C-pojat aluesarja | Keski-Pohjanmaa | Ylivieskan Kuula | Ylivieskan Kuula | 18.2.2019 18:07 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylistaron Kilpa-Veljet | YK-V | 3.2.2019 12:30 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ylistaron Kilpa-Veljet | YK-V | 6.2.2019 14:46 | Ei käsitelty |
G-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ G-pojat | 1.2.2019 12:03 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ D-Tytöt | 1.2.2019 14:09 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ C04 | 10.2.2019 10:22 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ F-tytöt | 15.2.2019 10:04 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 18.2.2019 14:40 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 28.2.2019 18:22 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ylihärmän Pesis-Junkkarit | YPJ | 25.3.2019 18:04 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 2.2.2019 19:30 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | Vive | 13.2.2019 15:33 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 24.2.2019 12:04 | Ei käsitelty |
D-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 25.2.2019 20:57 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 25.2.2019 21:01 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 27.2.2019 10:15 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 23.3.2019 13:39 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 26.3.2019 09:13 | Ei käsitelty |
G-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 28.3.2019 17:22 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vimpelin Veto | ViVe | 1.4.2019 14:25 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vähänkyrön Viesti | VäVi D-pojat | 18.2.2019 11:58 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vähänkyrön Viesti | VäVi E--tytöt | 18.2.2019 12:01 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vähänkyrön Viesti | VäVi F-pojat | 31.3.2019 11:58 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | VM C-pojat | 1.2.2019 12:02 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | VM D-t oranssi | 1.2.2019 12:06 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | VM D-t sininen | 1.2.2019 12:08 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | Vaasan Maila D-pojat | 18.2.2019 12:05 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Mailan juniorit | VM | 14.3.2019 12:22 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Vaasan Maila | VM F-pojat | 15.3.2019 07:44 | Ei käsitelty |
D-pojat kilpasarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV Dp | 1.2.2019 12:38 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV Dp pun | 8.2.2019 22:27 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UlPo | 8.2.2019 22:29 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV | 8.2.2019 22:31 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV F09 | 8.2.2019 22:33 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV F10 | 8.2.2019 22:34 | Ei käsitelty |
G-pienpelisarja Satakunta | Satakunta | Ulvilan Pesä-Veikot | UPV G-ikäiset | 8.2.2019 22:36 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P09 | 1.2.2019 12:04 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P09 | 1.2.2019 12:05 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E-tytöt Musta | 1.2.2019 12:14 | Ei käsitelty |
D-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Musta | 1.2.2019 12:15 | Ei käsitelty |
D-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ Punainen | 1.2.2019 12:17 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E-tytöt Punainen | 1.2.2019 12:19 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ E-tytöt Valkoinen | 1.2.2019 12:20 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ C2 | 1.2.2019 13:24 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ C2 | 1.2.2019 13:27 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ D-pojat valkoinen | 1.2.2019 16:46 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ C-tytöt | 6.2.2019 10:52 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P08 Punainen | 6.2.2019 14:17 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P08 Musta | 6.2.2019 14:19 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | Seinäjoen Maila-Jussit Cp3 | 7.2.2019 12:13 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ D-tytöt | 13.2.2019 14:32 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ D-tytöt | 13.2.2019 14:35 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ D-tytöt | 13.2.2019 14:38 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P07 Punainen | 15.2.2019 09:36 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P07 Musta | 15.2.2019 09:40 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P07 | 15.2.2019 09:44 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ tytöt-10 | 15.2.2019 09:47 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T09 | 3.3.2019 12:55 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ C3 | 6.3.2019 13:53 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T11 Mustat | 10.3.2019 20:18 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ T11 punaiset | 10.3.2019 20:19 | Ei käsitelty |
G-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P12 | 14.3.2019 23:18 | Ei käsitelty |
G-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P11 Punainen | 31.3.2019 10:37 | Ei käsitelty |
G-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P11 Musta | 31.3.2019 10:39 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Seinäjoen Maila-Jussit | SMJ P10 | 31.3.2019 16:13 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Häme | Ruoveden Pirkat | RuoPi E-tytöt | 16.2.2019 21:38 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Häme | Ruoveden Pirkat | RuoPi | 26.2.2019 08:37 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Häme | Ruoveden Pirkat | RuoPi | 30.3.2019 19:14 | Ei käsitelty |
G-pienpelisarja Satakunta | Häme | Ruoveden Pirkat | Ruopi G | 31.3.2019 14:05 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Pomarkun Pyry | PomPy F-Tytöt | 1.2.2019 12:14 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Satakunta | Pesäsudet, Säkylä | PesäSudet E08 | 14.2.2019 21:56 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Satakunta | Pesäsudet, Säkylä | sudet -08 | 20.2.2019 16:09 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Satakunta | Pesäsudet, Säkylä | Sudet -05 | 28.2.2019 20:25 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E07 | 1.2.2019 12:07 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut D-mustat | 1.2.2019 12:07 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E07 | 1.2.2019 12:09 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut d-valkoiset | 1.2.2019 12:16 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E-08 Milet | 1.2.2019 12:18 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G11-tytöt | 1.2.2019 12:26 | Ei käsitelty |
G-pojat aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G-pojat | 1.2.2019 12:47 | Ei käsitelty |
G-pienpelisarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G-pojat | 1.2.2019 12:50 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut D-punaiset | 1.2.2019 13:03 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G12 Itikat | 1.2.2019 14:13 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G12 Mintut | 1.2.2019 14:14 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pori pesäkarhut | 1.2.2019 14:22 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F10 pojat | 3.2.2019 21:36 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F09-tytöt | 9.2.2019 21:27 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut 09 Pojat | 20.2.2019 21:05 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F10-Tytöt | 24.2.2019 14:06 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F10 pojat | 24.2.2019 20:55 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut E-08 Susset | 25.2.2019 09:47 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut F09-tytöt | 28.2.2019 20:38 | Ei käsitelty |
G-pienpelisarja Satakunta | Satakunta | Pesäkarhut Pori | Pesäkarhut G-11 | 12.5.2019 11:03 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Peräseinäjoen Toive | Peto06 | 2.2.2019 13:01 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Peräseinäjoen Toive | PeTo | 15.2.2019 10:46 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Peräseinäjoen Toive | PeTo | 5.3.2019 21:52 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | NJ-04 | 1.2.2019 12:12 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | NJ-07 | 21.2.2019 08:00 | Ei käsitelty |
LadyPesis Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | Jymy-Iitat | 21.2.2019 10:21 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | NJ E tytöt | 26.2.2019 09:03 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Nurmon Jymy | Nurmon Jymy | 28.2.2019 11:34 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Varsinais-Suomi | Mynämäen Vesa | MyVe Dt | 28.2.2019 16:43 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Varsinais-Suomi | Mynämäen Vesa | MyVe Et | 28.2.2019 19:49 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Munakan Urheilijat | MU | 26.2.2019 15:26 | Ei käsitelty |
G-pienpelisarja Satakunta | Satakunta | Merikarvian Lukko | MeLu | 8.4.2019 09:31 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Häme | Manse PP | Manse E-tytöt | 1.2.2019 12:41 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Häme | Manse PP | Manse PP E 07T | 1.2.2019 12:59 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Manse PP | Manse PP F-tytöt | 1.2.2019 16:35 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Satakunta | Häme | Manse PP | Manse PP punainen | 18.3.2019 14:17 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Mailattaret, Vaasa | Mailattaret | 4.2.2019 13:01 | Ei käsitelty |
LadyPesis Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Mailattaret, Vaasa | Mailattarien Ladyt | 12.2.2019 17:28 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | Mailajuniorit | 2.2.2019 10:22 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | Mailajuniorit | 13.2.2019 13:28 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ E-tytöt | 18.2.2019 20:46 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ F MUSTA | 24.3.2019 11:58 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ F ORANSSI | 24.3.2019 12:02 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ G-tytöt mustat | 25.3.2019 11:00 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Mailajuniorit ry, Kankaanpää | MJ G-tytöt oranssit | 25.3.2019 11:02 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Satakunta | Varsinais-Suomi | Loimaan Palloilijat -Juniorit | LP Juniorit | 11.4.2019 15:49 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä G-tytöt | 1.2.2019 12:21 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä sininen | 1.2.2019 12:26 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä valkoinen | 1.2.2019 12:30 | Ei käsitelty |
LadyPesis Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | TinttaLiisat musta | 1.2.2019 14:57 | Ei käsitelty |
LadyPesis Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | TinttaLiisat violetti | 1.2.2019 14:58 | Ei käsitelty |
LadyPesis Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Lapuan Virkiä Ladyt | 1.2.2019 17:29 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä sininen | 2.2.2019 10:22 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä valkoinen | 3.2.2019 22:38 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä 09 | 3.2.2019 22:51 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä | 6.2.2019 18:13 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä Valkoinen | 25.2.2019 16:38 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä Sininen | 25.2.2019 16:41 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lapuan Virkiä | Virkiä Musta | 25.2.2019 16:44 | Ei käsitelty |
G-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lappajärven Veikot | Lappajärven Veikot | 2.4.2019 15:40 | Ei käsitelty |
LadyPesis Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lappajärven Veikot | LaVe | 4.4.2019 08:52 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Lappajärven Veikot | LaVe | 16.4.2019 13:14 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | LaJy E2 | 1.2.2019 12:07 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | LaJy E1 | 2.2.2019 08:31 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | Lajy D | 27.2.2019 08:49 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Satakunta | Varsinais-Suomi | Laitilan Jyske | LaJy F-tytöt | 1.3.2019 12:28 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | Laihian Luja | 1.2.2019 12:47 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | Laihian Luja | 7.2.2019 07:47 | Ei käsitelty |
G-pienpelisarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | LujaGee | 29.3.2019 07:52 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | Laihian Luja | 29.3.2019 09:18 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | Laihian Luja | 30.3.2019 13:37 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Laihian Luja | LujaGee | 2.5.2019 09:54 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Kuortaneen Kunto | KuKu D-p | 20.2.2019 18:30 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Satakunta | Köyliön Lallit | Köyliön Lallit e-tytöt -07 | 11.2.2019 17:10 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU | 7.2.2019 13:50 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU F-pojat | 16.2.2019 14:13 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU E | 28.2.2019 15:23 | Ei käsitelty |
D-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU D | 28.2.2019 15:39 | Ei käsitelty |
G-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU G-pojat | 19.3.2019 21:46 | Ei käsitelty |
G-pienpelisarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Koskenkorvan Urheilijat | KoU | 31.7.2019 09:22 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Satakunta | Kokemäen Kova-Väki | KK-V | 1.2.2019 12:16 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Kokemäen Kova-Väki | KKV- Pesis G-tytöt | 11.2.2019 07:33 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Kokemäen Kova-Väki | KK-V F-tytöt | 18.2.2019 21:29 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Satakunta | Kokemäen Kova-Väki | KK-V E-Tytöt | 23.2.2019 11:35 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Kauhajoen Karhu | Kaka | 1.2.2019 12:18 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Kauhajoen Karhu | Kaka | 1.2.2019 12:21 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Kauhajoen Karhu | KaKa | 28.2.2019 21:17 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Kauhajoen Karhu | KaKa F-pojat | 15.3.2019 22:42 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa E08 | 1.2.2019 12:12 | Ei käsitelty |
G-pojat aluesarja Pohjanmaa | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa G-Pojat | 1.2.2019 20:19 | Ei käsitelty |
G-pienpelisarja Satakunta | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa G-Pojat | 1.2.2019 20:22 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa E07 | 6.2.2019 10:06 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa 06-07 | 6.2.2019 10:07 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa -04 | 13.2.2019 21:37 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Satakunta | Satakunta | Kankaanpään Maila | Kama 1 | 26.2.2019 20:56 | Ei käsitelty |
D-pojat kilpasarja | Satakunta | Kankaanpään Maila | KaMa D-pojat | 27.2.2019 19:25 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Kankaanpään Maila | Kama 1 | 13.3.2019 15:20 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Jurvan Liekki | Jurvan liekki | 10.2.2019 14:22 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Jurvan Liekki | Jurvan liekki | 10.2.2019 14:30 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Jurvan Liekki | Jurvan Liekki F-pojat | 25.3.2019 13:13 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Jalasjärven Jalas | Jalas | 15.2.2019 13:54 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Jalasjärven Jalas | JaJa | 28.2.2019 13:58 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Jalasjärven Jalas | JaJa | 29.3.2019 09:28 | Ei käsitelty |
G-pienpelisarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Jalasjärven Jalas | JaJa | 29.3.2019 09:30 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Ilmajoen Kisailijat | IK05 | 1.2.2019 14:35 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ilmajoen Kisailijat | IK06 | 1.2.2019 21:46 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ilmajoen Kisailijat | IK | 21.2.2019 12:52 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Ilmajoen Kisailijat | IK | 21.2.2019 12:56 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Satakunta | Satakunta | Ikaalisten Tarmo | TarmoRäpsä | 31.3.2019 15:23 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Harjavallan Jymy | Ha-Jy G-tytöt | 2.2.2019 15:08 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Satakunta | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä E-tytöt | 1.2.2019 12:34 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Satakunta | Häme | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä F-tytöt | 5.2.2019 18:39 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Häme | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä D-tytöt | 11.2.2019 07:52 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Häme | Hämeenkyrön Räpsä | Räpsä | 15.2.2019 20:42 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Satakunta | Fera | Fera D1 | 1.2.2019 12:03 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Satakunta | Fera | Fera D2 | 1.2.2019 12:04 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Satakunta | Fera | Fera E1 | 1.2.2019 12:06 | Ei käsitelty |
C-tytöt aluesarja | Satakunta | Fera | Fera | 1.2.2019 12:07 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Fera | Fera F | 1.2.2019 12:49 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Fera | Fera G1 | 7.2.2019 07:53 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Satakunta | Fera | Fera E2 | 8.2.2019 08:56 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Fera | Fera G2 tytöt | 25.3.2019 11:08 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Satakunta | Satakunta | Fera | Fera G1 valkoiset | 29.3.2019 22:05 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Satakunta | Eurajoen Veikot | EuVe E-tytöt | 1.2.2019 12:29 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Satakunta | Eurajoen Veikot | EuVe D | 6.2.2019 22:28 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Satakunta | Eurajoen Veikot | EuVe E | 11.2.2019 08:02 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Satakunta | Satakunta | Eurajoen Veikot | EuVe F | 11.2.2019 08:04 | Ei käsitelty |
G-pienpelisarja Satakunta | Satakunta | Eurajoen Veikot | G / Pikku-Ilvekset | 13.3.2019 21:17 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV | 4.2.2019 11:09 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV keltainen | 4.2.2019 11:16 | Ei käsitelty |
D-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV musta | 4.2.2019 11:26 | Ei käsitelty |
D-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV | 4.2.2019 11:30 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV | 4.2.2019 11:33 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV keltainen | 4.2.2019 11:44 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV musta | 4.2.2019 11:46 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV | 4.2.2019 11:52 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV | 4.2.2019 11:56 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV musta | 4.2.2019 11:58 | Ei käsitelty |
Miesten piirisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV | 4.2.2019 12:03 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alavuden Peli-Veikot | APV keltainen | 3.5.2019 09:51 | Ei käsitelty |
C-pojat aluesarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA | 1.2.2019 12:39 | Ei käsitelty |
D-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA | 7.2.2019 21:56 | Ei käsitelty |
D-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA-05 | 7.2.2019 22:00 | Ei käsitelty |
D-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA-06 | 7.2.2019 22:02 | Ei käsitelty |
E-tytöt kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA-07 | 7.2.2019 22:04 | Ei käsitelty |
E-tytöt pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA-08 | 7.2.2019 22:05 | Ei käsitelty |
E-pojat pelisarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA-08 | 7.2.2019 22:09 | Ei käsitelty |
E-pojat kilpasarja | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA-07 | 7.2.2019 22:11 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA sininen | 25.3.2019 10:12 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA keltainen | 25.3.2019 10:14 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Alajärven Ankkurit | AA | 29.3.2019 14:54 | Ei käsitelty |
F-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ähtärin Urheilijat | ÄhtU F-Tytöt | 16.2.2019 13:48 | Ei käsitelty |
G-tytöt aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ähtärin Urheilijat | ÄhtU G-Tytöt | 16.2.2019 13:53 | Ei käsitelty |
G-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ähtärin Urheilijat | ÄhtU G-Pojat | 10.3.2019 19:48 | Ei käsitelty |
F-pojat aluesarja Pohjanmaa | Etelä-Pohjanmaa | Ähtärin Urheilijat | ÄhtU F-Pojat | 10.3.2019 19:56 | Ei käsitelty |