 8.3.2019 21:54 | Ei käsitelty |
C-pojat aluemestaruussarja | Kainuu | Sotkamon Jymy-Pesis ry | SoJy | 10.3.2019 12:29 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | Pattu FT09 | 10.3.2019 14:42 | Ei käsitelty |
D-pojat aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | PattU D-pojat | 11.3.2019 11:37 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset pohjoislohko | Pohjois-Suomi | Iin Urheilijat | IiU | 13.3.2019 20:15 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset pohjoislohko | Pohjois-Suomi | Kiimingin Urheilijat | KiimU | 14.3.2019 13:07 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K -08 | 14.3.2019 21:19 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | H P-K -07 | 14.3.2019 22:02 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-Suomi | Keski-Pohjanmaa | Oulaisten Huima | OuHu | 16.3.2019 10:29 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja miehet pohjoislohko | Pohjois-Suomi | Napapiirin Pesis team | NaPe | 17.3.2019 13:25 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset luoteislohko | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K | 18.3.2019 09:32 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja miehet pohjoislohko | Pohjois-Suomi | Iin Urheilijat | IiU | 18.3.2019 11:08 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi1 | 18.3.2019 15:25 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi2 | 18.3.2019 15:26 | Ei käsitelty |
C-pojat aluemestaruussarja | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi | 18.3.2019 15:28 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo valkoinen | 22.3.2019 23:31 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo sininen | 22.3.2019 23:33 | Ei käsitelty |
Maakuntasarja naiset pohjoislohko | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo juniorit | 22.3.2019 23:36 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja pelisarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | Pattu F-Juniorit | 25.3.2019 10:53 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kannuksen Ura | Ura | 27.3.2019 08:38 | Ei käsitelty |
D-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kannuksen Ura | Ura | 27.3.2019 09:17 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Simon Kiri | SiKi f-tytöt | 27.3.2019 12:07 | Ei käsitelty |
E-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kannuksen Ura | Ura | 27.3.2019 13:37 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | HP-K -09 | 27.3.2019 13:57 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Simon Kiri | Simon Kiri F-pojat | 28.3.2019 17:27 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | Pattu F keltaiset | 30.3.2019 19:33 | Ei käsitelty |
G-juniorit (alle 8 v) Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | Pattu G-juniorit | 31.3.2019 16:33 | Ei käsitelty |
G-juniorit (alle 8 v) Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | Pattu G-juniorit musta | 31.3.2019 16:35 | Ei käsitelty |
G-juniorit (alle 8 v) Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattu Juniorit | Pattu G-juniorit keltainen | 31.3.2019 16:35 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja Keski-Pohjanmaa | Pohjois-Suomi | Oulaisten Huima | OuHu | 31.3.2019 22:01 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa | Pohjois-Suomi | Oulaisten Huima | Ouhu | 31.3.2019 22:14 | Ei käsitelty |
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kannuksen Ura | Ura | 1.4.2019 11:37 | Ei käsitelty |
Aluesarja miehet Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Haapaveden Urheilijat | HaU | 3.4.2019 11:04 | Ei käsitelty |
E-pojat aluemestaruussarja | Keski-Pohjanmaa | Haapajärven Pesä-Kiilat | Haapajärvi | 5.4.2019 10:42 | Ei käsitelty |
G-juniorit (alle 8 v) Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Iin Urheilijat | IiU | 5.4.2019 18:54 | Ei käsitelty |
Aluesarja miehet Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Nivala-Pesis | NiPe Akatemia | 9.4.2019 21:47 | Ei käsitelty |
G-juniorit (alle 8 v) Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo | 23.4.2019 19:29 | Ei käsitelty |
G-juniorit (alle 8 v) Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | KeKi G-juniorit | 26.4.2019 11:01 | Ei käsitelty |
Naperot C-kori Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kannuksen Ura | Ura | 29.4.2019 13:44 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo sininen | 29.4.2019 17:37 | Ei käsitelty |
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Veteli Pesis | VePe | 30.4.2019 00:06 | Ei käsitelty |
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Perhon Kiri | PeKi Naperot | 30.4.2019 14:06 | Ei käsitelty |
Naperot C-kori Keski-Pohjanmaa | Keski-Pohjanmaa | Kärsämäen Kataja | KäKa valkoinen | 2.5.2019 11:27 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Tornion Rajalyönti | Tornio | 25.6.2019 12:49 | Ei käsitelty |
E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo | Lippo sininen | 25.6.2019 12:52 | Ei käsitelty |
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Kempeleen Kiri | Keki blue | 27.6.2019 10:56 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Tyrnävän Tempaus | Tyte | 22.7.2019 23:58 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo musta | 23.7.2019 00:00 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Oulun Lippo juniorit ry | Lippo sininen | 23.7.2019 00:05 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Pattijoen Urheilijat | Pattu | 23.7.2019 00:07 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi | Pohjois-Suomi | Iin Urheilijat | Iiu musta | 23.7.2019 00:08 | Ei käsitelty |