Unohdin päivitysavaimeni
Olet tässä:

Olet tässä:

PPL, Pohjoisen alueen aluesarja - Ilmoittautuneet joukkueet

SarjaIlmoittautumisia
Miehet, aluesarja, Keski-Pohjanmaa5 / 10 + 5
C-pojat, aluesarja, Pohjois-Suomi10 / 10 + 5
C-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarja6 / 10 + 5
C-tytöt, aluesarja, Pohjois-Suomi7 / 10 + 5
C-tytöt, aluesarja, Keski-Pohjanmaa7 / 10 + 5
D-pojat, aluesarja, Pohjois-Suomi13 / 10 + 5
D-pojat, aluesarja, Keski-Pohjanmaa7 / 10 + 5
D-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarja7 / 10 + 5
D-tytöt, aluesarja, Pohjois-Suomi10 / 10 + 5
D-tytöt, aluesarja, Keski-Pohjanmaa8 / 10 + 5
D-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarja7 / 10 + 5
E-pojat, aluesarja, Pohjois-Suomi13 / 10 + 5
E-pojat, aluesarja, Keski-Pohjanmaa11 / 10 + 5
E-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarja5 / 10 + 5
E-tytöt, aluesarja, Pohjois-Suomi10 / 10 + 5
E-tytöt, aluesarja, Keski-Pohjanmaa7 / 10 + 5
E-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarja4 / 10 + 5
F-pojat, aluesarja, Pohjois-Suomi8 / 10 + 5
Naperot, aluesarja, A-kori, Keski-Pohjanmaa8 / 10 + 5
F-tytöt, aluesarja, Pohjois-Suomi9 / 10 + 5
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-Pohjanmaa15 / 10 + 5
G-juniorit, aluesarja, Pohjois-Suomi9 / 10 + 5
Naperot, aluesarja, C-kori, Keski-Pohjanmaa11 / 10 + 5
Maakuntasarja miehet pohjoislohko 6 / 10 + 5
Maakuntasarja miehet luoteislohko 7 / 10 + 5
Maakuntasarja naiset pohjoislohko 9 / 10 + 5
Maakuntasarja naiset luoteislohko10 / 10 + 5
Lady Pesis5 / 10 + 5
Kuntopesis - Sekasarja0 / 15 + 5
Kuntopesis - Miehet0 / 15 + 5
SarjaLajittele laskevastiMaakuntaSeuraJoukkueLähetysaikaTila
C-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Sininen21.2.2018 18:09Ei käsitelty
C-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa 119.2.2018 15:40Ei käsitelty
C-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa 220.2.2018 12:29Ei käsitelty
C-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu Juniorit C03/04-pojat16.2.2018 18:41Ei käsitelty
C-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiYlivieskan KuulaYK1.3.2018 09:47Ei käsitelty
C-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi Blue U4.3.2018 16:49Ei käsitelty
C-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi White4.3.2018 16:47Ei käsitelty
C-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Valkoinen11.2.2018 14:53Ei käsitelty
C-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattU C-0224.2.2018 16:59Ei käsitelty
C-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiNapapiirin Pesis teamNaPe9.3.2018 21:18Ei käsitelty
C-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy9.3.2018 21:04Ei käsitelty
C-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa 120.2.2018 12:31Ei käsitelty
C-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiYlivieskan KuulaYK1.3.2018 09:48Ei käsitelty
C-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi4.3.2018 16:51Ei käsitelty
C-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU C-0224.2.2018 17:03Ei käsitelty
C-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Valkoinen21.2.2018 18:24Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi6.3.2018 12:52Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKainuuKajaanin PallokerhoKPK C-t1.3.2018 18:55Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNivala Ct19.3.2018 11:46Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-k3.3.2018 20:41Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK1.3.2018 10:09Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaSievin SisuSisu9.3.2018 10:27Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaToholammin UrheilijatToholammin Urheilijat20.2.2018 17:02Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo sininen3.3.2018 02:16Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen2.3.2018 00:36Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki Ct6.2.2018 17:43Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu C-tytöt2.2.2018 18:21Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiMuhoksen Pallo-SalamatMups5.2.2018 11:35Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulunsalon VasamaOsVa CT18.2.2018 19:30Ei käsitelty
C-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyte C-tytöt6.2.2018 13:07Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe9.3.2018 16:06Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK -0526.2.2018 15:09Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaOulaisten HuimaOuHu28.2.2018 20:18Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK -0426.2.2018 15:07Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa21.2.2018 07:59Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaVeteli PesisVePe8.3.2018 20:45Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloKinnula27.3.2018 10:53Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo keltainen15.2.2018 08:22Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy oranssi13.2.2018 13:56Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi 26.2.2018 21:00Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattU D-pojat u9.2.2018 21:26Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU D-pojat6.2.2018 11:05Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi Black U28.2.2018 18:34Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi Blue U28.2.2018 18:32Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiMuhoksen Pallo-SalamatMups D-pojat6.2.2018 14:51Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi White28.2.2018 18:30Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulunsalon VasamaOSVA D-pojat6.2.2018 14:34Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo sininen15.2.2018 08:20Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Juniorit Valkoinen2.2.2018 18:02Ei käsitelty
D-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy valkoinen13.2.2018 14:07Ei käsitelty
D-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK27.2.2018 12:15Ei käsitelty
D-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU D-pojat9.2.2018 21:30Ei käsitelty
D-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU D-pojat6.2.2018 11:07Ei käsitelty
D-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa21.2.2018 08:01Ei käsitelty
D-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi White28.2.2018 18:23Ei käsitelty
D-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Juniorit Valkoinen2.2.2018 18:05Ei käsitelty
D-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy violetti10.2.2018 15:34Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaToholammin UrheilijatToholammin Urheilijat20.2.2018 16:43Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaOulaisten HuimaOuHu28.2.2018 20:23Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHp-k22.2.2018 19:00Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaVeteli PesisVePe8.3.2018 20:50Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK1.3.2018 10:11Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaReisjärven PilkePilke/Sisu5.3.2018 14:09Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKainuuKajaanin PallokerhoKPK D-tytöt8.2.2018 15:33Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe9.3.2018 16:08Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi D-tytöt 0518.2.2018 12:37Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulunsalon VasamaOsVa6.2.2018 22:31Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi 0420.2.2018 10:32Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattU D05-tytöt12.2.2018 09:25Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattU dt Mustat9.2.2018 08:44Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy 26.2.2018 11:08Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki D-tytöt Blue U15.2.2018 15:46Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Sininen18.2.2018 15:36Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki D-tytöt White15.2.2018 15:43Ei käsitelty
D-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Valkoinen18.2.2018 15:32Ei käsitelty
D-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU dt Mustat12.2.2018 15:08Ei käsitelty
D-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHp-k22.2.2018 19:02Ei käsitelty
D-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy9.2.2018 11:44Ei käsitelty
D-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiVeteli PesisVePe D-tytöt12.3.2018 10:33Ei käsitelty
D-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Valkoinen1.3.2018 21:27Ei käsitelty
D-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK1.3.2018 10:13Ei käsitelty
D-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki D-tytöt White15.2.2018 15:48Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaOulaisten HuimaOuHu28.2.2018 20:35Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK E-071.3.2018 09:58Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 113.2.2018 19:47Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK E-061.3.2018 09:55Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 226.2.2018 14:15Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaPyhäjärven PohtiPyPo9.3.2018 12:11Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa E-pojat16.2.2018 10:07Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKannuksen UraUra22.2.2018 12:11Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaPohjois-SuomiHalsuan ToivoHalsua E-pojat12.3.2018 10:30Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaToholammin UrheilijatToholammin Urheilijat20.2.2018 17:05Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe9.3.2018 16:09Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi E-pojat4.2.2018 09:54Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU E-pojat musta5.3.2018 08:56Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattU E06-pojat21.2.2018 10:21Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe Vihreä 6.3.2018 16:38Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki sininen U2.2.2018 21:08Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU E-pojat keltainen5.3.2018 08:40Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki valkoinen2.2.2018 21:06Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu E07 -pojat2.2.2018 20:02Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulunsalon VasamaOsVa E-pojat12.2.2018 08:42Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo sininen13.2.2018 19:06Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen13.2.2018 19:04Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe Keltainen13.2.2018 16:06Ei käsitelty
E-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy19.2.2018 17:55Ei käsitelty
E-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiSimon KiriSiKi E-pojat4.2.2018 10:10Ei käsitelty
E-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU E-pojat9.3.2018 13:30Ei käsitelty
E-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K 113.2.2018 19:37Ei käsitelty
E-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen13.2.2018 19:08Ei käsitelty
E-pojat, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK1.3.2018 13:31Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKannuksen UraUra5.3.2018 13:41Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaVeteli PesisVePe8.3.2018 20:54Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe9.3.2018 16:10Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K1.3.2018 08:06Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaOulaisten HuimaOuHu e-tytöt28.2.2018 20:44Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKainuuKajaanin PallokerhoKPK ET4.2.2018 10:57Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi6.3.2018 17:23Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi 0728.2.2018 08:09Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu E07 tytöt7.2.2018 11:03Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSimon Kiri E-tytöt12.2.2018 21:03Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulunsalon VasamaOsVa Et9.2.2018 18:30Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo sininen19.2.2018 09:59Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo valkoinen19.2.2018 09:50Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe Keltainen5.2.2018 20:47Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattU E06-tytöt8.2.2018 19:38Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi 0628.2.2018 08:06Ei käsitelty
E-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe Vihreät4.2.2018 12:29Ei käsitelty
E-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo E-tytöt2.3.2018 09:53Ei käsitelty
E-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiPattu JunioritPattU E06-tytöt8.2.2018 19:43Ei käsitelty
E-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe E-tytöt1.3.2018 14:54Ei käsitelty
E-tytöt, Pohjois-Suomen aluemestaruussarjaPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi8.3.2018 09:48Ei käsitelty
F-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu F-pojat6.2.2018 19:09Ei käsitelty
F-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi Fp13.3.2018 16:22Ei käsitelty
F-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe fp9.3.2018 10:09Ei käsitelty
F-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiKainuuSotkamon Jymy-Pesis rySoJy6.2.2018 09:59Ei käsitelty
F-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo Juniorit f-pojat21.2.2018 19:26Ei käsitelty
F-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki fp19.2.2018 22:22Ei käsitelty
F-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU U14.2.2018 17:25Ei käsitelty
F-pojat, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTornion RajalyöntiTornio U28.2.2018 08:55Ei käsitelty
F-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattU-Ft0914.2.2018 07:59Ei käsitelty
F-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPinkit2.2.2018 12:56Ei käsitelty
F-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiSimon KiriSiKi Ft13.3.2018 16:23Ei käsitelty
F-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi17.2.2018 18:52Ei käsitelty
F-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU F-tytöt12.3.2018 10:36Ei käsitelty
F-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit rylippo ft-sininen19.2.2018 23:22Ei käsitelty
F-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo ft-valkoinen19.2.2018 23:20Ei käsitelty
F-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulaisten HuimaOuHu8.3.2018 13:27Ei käsitelty
F-tytöt, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe f-tytöt27.2.2018 13:55Ei käsitelty
G-juniorit, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattU gt23.3.2018 11:50Ei käsitelty
G-juniorit, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo juniorit G-jun valkoinen3.3.2018 09:27Ei käsitelty
G-juniorit, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiTyrnävän TempausTyte Gj16.2.2018 18:23Ei käsitelty
G-juniorit, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki5.2.2018 22:09Ei käsitelty
G-juniorit, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiIin UrheilijatIiU18.2.2018 22:26Ei käsitelty
G-juniorit, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu G-pojat11.2.2018 19:41Ei käsitelty
G-juniorit, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryOulun Lippo juniorit sininen3.3.2018 09:31Ei käsitelty
G-juniorit, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiKempeleen KiriKeki Gt21.2.2018 18:09Ei käsitelty
G-juniorit, aluesarja, Pohjois-SuomiPohjois-SuomiPattu JunioritPattu Juniorit G-tytöt6.2.2018 13:00Ei käsitelty
Lady PesisKeski-PohjanmaaHaapaveden UrheilijatHaapavesi ladyt29.5.2018 13:51Ei käsitelty
Lady PesisKeski-PohjanmaaNivala-PesisNivala ladyt29.5.2018 13:48Ei käsitelty
Lady PesisKeski-PohjanmaaKannuksen UraKannus ladyt29.5.2018 13:45Ei käsitelty
Lady PesisKeski-PohjanmaaKokkolan KiriKokkolan Kirin ladyt5.4.2018 14:03Ei käsitelty
Lady PesisKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHaapajärvi ladyt29.5.2018 13:55Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet luoteislohko Keski-PohjanmaaKannuksen UraKannuksen Ura 27.3.2018 18:30Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet luoteislohko Keski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe9.3.2018 16:14Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet luoteislohko Keski-PohjanmaaToholammin UrheilijatToholammin Urheilijat8.3.2018 18:00Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet luoteislohko Keski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHPK 221.2.2018 09:48Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet luoteislohko Pohjois-SuomiPerhon KiriPerho2.5.2018 17:10Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet luoteislohko Keski-PohjanmaaYlivieskan KuulaKivimiehet1.3.2018 09:31Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet luoteislohko Keski-PohjanmaaReisjärven PilkeRP5.3.2018 16:08Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet pohjoislohko Pohjois-SuomiSimon KiriSiKi22.5.2018 17:28Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet pohjoislohko Pohjois-SuomiOulun LippoLippo 2.5.2018 17:28Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet pohjoislohko Pohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi42.5.2018 17:27Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet pohjoislohko Pohjois-SuomiKempeleen KiriKeKi32.5.2018 17:26Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet pohjoislohko Pohjois-SuomiNapapiirin Pesis teamNaPe22.5.2018 17:24Ei käsitelty
Maakuntasarja miehet pohjoislohko Pohjois-SuomiTyrnävän TempausTyTe2.5.2018 17:28Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaSievin SisuSisu9.3.2018 10:21Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaKannuksen UraKannuksen Ura 27.3.2018 18:38Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe9.3.2018 16:15Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaToholammin UrheilijatToholammin Urheilijat8.3.2018 18:04Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHPK 221.2.2018 09:51Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK1.3.2018 09:42Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi6.3.2018 12:42Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoPohjois-SuomiPerhon Kiriperho3.5.2018 13:45Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaOulaisten HuimaOulainen19.3.2018 11:45Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset luoteislohkoKeski-PohjanmaaReisjärven PilkeRP5.3.2018 14:02Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohko Pohjois-SuomiKempeleen KiriKempele3.5.2018 14:37Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohko Pohjois-SuomiOulun Lippo juniorit ryLippo 3.5.2018 14:37Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohko Pohjois-SuomiOulunsalon VasamaOulunsalo 23.5.2018 14:36Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohko Pohjois-SuomiKiimingin UrheilijatKiiminki3.5.2018 14:36Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohko Pohjois-SuomiOulunsalon VasamaOulunsalo3.5.2018 14:35Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohko Pohjois-SuomiIin UrheilijatIi3.5.2018 14:41Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohko Pohjois-SuomiKajaanin PallokerhoKajaani3.5.2018 14:40Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohko Pohjois-SuomiSimon KiriSimo3.5.2018 14:38Ei käsitelty
Maakuntasarja naiset pohjoislohko Pohjois-SuomiTyrnävän TempausTyrnävä3.5.2018 14:38Ei käsitelty
Miehet, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapaveden UrheilijatHaapavesi19.3.2018 11:43Ei käsitelty
Miehet, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaSievin SisuSisu9.3.2018 10:13Ei käsitelty
Miehet, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe 29.3.2018 15:59Ei käsitelty
Miehet, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKannuksen UraKannuksen Ura 37.3.2018 18:35Ei käsitelty
Miehet, aluesarja, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa1.3.2018 12:29Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, A-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaVeteli PesisVePe8.3.2018 21:00Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, A-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKärsämäki29.6.2018 11:19Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, A-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNivala29.6.2018 11:18Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, A-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaReisjärven PilkeReisjärvi29.6.2018 11:13Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, A-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloKinnula29.6.2018 11:12Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, A-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaSievin SisuSisu9.3.2018 10:39Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, A-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatPesä-Kiilat7.3.2018 08:38Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, A-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK1.3.2018 10:02Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi6.3.2018 16:56Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaToholammin UrheilijatToholammin Urheilijat8.3.2018 20:29Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa1.3.2018 12:31Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKannuksen UraUra musta23.2.2018 14:34Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaPyhäjärven PohtiPyPo9.3.2018 12:16Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaReisjärven PilkeRP7.3.2018 16:14Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK1.3.2018 10:17Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNivala B229.5.2018 11:14Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatPesä-Kiilat 17.3.2018 08:41Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe B9.3.2018 16:12Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaPerhon KiriPerho Naperot8.3.2018 16:04Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaSievin SisuSisu9.3.2018 10:39Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatPesä-kiilat 27.3.2018 08:40Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaPohjois-SuomiOulaisten HuimaOulainen3.5.2018 14:21Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, B-kori Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHalsuan ToivoHalTo9.3.2018 22:24Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, C-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKärsämäen KatajaKäKa 19.2.2018 15:49Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, C-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatPeKi7.3.2018 08:34Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, C-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKannuksen UraUra keltainen23.2.2018 14:45Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, C-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaKinnulan Kimmot PesäpalloKiKi6.3.2018 13:35Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, C-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaYlivieskan KuulaYK1.3.2018 10:19Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, C-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaNivala-PesisNiPe C9.3.2018 16:13Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, C-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaReisjärven PilkeRP8.3.2018 16:41Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, C-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaOulaisten HuimaOuHu8.3.2018 13:57Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, C-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatPesä-Kiilat7.3.2018 08:32Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, C-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaHaapajärven Pesä-KiilatHP-K7.3.2018 08:36Ei käsitelty
Naperot, aluesarja, C-kori, Keski-PohjanmaaKeski-PohjanmaaToholammin UrheilijatToholammin Urheilijat8.3.2018 20:32Ei käsitelty