Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Etenee-leiri 2019 D-E Kurikka - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
D-tytöt kilpasarja10 / 12 + 0
D-tytöt pelisarja9 / 10 + 0
D-pojat kilpasarja8 / 10 + 0
D-pojat pelisarja8 / 10 + 0
E-tytöt kilpasarja8 / 10 + 0
E-tytöt pelisarja14 / 16 + 0
E-pojat kilpasarja3 / 10 + 0
E-pojat pelisarja13 / 14 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA D keltainen1.2.2019 12:06Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Yellow1.2.2019 12:39Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV Dp1.2.2019 12:34Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi1.2.2019 12:01Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA -061.2.2019 12:03Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta1.2.2019 12:06Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ Punainen1.2.2019 12:09Ei käsitelty
D-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU D1.2.2019 12:13Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoHyvinkään Tahko Brown1.2.2019 12:46Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2019 14:47Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUPV1.2.2019 12:01Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe D1.2.2019 12:03Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa D- pojat1.2.2019 12:04Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaHämeYlöjärven PalloYPA3.3.2019 08:46Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ D-Pojat1.2.2019 12:03Ei käsitelty
D-pojat pelisarjaHämeManse PPDp punainen1.2.2019 12:04Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera D11.2.2019 12:01Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut D-mustat1.2.2019 12:03Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Black1.2.2019 12:02Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM D-t oranssi1.2.2019 12:03Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIk051.2.2019 12:01Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu dtk1.2.2019 12:05Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset1.2.2019 12:57Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatPeKi18.2.2019 09:09Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit1.2.2019 12:03Ei käsitelty
D-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä sininen1.2.2019 12:03Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Yellow1.2.2019 12:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä valkoinen1.2.2019 12:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut d-valkoiset 1.2.2019 12:07Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV1.2.2019 12:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaSatakuntaFeraFera D21.2.2019 12:01Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaPeräseinäjoen ToivePeto061.2.2019 12:04Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret D-tytöt16.2.2019 15:09Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaHämeManse PPManse PP1.2.2019 12:06Ei käsitelty
D-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK-061.2.2019 12:53Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P07 punainen1.2.2019 12:06Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU E1.2.2019 12:02Ei käsitelty
E-pojat kilpasarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa E071.2.2019 12:01Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyNJ pojat 071.2.2019 12:12Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaJurvan LiekkiJurvan liekki1.2.2019 15:47Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P07 musta1.2.2019 12:04Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa E081.2.2019 12:04Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA-081.2.2019 12:04Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P08 Musta1.2.2019 12:05Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV E1.3.2019 08:27Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSatakuntaPesäsudet, SäkyläSudet081.2.2019 12:03Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoVive-E19.2.2019 07:17Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotULPO1.2.2019 12:03Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P08 Valkoinen1.2.2019 12:06Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaKauhajoen Karhukaka1.2.2019 12:03Ei käsitelty
E-pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaLaihian LujaLaihian Luja1.2.2019 12:05Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ E-tytöt Punainen1.2.2019 12:06Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA-071.2.2019 12:05Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut E-08 Susset 1.2.2019 13:12Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä sininen1.2.2019 12:19Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera E11.2.2019 12:01Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut E071.2.2019 12:04Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut E-08 Milet1.2.2019 12:09Ei käsitelty
E-tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ E-tytöt Musta1.2.2019 12:04Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaVähänkyrön ViestiVäVi E-tytöt6.2.2019 22:07Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyNJ E tytöt1.2.2019 12:02Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaLaihian Luja Laihian Luja E-t1.2.2019 12:09Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSatakuntaFeraFera E21.2.2019 12:04Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ E-tytöt Valkoinen1.2.2019 12:08Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMJ E-tytöt1.2.2019 13:53Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSatakuntaKöyliön LallitKöyliön Lallit E-tytöt1.2.2019 12:07Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä valkoinen1.2.2019 12:21Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV musta1.2.2019 12:04Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK1.2.2019 13:23Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V1.2.2019 12:19Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA-081.2.2019 12:06Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaSatakuntaHämeenkyrön RäpsäRäpsä1.2.2019 12:13Ei käsitelty
E-tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlavuden Peli-VeikotAPV keltainen1.2.2019 12:02Ei käsitelty