Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Pohjoisen alueen aluesarjat 2019 - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Maakuntasarja miehet pohjoislohko5 / 12 + 0
Maakuntasarja naiset pohjoislohko5 / 12 + 0
Maakuntasarja naiset luoteislohko9 / 12 + 0
Maakuntasarja miehet luoteislohko0 / 12 + 0
Aluesarja miehet Keski-Pohjanmaa6 / 10 + 0
C-pojat aluesarja Pohjois-Suomi7 / 20 + 0
C-pojat aluemestaruussarja 5 / 10 + 0
C-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi7 / 15 + 0
C-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa7 / 15 + 0
D-pojat aluesarja Pohjois-Suomi11 / 15 + 0
D-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa3 / 15 + 0
D-pojat aluemestaruussarja 8 / 10 + 0
D-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi10 / 15 + 0
D-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa8 / 15 + 0
D-tytöt aluemestaruussarja6 / 10 + 0
E-pojat aluesarja Pohjois-Suomi10 / 15 + 0
E-pojat aluesarja Keski-Pohjanmaa9 / 15 + 0
E-pojat pelisarja Keski-Pohjanmaa3 / 10 + 0
E-pojat aluemestaruussarja5 / 10 + 0
E-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi9 / 15 + 0
E-tytöt aluesarja Keski-Pohjanmaa8 / 15 + 0
F-pojat aluesarja Pohjois-Suomi7 / 20 + 0
F-pojat aluesarja pelisarja Pohjois-Suomi3 / 12 + 0
F-tytöt aluesarja Pohjois-Suomi3 / 15 + 0
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-Suomi6 / 12 + 0
Naperot A-kori Keski-Pohjanmaa ( Fp/Sekajoukkue)1 / 15 + 0
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-Pohjanmaa8 / 20 + 0
Naperot C-kori Keski-Pohjanmaa7 / 20 + 0
Junnu Supersarja (alle 12v)0 / 15 + 0
Napero Supersarja (alle 10v)0 / 15 + 0
G-juniorit (alle 8 v) Pohjois-Suomi4 / 20 + 0
Lady Pesis sarja Pohjois-Suomi0 / 10 + 0
Lady Pesis sarja Keski-Pohjanmaa0 / 10 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
Aluesarja miehet Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa11.2.2019 10:51Ei käsitelty
Aluesarja miehet Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapaveden UrheilijatHaU3.4.2019 11:04Ei käsitelty
Aluesarja miehet Keski-PohjanmaaKeski-SuomiKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi7.3.2019 21:29Ei käsitelty
Aluesarja miehet Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaPyhäjärven PohtiPyPo28.2.2019 20:44Ei käsitelty
Aluesarja miehet Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe Akatemia9.4.2019 21:47Ei käsitelty
Aluesarja miehet Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaSievin SisuSievin Sisu28.2.2019 16:45Ei käsitelty
C-pojat aluemestaruussarja Keski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa12.2.2019 19:51Ei käsitelty
C-pojat aluemestaruussarja Pohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi18.3.2019 15:28Ei käsitelty
C-pojat aluemestaruussarja KainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy10.3.2019 12:29Ei käsitelty
C-pojat aluemestaruussarja Pohjois-SuomiYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula7.2.2019 13:25Ei käsitelty
C-pojat aluemestaruussarja Pohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo Juniorit1.2.2019 12:59Ei käsitelty
C-pojat aluesarja Pohjois-SuomiKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy 16.2.2019 12:11Ei käsitelty
C-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattU C-pojat4.2.2019 20:32Ei käsitelty
C-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi218.3.2019 15:26Ei käsitelty
C-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula7.2.2019 13:26Ei käsitelty
C-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi118.3.2019 15:25Ei käsitelty
C-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulunsalon VasamaOSVA C-pojat5.2.2019 20:28Ei käsitelty
C-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Juniorit1.2.2019 12:54Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaOulaisten HuimaOulaisten Huima15.2.2019 12:46Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaReisjärven PilkePiKi Pesis1.2.2019 16:29Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKainuuKajaanin PallokerhoKPK CT14.2.2019 23:35Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula7.2.2019 13:28Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaSievin SisuSievin Sisu13.2.2019 14:50Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaToholammin UrheilijatToholammin Urheilijat10.2.2019 14:30Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-k11.2.2019 18:14Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo sininen22.3.2019 23:33Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi15.2.2019 13:32Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen22.3.2019 23:31Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki D1-tytöt25.2.2019 17:22Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu juniorit c-tytöt6.2.2019 18:41Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki c-tytöt6.2.2019 08:01Ei käsitelty
C-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiMuhoksen Pallo-SalamatMups25.2.2019 16:15Ei käsitelty
D-pojat aluemestaruussarja Keski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K24.2.2019 11:12Ei käsitelty
D-pojat aluemestaruussarja KainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy7.2.2019 13:07Ei käsitelty
D-pojat aluemestaruussarja Pohjois-SuomiSimon KiriSiKi D-pojat1.2.2019 12:20Ei käsitelty
D-pojat aluemestaruussarja Pohjois-SuomiPattu JunioritPattU D-pojat11.3.2019 11:37Ei käsitelty
D-pojat aluemestaruussarja Pohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi White27.2.2019 19:13Ei käsitelty
D-pojat aluemestaruussarja Pohjois-SuomiYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula7.2.2019 13:16Ei käsitelty
D-pojat aluemestaruussarja Pohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Jr26.2.2019 09:31Ei käsitelty
D-pojat aluemestaruussarja Pohjois-SuomiIin UrheilijatIiU13.2.2019 07:54Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHalsuan ToivoHalTo12.2.2019 18:10Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Keski-PohjanmaaPohjois-SuomiOulaisten HuimaOuhu31.3.2019 22:14Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloKinnulan Kimmot8.3.2019 21:54Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Pohjois-SuomiKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K24.2.2019 11:22Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Jr Sininen26.2.2019 09:24Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU13.2.2019 07:49Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Pohjois-SuomiKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy7.2.2019 13:12Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe 0619.2.2019 20:48Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Jr Valkoinen26.2.2019 09:21Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe 0519.2.2019 20:43Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattU D-pojat1.2.2019 20:41Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi D-pojat1.2.2019 12:17Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi White27.2.2019 19:12Ei käsitelty
D-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo musta27.2.2019 18:53Ei käsitelty
D-tytöt aluemestaruussarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy28.2.2019 22:13Ei käsitelty
D-tytöt aluemestaruussarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki D-tytöt18.2.2019 13:26Ei käsitelty
D-tytöt aluemestaruussarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU D05-tytöt2.2.2019 16:39Ei käsitelty
D-tytöt aluemestaruussarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatPeKi18.2.2019 12:45Ei käsitelty
D-tytöt aluemestaruussarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo juniorit17.2.2019 13:21Ei käsitelty
D-tytöt aluemestaruussarjaPohjois-SuomiYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula7.2.2019 13:22Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula7.2.2019 13:21Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe26.2.2019 17:44Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloPiKi-Pesis1.2.2019 22:34Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaVeteli PesisVePe28.2.2019 08:45Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatPeKi18.2.2019 12:46Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaOulaisten HuimaOuHu 6.3.2019 20:54Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKannuksen UraUra27.3.2019 09:17Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKainuuKajaanin PallokerhoKPK Dt17.2.2019 10:06Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen1.3.2019 11:49Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattU D05-tytöt2.2.2019 16:35Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy21.2.2019 18:30Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo sininen2.2.2019 16:23Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe Dt1.2.2019 13:00Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi Dt062.2.2019 11:17Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki D1-tytöt24.2.2019 18:00Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiEtelä-SuomiPattu JunioritPattU D06-tytöt1.2.2019 15:27Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi Dt- 051.2.2019 12:12Ei käsitelty
D-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki D2-tytöt24.2.2019 17:57Ei käsitelty
E-pojat aluemestaruussarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHaapajärvi5.4.2019 10:42Ei käsitelty
E-pojat aluemestaruussarjaPohjois-SuomiYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula7.2.2019 13:11Ei käsitelty
E-pojat aluemestaruussarjaPohjois-SuomiSimon KiriSiKi E-pojat1.2.2019 20:44Ei käsitelty
E-pojat aluemestaruussarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen27.2.2019 19:19Ei käsitelty
E-pojat aluemestaruussarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy24.2.2019 12:41Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K -0814.3.2019 21:19Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula7.2.2019 13:09Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaVeteli PesisVePe28.2.2019 08:50Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaToholammin UrheilijatToholammin Urheilijat10.2.2019 15:10Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKannuksen UraUra27.3.2019 08:38Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe26.2.2019 14:46Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi8.3.2019 09:59Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatH P-K -0714.3.2019 22:02Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa E-pojat20.2.2019 17:25Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi071.2.2019 12:08Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen27.2.2019 18:37Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU E-junnut keltainen10.2.2019 10:53Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi084.2.2019 21:12Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyte E-pojat22.2.2019 16:29Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu keltainen3.2.2019 10:18Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi E-pojat1.2.2019 20:39Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattU Musta17.2.2019 17:40Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Pohjois-SuomiKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy24.2.2019 12:38Ei käsitelty
E-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU E-junnut musta10.2.2019 10:54Ei käsitelty
E-pojat pelisarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaSievin SisuSievin Sisu28.2.2019 21:54Ei käsitelty
E-pojat pelisarja Keski-PohjanmaaPohjois-SuomiOulaisten HuimaOuHu31.3.2019 22:01Ei käsitelty
E-pojat pelisarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaPyhäjärven PohtiPyPo-Ep28.2.2019 20:40Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-SuomiKinnulan Kimmot PesäpalloPiKi-Pesis1.2.2019 22:36Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaVeteli PesisVePe28.2.2019 08:53Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaSievin SisuSievin Sisu28.2.2019 21:56Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKannuksen UraUra27.3.2019 13:37Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe26.2.2019 14:48Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaPohjois-SuomiHaapajärven Pesä-KiilatHP-K1.2.2019 18:38Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaOulaisten HuimaOuhu E-tytöt3.3.2019 10:24Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula7.2.2019 13:13Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe1.2.2019 15:00Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi White1.2.2019 13:27Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu Pinkit1.2.2019 12:20Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi Black1.2.2019 13:25Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi E-tytöt10.2.2019 20:31Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo E-tytöt Sininen21.2.2019 03:45Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulunsalon VasamaOsVa1.2.2019 16:08Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo E-tytöt valkoinen21.2.2019 03:43Ei käsitelty
E-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu E07 tytöt5.2.2019 08:42Ei käsitelty
F-pojat aluesarja pelisarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU F-juniorit musta10.2.2019 10:25Ei käsitelty
F-pojat aluesarja pelisarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo jr Fp Sininen1.2.2019 12:31Ei käsitelty
F-pojat aluesarja pelisarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu F-Juniorit25.3.2019 10:53Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo jr Fp Valkoinen1.2.2019 12:34Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSimon Kiri F-pojat28.3.2019 17:27Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K -0927.3.2019 13:57Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU F-juniorit keltainen10.2.2019 10:22Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausF-Pojat25.2.2019 19:55Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySotkamon Jymy F- pojat 1.2.2019 13:15Ei käsitelty
F-pojat aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki fp2.2.2019 10:42Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu F keltaiset30.3.2019 19:33Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-SuomiKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHaapajärven Pesä-Kiilat1.2.2019 17:36Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi f-tytöt27.3.2019 12:07Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe F-tytöt14.2.2019 11:25Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi1.2.2019 12:14Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja pelisarja Pohjois-SuomiKeski-PohjanmaaOulaisten HuimaOuHu16.3.2019 10:29Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu FT09 10.3.2019 14:42Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi1.2.2019 12:16Ei käsitelty
F-tytöt aluesarja Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo12.2.2019 09:50Ei käsitelty
G-juniorit (alle 8 v) Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu G-juniorit keltainen31.3.2019 16:35Ei käsitelty
G-juniorit (alle 8 v) Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu G-juniorit musta31.3.2019 16:35Ei käsitelty
G-juniorit (alle 8 v) Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu G-juniorit31.3.2019 16:33Ei käsitelty
G-juniorit (alle 8 v) Pohjois-SuomiPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU5.4.2019 18:54Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet pohjoislohkoPohjois-SuomiNapapiirin Pesis teamNaPe17.3.2019 13:25Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet pohjoislohkoPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe22.2.2019 15:04Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet pohjoislohkoPohjois-SuomiOulunsalon VasamaOsVa 7.3.2019 18:03Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet pohjoislohkoPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo Juniorit1.2.2019 13:01Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet pohjoislohkoPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU18.3.2019 11:08Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaVeteli PesisVePe28.2.2019 09:03Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe26.2.2019 17:33Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaOulaisten HuimaOulaisten Huima15.2.2019 12:50Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi7.3.2019 21:23Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaSievin SisuSievin Sisu28.2.2019 21:47Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaReisjärven PilkeRP1.2.2019 16:26Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaToholammin UrheilijatToholammin Urheilijat10.2.2019 14:36Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula12.2.2019 10:23Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K18.3.2019 09:32Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohkoPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo juniorit22.3.2019 23:36Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohkoPohjois-SuomiKiimingin UrheilijatKiimU14.3.2019 13:07Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohkoPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe 126.2.2019 08:14Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohkoPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU13.3.2019 20:15Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohkoPohjois-SuomiPattijoen UrheilijatPattU Maakuntasarja Naiset10.2.2019 21:13Ei käsitelty
Naperot A-kori Keski-Pohjanmaa ( Fp/Sekajoukkue)Keski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula12.2.2019 10:28Ei käsitelty
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa24.2.2019 16:09Ei käsitelty
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-PohjanmaaKeski-SuomiKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi7.3.2019 21:38Ei käsitelty
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKannuksen UraUra 1.4.2019 11:37Ei käsitelty
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaReisjärven PilkeRP1.2.2019 16:42Ei käsitelty
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula12.2.2019 10:26Ei käsitelty
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe26.2.2019 14:49Ei käsitelty
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 1.2.2019 20:15Ei käsitelty
Naperot B-kori (Fp /Ft /seka) Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaToholammin UrheilijatToholammin Urheilijat3.3.2019 15:01Ei käsitelty
Naperot C-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHaapajärven Pesä-Kiilat11.2.2019 18:00Ei käsitelty
Naperot C-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi8.3.2019 09:50Ei käsitelty
Naperot C-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa11.2.2019 10:48Ei käsitelty
Naperot C-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaReisjärven PilkeRP1.2.2019 16:42Ei käsitelty
Naperot C-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe26.2.2019 14:54Ei käsitelty
Naperot C-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYlivieskan Kuula7.2.2019 14:21Ei käsitelty
Naperot C-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHaapajärven Pesä-Kiilat21.2.2019 18:02Ei käsitelty