Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Nuorisoleiri - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
C- pojat kilpasarja24 / 20 + 10
C- pojat pelisarja16 / 30 + 0
C- tytöt kilpasarja32 / 20 + 10
C- tytöt pelisarja17 / 30 + 0
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C- pojat kilpasarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL 11.3.2018 12:01Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri blue1.3.2018 12:10Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ 11.3.2018 12:14Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo White1.3.2018 12:02Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy1.3.2018 12:09Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV1.3.2018 12:18Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko 21.3.2018 12:38Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ 21.3.2018 12:17Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA1.3.2018 12:08Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko 11.3.2018 12:35Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Valkoinen1.3.2018 12:06Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi 1.3.2018 12:08Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaHämeManse PPManse PP1.3.2018 12:03Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL 21.3.2018 12:02Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK1.3.2018 12:03Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa 11.3.2018 12:10Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V Cp1.3.2018 12:04Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe1.3.2018 14:40Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu1.3.2018 12:02Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa2.3.2018 21:49Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi Blue1.3.2018 12:10Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU C-021.3.2018 14:18Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöU Cp1.3.2018 12:05Ei käsitelty
C- pojat kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe C-pojat2.3.2018 16:42Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV C-pojat1.3.2018 12:03Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiTurku PesisTurku-Pesis 1.3.2018 15:49Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattu juniorit C03/04-pojat1.3.2018 12:03Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJoKo1.3.2018 12:02Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKEPE1.3.2018 12:03Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa1.3.2018 12:12Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo Blue1.3.2018 12:05Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP1.3.2018 12:06Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL 31.3.2018 12:03Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Sininen1.3.2018 12:23Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa 21.3.2018 12:08Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaPohjois-SuomiNapapiirin Pesis teamNaPe15.3.2018 22:48Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ 31.3.2018 12:20Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri white1.3.2018 12:16Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV 21.3.2018 12:10Ei käsitelty
C- pojat pelisarjaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe1.3.2018 12:04Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu1.3.2018 18:50Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy1.3.2018 12:16Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaMailattaret, VaasaMailattaret1.3.2018 12:07Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ11.3.2018 12:02Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriC18.3.2018 22:10Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaKainuuKajaanin PallokerhoKPK C-t1.3.2018 12:05Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryOulu 11.3.2018 12:07Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaKeski-PohjanmaaKannuksen UraURA1.3.2018 12:18Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki 1.3.2018 12:55Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ21.3.2018 12:05Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiipe C-tytöt1.3.2018 12:07Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko C-tytöt7.3.2018 16:12Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaHämeHämeenkyrön RäpsäRäpsä C-tytöt1.3.2018 15:15Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaPeräseinäjoen ToivePETO 6.3.2018 19:20Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP1.3.2018 12:12Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattu C-tytöt1.3.2018 12:04Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiMuhoksen Pallo-SalamatMups1.3.2018 14:57Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-Junkkaritypj21.3.2018 12:16Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaJalasjärven JalasJalas28.3.2018 06:37Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryOulu 21.3.2018 12:11Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ C11.3.2018 12:04Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyte C-tytöt1.3.2018 12:06Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä5.3.2018 17:43Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMailajuniorit1.3.2018 12:08Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa punaiset1.3.2018 12:06Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoVive1.3.2018 12:16Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV C-t1.3.2018 12:03Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöU1.3.2018 12:08Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-k1.3.2018 12:03Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriC 28.3.2018 22:27Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera C11.3.2018 13:45Ei käsitelty
C- tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiOulunsalon VasamaOsVa CT1.3.2018 12:15Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP1.3.2018 12:18Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaSievin SisuSievin Sisu1.3.2018 13:01Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaToholammin UrheilijatTohU7.3.2018 21:47Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiMynämäen VesaMyVe1.3.2018 12:14Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaSatakuntaFeraFera C21.3.2018 15:40Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaHämeRuoveden PirkatRuopi C1.3.2018 12:09Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V C-tytöt1.3.2018 12:02Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaHämeManse PPManse PP C-tytöt23.4.2018 16:24Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa mustat1.3.2018 12:02Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaItäinen alueJoroisten UrheilijatJoU6.3.2018 14:50Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKepe C-tytöt1.3.2018 12:27Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret1.3.2018 12:16Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut D-punaiset19.3.2018 17:39Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoon C-tytöt1.3.2018 12:04Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaItäinen aluePesä YsitYsit C-tytöt1.3.2018 12:15Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V Ct1.3.2018 12:01Ei käsitelty
C- tytöt pelisarjaKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti C1.3.2018 12:19Ei käsitelty