Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

Suurleiri - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
D- pojat kilpasarja24 / 24 + 4
D- pojat pelisarja40 / 36 + 4
D- tytöt kilpasarja24 / 24 + 2
D- tytöt pelisarja37 / 36 + 4
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
D- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaKoskenkorvan UrheilijatKoU1.3.2018 12:06OK
D- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV1.3.2018 12:01OK
D- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P05 Musta1.3.2018 12:02OK
D- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoVive1.3.2018 12:02OK
D- pojat kilpasarjaPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU1.3.2018 12:12OK
D- pojat kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP1.3.2018 12:02OK
D- pojat kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe1.3.2018 12:07OK
D- pojat kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Brown1.3.2018 12:02OK
D- pojat kilpasarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV1.3.2018 12:03OK
D- pojat kilpasarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa -051.3.2018 12:38OK
D- pojat kilpasarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi White1.3.2018 12:01OK
D- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa1.3.2018 12:02OK
D- pojat kilpasarjaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK punaiset1.3.2018 12:01OK
D- pojat kilpasarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo jr1.3.2018 12:02OK
D- pojat kilpasarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri Blue1.3.2018 12:02OK
D- pojat kilpasarjaItäinen alueKiteen Pallo-90Kipa-901.3.2018 12:26OK
D- pojat kilpasarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL Black1.3.2018 12:01OK
D- pojat kilpasarjaHämeManse PPManse PP 04-051.3.2018 12:05OK
D- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P041.3.2018 12:02OK
D- pojat kilpasarjaSatakuntaKankaanpään MailaKaMa -04 1.3.2018 12:02OK
D- pojat kilpasarjaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa1.3.2018 12:05OK
D- pojat kilpasarjaVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJoKo 1.3.2018 12:03OK
D- pojat kilpasarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAlajärven Ankkurit 041.3.2018 12:03OK
D- pojat kilpasarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti1.3.2018 12:08OK
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo White1.3.2018 12:04OK
D- pojat pelisarjaHämeYlöjärven PalloYPA1.3.2018 13:23OK
D- pojat pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoMa1.3.2018 12:03OK
D- pojat pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V 051.3.2018 12:05OK
D- pojat pelisarjaItäinen aluePuurtilan Kisa-PojatPK-P1.3.2018 12:02OK
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo Blue1.3.2018 12:06OK
D- pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK keltaiset1.3.2018 12:04OK
D- pojat pelisarjaHämeManse PPManse PP punainen1.3.2018 12:05OK
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKeravan Pesis Juniorit ryKeVa1.3.2018 12:02OK
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko Yellow1.3.2018 12:04OK
D- pojat pelisarjaSatakuntaEurajoen VeikotEuVe 1.3.2018 12:02OK
D- pojat pelisarjaSatakuntaUlvilan Pesä-VeikotUP-V 041.3.2018 12:02OK
D- pojat pelisarjaHämeManse PPManse PP 04-054.6.2018 22:54Ei käsitelty
D- pojat pelisarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo jr sininen1.3.2018 12:11OK
D- pojat pelisarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi1.3.2018 12:02OK
D- pojat pelisarjaPohjois-SuomiOulunsalon VasamaOsVa 29.3.2018 02:11OK
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ1.3.2018 12:05OK
D- pojat pelisarjaPohjois-SuomiSimon KiriSiKi1.3.2018 12:04OK
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiHumppilan VeikotHuVe 1.3.2018 12:02OK
D- pojat pelisarjaItäinen alueImatran Pallo-VeikotIPV-NAPA1.3.2018 12:07OK
D- pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaOulaisten HuimaOuHu1.3.2018 12:28OK
D- pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL Yellow1.3.2018 12:02OK
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiRuskon Pallo-67RP-Ahto4.3.2018 09:35OK
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM 1.3.2018 12:05OK
D- pojat pelisarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi Blue1.3.2018 12:06OK
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu1.3.2018 12:03OK
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV/KiPe061.3.2018 12:02OK
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ P05 Punainen1.3.2018 12:06OK
D- pojat pelisarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP1.3.2018 12:04OK
D- pojat pelisarjaVarsinais-SuomiPöytyän UrheilijatPöU 1.3.2018 12:09OK
D- pojat pelisarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 061.3.2018 12:02OK
D- pojat pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe1.3.2018 12:16OK
D- pojat pelisarjaKainuuSuomussalmen RastiSuRa1.3.2018 18:29OK
D- pojat pelisarjaSatakuntaKöyliön LallitKöla-051.3.2018 12:05OK
D- pojat pelisarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU 1.3.2018 12:01OK
D- pojat pelisarjaPohjois-SuomiMuhoksen Pallo-SalamatMups 1.3.2018 12:06OK
D- pojat pelisarjaEtelä-SuomiKipe -06, JärvenpääKipe06Whites1.3.2018 14:14OK
D- pojat pelisarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKiri White1.3.2018 12:05OK
D- pojat pelisarjaKymenlaaksoKouvolan PallonlyöjätKPL E1.3.2018 12:02OK
D- pojat pelisarjaEtelä-PohjanmaaYlistaron Kilpa-VeljetYK-V1.3.2018 12:03OK
D- tytöt kilpasarjaKeski-PohjanmaaVeteli PesisVePe1.3.2018 12:03OK
D- tytöt kilpasarjaSatakuntaMailajuniorit ry, KankaanpääMJ-11.3.2018 12:04OK
D- tytöt kilpasarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy1.3.2018 12:08OK
D- tytöt kilpasarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHp-k1.3.2018 12:05OK
D- tytöt kilpasarjaVarsinais-SuomiLaitilan JyskeLaJy1.3.2018 12:02OK
D- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ Musta1.3.2018 12:03OK
D- tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut mustat 1.3.2018 12:04OK
D- tytöt kilpasarjaKymenlaaksoHaminan PalloilijatHP1.3.2018 12:07OK
D- tytöt kilpasarjaSatakuntaFeraFera 11.3.2018 12:04OK
D- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaKauhajoen KarhuKaKa1.3.2018 12:02OK
D- tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Valkoinen1.3.2018 12:02OK
D- tytöt kilpasarjaHämeHämeenkyrön RäpsäRÄPSÄ-041.3.2018 12:03OK
D- tytöt kilpasarjaItäinen alueJoensuun MailaJoma punainen1.3.2018 12:03OK
D- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM sininen1.3.2018 12:04OK
D- tytöt kilpasarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe Mustat1.3.2018 12:09OK
D- tytöt kilpasarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut punaiset1.3.2018 12:02OK
D- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaNurmon JymyNJ-041.3.2018 12:03OK
D- tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki White1.3.2018 12:04OK
D- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko 041.3.2018 12:02OK
D- tytöt kilpasarjaEtelä-PohjanmaaYlihärmän Pesis-JunkkaritYPJ-041.3.2018 12:01OK
D- tytöt kilpasarjaHämeRuoveden PirkatRuopi Mustat1.3.2018 12:03OK
D- tytöt kilpasarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattu juniorit musta 1.3.2018 12:04OK
D- tytöt kilpasarjaEtelä-SuomiRoihu ryRoihu 1.3.2018 12:02OK
D- tytöt kilpasarjaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK1.3.2018 12:01OK
D- tytöt pelisarjaItäinen aluePesä YsitPesä Ysit 1.3.2018 12:08OK
D- tytöt pelisarjaSatakuntaKokemäen Kova-VäkiKK-V 1.3.2018 12:02OK
D- tytöt pelisarjaKymenlaaksoKuusankosken PuhtiPuhti 1.3.2018 12:13OK
D- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiLoimaan Palloilijat -JunioritLoimaa1.3.2018 12:02OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaLapuan VirkiäVirkiä1.3.2018 12:01OK
D- tytöt pelisarjaKeski-PohjanmaaReisjärven PilkePilke/Sisu1.3.2018 12:03OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiHyvinkään TahkoTahko 051.3.2018 13:11OK
D- tytöt pelisarjaVarsinais-SuomiJokioisten KoetusJoko 1.3.2018 12:05OK
D- tytöt pelisarjaSatakuntaFeraFera 21.3.2018 12:01OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiLahden MailaveikotLMV 1.3.2018 12:03OK
D- tytöt pelisarjaItäinen alueJoensuun MailaJoma musta1.3.2018 12:06OK
D- tytöt pelisarjaItäinen aluePuijon PesisPuPe1.3.2018 12:11OK
D- tytöt pelisarjaPohjois-SuomiSimon KiriSimon Kiri 051.3.2018 12:07OK
D- tytöt pelisarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU 051.3.2018 12:05OK
D- tytöt pelisarjaPohjois-SuomiSimon KiriSiKi 041.3.2018 12:05OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaVimpelin VetoViVe1.3.2018 12:03OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ Valkoinen1.3.2018 12:06OK
D- tytöt pelisarjaSatakuntaPomarkun PyryPompy 1.3.2018 12:30OK
D- tytöt pelisarjaSatakuntaPesäkarhut PoriPesäkarhut Valkoiset1.3.2018 12:01OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo Blue1.3.2018 12:02OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaAlajärven AnkkuritAA1.3.2018 12:06OK
D- tytöt pelisarjaItäinen alueViinijärven UrheilijatViU 1.3.2018 12:11OK
D- tytöt pelisarjaKeski-SuomiJyväskylän Kiri&Kirittäret Juniorit ryKirittäret1.3.2018 12:03OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiVihdin PalloViPa 1.3.2018 12:04OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiJanakkalan JanaJana 1.3.2018 20:16OK
D- tytöt pelisarjaSatakuntaKöyliön LallitKöLa / Maju 21.3.2018 12:03OK
D- tytöt pelisarjaPohjois-SuomiOulunsalon VasamaOsVa-Lippo1.3.2018 12:04OK
D- tytöt pelisarjaPohjois-SuomiOulaisten HuimaOuHu pesis1.3.2018 12:06OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaVaasan Mailan junioritVM oranssi1.3.2018 12:08OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaSeinäjoen Maila-JussitSMJ punainen1.3.2018 12:02OK
D- tytöt pelisarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki Blue1.3.2018 12:09OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-SuomiEspoon PesisEspoo White1.3.2018 12:03OK
D- tytöt pelisarjaItäinen alueSiilinjärven PesisSiiPe Keltaiset1.3.2018 12:13OK
D- tytöt pelisarjaItäinen alueIlomantsin UrheilijatILU1.3.2018 12:04OK
D- tytöt pelisarjaKainuuKajaanin PallokerhoKPK 1.3.2018 12:02OK
D- tytöt pelisarjaEtelä-PohjanmaaIlmajoen KisailijatIK051.3.2018 12:01OK
D- tytöt pelisarjaHämeRuoveden PirkatRuopi Valkoiset1.3.2018 12:05OK